-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
[quote name='AlfaLS'] Pozwoliłam sobie zagospodarować 95 zł. z deklaracji, które były na Tosię (*). Oczywiście zgodnie z wolą ofiarodawców;). Na Posterka przeszły deklaracje: Jo37 25 zł. ZuziM 25 zł. magdy222 25 zł. AlfyLS 15 zł. siostra AlfyLS 15 zł. W imieniu Posterka bardzo dziękuję:loveu:[/QUOTE] Kasiatatry - tu jest szczegółowa rozpiska co wzięłam na Postera. Tylko jest w wykazie błąd bo napisałam 25 zł. Zuzi a powinno być 15 zł. / to zostało wyjaśnione w następnych postach/;). Jednak to [B]95 z[/B]ł. jest dobrze policzone / z dobrą [B]15 zł[/B]. od Zuzi/. Oprócz tych 95 zł. na Postera wzięłam 25 zł. na Mikę - deklaracja Jo37. Czyli razem [B]120zł[/B]. Tak wychodzi mnie i tak wychodzi ZuziM. Deklaracji anielicy / 20 zł./ i Marudy666 / 15 zł./ wtedy gdy płaciłam za hotelik Miki i Postera [B]nie odjęłam[/B] bo nie miałam ich konkretnych deklaracji o przeniesieniu. One zostały napisane później - dlatego chciałam je potrącić z tego przelewu. Ale teraz uważam że powinny zostać dla Balbinki;). Posterek da sobie radę........... Rachunki Ci się nie zgadzają o 15 zł. - bo to jest składka ZuziM, której nie na w tych 240 zł., które Magda przekazywała Zuzi ale jest w moim zestawieniu bo Zuzia ją przeniosła na Postera:evil_lol:. Po prostu Zuzia nie przelewała do Magdy kasy po to żeby Magda ją z powrotem przekazała jej tylko robiła po prostu mniejszy przelew......... Kurcze to może ja powinnam ją potrącić /15 zł. od Zuzi/ ale jakoś jaśniej napisać że to jakoś tak nie z tej wspólnej skarbonki. Cholewcia już sama głupia jestem.............
-
Dylanko kochana żeby Ci było choć troszkę weselej to Ci napiszę że masz pierwsze pieniążki na swoim koncie:multi:. Wujek Nikus wpłacił dziś 10 zł. na Twoją lepszą przyszłość i tym samym - mam nadzieję - rozwiązał worek z deklaracjami na hotelik dla Ciebie :lol:. Za wpłatę pięknie dziękujemy!!!!!!!!!!! I zastanawiamy się, że tak w liczbie mnogiej napiszę, skąd On wiedział na jakie konto wpłacać - przecież tu księgowa nie wybrana................:mad: :evil_lol:
-
[quote name='polubek']oj da się nie lubić. jak kto się narazi to pozamiatane. :angryy::snipersm::chainsaw::2gunfire:[/QUOTE] To my się narażać nie będziemy:lol: Wolimy żyć z Tobą w zgodzie:p A wątek Tobisia - do góry, do góry:lol:
-
Ja też mam do nich słabość:loveu: I dlatego jak słyszę jak ludzie czasem mówią "po co takiego starego psa, który tyle lat siedzi w schronisku stamtąd zabierać? Przecież on się przyzwyczaił, to życie zna, pewnie lubi........ A zabierać go tak w nieznane mu? Po co? Po co?" to mam ochotę:snipersm: Właśnie po mojej Taruni, po Mikuni widać po co? Po to żeby wreszcie przełamały strach, żeby zaczęły żyć a nie tylko wegetować tak bez żadnej perspektywy......... Mikuniu, będzie dobrze - tylko żeby ta okropna zima się skończyła!!!!!!! Będzie cieplutko, słońce zaświeci to Mikunia pozna co to życie:loveu: Dziś na konto Mikuni wpłynęło: 10 zł. od Nikusa i 10 zł.od Livii. Dziękujemy!!!!!!!! Dziś na koncie Miki jet 430 zł.
-
Polubek, Ty kochana jesteś ale spokojnie;). Tobiś poczeka do jutra a Ty tymczasem zadbaj o siebie:mad: [COLOR="#00ffff"]I jak nie lubić tej dziewczyny[/COLOR]:loveu:
-
Dziewczyny, ja co zabrałam to bardzo szczegółowo pisałam. Zuzia nawet cytowała moje posty więc nie będę tego powtarzała. Było tego razem 120 zł. I niech już tak zostanie. Te 35 zł., które przekazały anielica i maruda666 Posterowi, które miały przejść z poprzedniego miesiąca na niego niech też już zostaną u naszych sunieczek. Poster sobie jakoś da radę bez tego a tu widzę że galimatias się spory zrobił. Tak więc ja jako księgowa Postera i Miki uważam sprawę przejścia pieniędzy z Tosi (*) na Postera i Mikę za zamkniętą - chyba że Wy jednak coś będziecie chciały inaczej. W każdym razie ja przy swoich przelewach już z tytułu "spadku" po Tosi(*) nic nie będę potrącała............
-
Jestem, przeczytałam cały wątek i moim zdaniem ten pies pragnie mieć swojego człowieka jak niczego innego na świecie. Musimy wspólnymi siłami znaleźć dobry dom dla cudnego futrzaka:lol:. Sama mam takie futro na czterech nogach w domu, 13-letnie i wiem że naprawdę łatwo jest kochać takie psiaki. Trochę uwagi, serca a reszta się sama załatwia.........
-
[quote name='magenka1']czyżby Misia miała ochotę na spanie w łóżeczku?[/QUOTE] Tylko patrzeć jak tam wskoczy:lol:
-
Javena bardzo dziękujemy, niestety ja też myślę że przed marcem będzie trudno a i nie wiadomo czy miejsce w hoteliku będzie:shake: Do Zuzi na razie goście hotelowi głównie przybywają, ruch w drugą stronę na razie słaby. Pewnie jest to też wina tej okropnej zimy ale zuzine boksy nie są z gumy i ona choć serce ma do tych staruszków ogromne to ich nie powiększy tak z dnia na dzień:shake: Mamy 75 zł.:multi:
-
I z tego co napisałyście czyli 70 zł. ja pozwolę sobie zagospodarować 35 zł. / deklaracja Marudy666 i Anielicy / a drugie 35 zostanie. I może dla czystości rozliczeń przelej Magda za Balbinkę teraz mniej o te 35 zł. i konto Tosi się wyzeruje:lol: Albo niech to zostanie jako opłata za hotelik za tych kilka dni Tosi(*) - tu Zuzia musi dać konkretną odpowiedź. I tym sposobem Magda by miała już czysta sytuację:lol: A mówią że tak dobrze dostawać spadki:diabloti: A swoją drogą mnie łatwiej z tymi rozliczeniami bo ja księgowa z wykształcenia i - niestety - z wykonywanego zawodu:evil_lol:
-
[quote name='magda222'][U]Na konto Balbinki (ech...) wpłynęło:[/U] [B]+ 40 zł[/B] od [B]anielicy [/B](AlfaLS przeleję Ci 20 zł razem z moją deklaracją na Posterka jak tylko zacznie mi działać konto internetowe,bo jakaś przerwa techniczna na stronie PKO jest) [B]+ 50 zł[/B] od [B]KrystynyS[/B] (luty i marzec) [/QUOTE] Magda a ja znowu o finansach będę Ci nudziła:evil_lol: Z tych pieniążków, które zostały u Zuzi po Tosi(*) - 70 zł.ja pozwolę sobie "zabrać" 35 zł. /Anielica 20 zł., Maruda666 15 zł./Myślę że reszta niech zostanie u Ciebie na zapas, nigdy nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem Balbinki a po operacji - nie daj Bóg - coś może być potrzebne. Poza tym kasiatatry też pisała że zostały jakieś pieniążki, które prosi o przeniesienie na następny miesiąc. Deklaracja Anielicy, którą ona przeniosła na Posterka - za luty mi pieniądze przelała już na konto. Myślę że się z nią dogadałam jak ona zrobiła już przelew do Ciebie. Może te dodatkowe 20 zł. niech zostaną na następny miesiąc na Balbinkę? Może Anielica niech się wypowie.........
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jestem dziś po akcji łapania dzikiego kota, którego niestety trzeba leczyć i odkarmić bo tylko skóra i kości:-(. Uważam, po swoich doświadczeniach z tej łapanki, że najlepiej sprawę zostawić tylko i wyłącznie temu Panu Adamowi. Sunia go zna najdłużej i na swój sposób mu ufa. Każda inna osoba, nawet taka już trochę jej znana to wyczulenie uwagi, pies dodatkowy to zabawa ale też dodatkowe bodźce, które nie pozwalają się wyciszyć a przecież o to wyciszenie chodzi. Ona jak się na swój sposób uspokoi na maksa to wejdzie do budki, żeby odpoczywać czy pospać;). I on wtedy miałby szansę ją w tej budce zamknąć. Później ta klatka i byłoby po sprawie;). A tak ma ciągle nowe bodźce i emocje nie pozwalają na uspokojenie:shake:. Nawet jak Wy pójdziecie to ją jeszcze "nosi" bo było coś co zwracało jej uwagę. W przypadku kotka się sprawdziło, dziś poszły po niego tylko i wyłącznie te osoby, które zna, które go karmią i ze złapaniem nie było większych problemów, choć wcześniej jak np. ja byłam do pomocy - choć niby też mnie zna - to emocje brały górę i kociak zwiewał aż się za nim kurzyło:evil_lol: Przepraszam za to moje wymądrzanie się ale ta sunia leży mi na sercu i chciałabym żeby jak najszybciej była bezpieczna;). Widać że Wam też bardzo na niej zależy, bardzo się staracie a efekty jak na razie marne........ Choć z drugiej strony z nią może się to wszystko nie sprawdzić.........kto to wie co ona ma w tej swojej małej główce:evil_lol: -
[quote name='magda222']ZuziaM masz gratis siłownię i nordic walking :megagrin:[/QUOTE] A inni to za siłownię sporo muszą płacić:evil_lol:
-
Mada nie ma za co dziękować trzeba pracować:mad: Ty z nas masz najbliżej grazynę9915 spróbuj ją pomolestować żeby zrobiła jakieś nowe zdjęcia Dylanki, bo te ze strony schroniskowej są już chyba trochę starawe:shake:. Nowe by pokazały sunię jaka jest dziś. I jeśli dałybyście radę to spróbujcie się coś o niej dowiedzieć bo my z tak daleka to mamy jeszcze trudniej:shake:. Da się coś zadziałać? Tylko wiesz, musisz tak solidnie molestować bo Grażyna ma tyle spraw na głowie że o Dylance może zapomnieć - dbaj żeby jednak nie zapomniała:evil_lol: Ale Ci zadanie wymyśliłam - strach się bać:diabloti: Polubek wstawiłam Twoje banerki na pierwszą stronę. Są super i nie ma sensu żeby się marnowały na drugiej:lol:. Nie zabijesz za to?????????:evil_lol:
-
Każdy z nas robi to co może i umie:lol: I w ten sposób pomagamy. Polubek robi super banerki, UBOCZE pisze śliczne wierszyki, ja nie potrafię ani tego ani tego ale chociaż aktualizuję wątek i podnoszę, inni wątek odwiedzają jak mogą to coś dorzucą jak nie to podnoszą wątek - a dzięki temu wszystkiemu Dylanka jest widoczna i jej szanse wzrastają:lol:. Kochani tak trzymać:lol:
-
Czuje się bezpieczna :loveu: