Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Odwiedzają, odwiedzają;), o Dylance pamiętają:lol:
  2. To co kupujemy coś ekstra dla naszej Mikuni? ;) Tylko co dokładnie? Trzeba podpytać weta o ten Relaxan....... A ten Hill's to który? chętnie bym o nim poczytała:evil_lol:
  3. Ja odwiedzam:lol:
  4. Deklarowałaś 25 zł. z Tosi(*) na Posterka;). Numer konta wyślę na PW;). Dziś na konto Posterka wpłynęło 40 zł. Filcant i hana4 wpłaciły po 20 zł. Dziękujemy!!! Dziś Posterek ma na koncie 154 zł. Bardzo proszę, tych, którzy się deklarowali a jeszcze nie wpłacili o przelewy - przed 22-gim musimy zapłacić 350 zł. za hotelik:shake:. Posterku kochany co u Ciebie? Byłeś na spacerku?
  5. Czyli: Plicha, AlfaLS, filcant......... - kto następny? Przelew od filcant dziś dotarł / 75 zł./. Pięknie dziękuję w imieniu Miki i Posterka. Mikusia ma dziś na koncie 505 zł.
  6. To trzymamy kciuki, żeby się udało:thumbs:
  7. Super akcja!!!!!!! Mam nadzieję że domek tymczasowy przypadnie Nemko do gustu i maluch na razie będzie bezpieczny :lol:
  8. Przybywaj do mnie w realu, będziemy bałwany lepić:evil_lol: A swoją drogą to nawet ładnie, tak biało za oknem...........
  9. To ogłaszamy zapisy na wycieczkę do MIKUSI :multi: Na razie Plicha, AlfaLS...............cdn.
  10. [quote name='zuziaM']Trzeba do ktoregos z moderatorow napisac z prosba o zmiane tytulu watku. Albo, jak chcesz, to moga Ciebie zrobic osoba prowadzaca watek, to tez jest mozliwe. Bedziesz wtedy mogla edytowac 1.post[/QUOTE] Zuziu to nie o to chodzi, że ja chcę być osobą prowadzącą wątek:shake:. Po prostu sprawa wyszła jak poprosiłam Arlene o banerek dla Miki a ponieważ ona mi odpisała po kilku dniach jak Mika banerki miała to poprosiłam ją o banerek dla Balbinki bo ten poprzedni właśnie ona robiła;). Tymczasem ona weszła na wątek, przeczytała początek i nie bardzo wiedziała dlaczego ja proszę o jakąś zmianę bo tamten jest przecież "treściowo" aktualny:shake:. Stąd moje pytanie............Dla mnie może być tak jak jest, ja historię suczek znam..........
  11. Ktoś chce się przyłączyć??????????? Im nas więcej tym większy kawałek Mikuni będzie pokazany / tak myślę/:evil_lol:
  12. [quote name='zuziaM']Aaaa.... wreszcie ktos o Balbinke zapytal.... No , ciotki kochane.... sobie tu biuro rachunkowe urzadzily...... Ale nie powiem o tym Balbinie.... niech dalej mysli, ze ciociom tylko ona w glowkach i serduszkach siedzi.... [/QUOTE] Zuziu kochana siedzi nam Balbinka w głowie, oj siedzi :lol: . Nawet do tego stopnia że suszę głowę cioteczce Arlene żeby jej zrobiła nowy banerek bo ten stary to już przecież nieaktualny i przez te zmiany na dogo już nie otwiera wątku naszej ślicznej kuleczki:mad:. Cioteczka obiecała - teraz musimy tylko czekać;). A swoją drogą czy jest jakaś możliwość uaktualnić pierwszy post? W tej chwili jest on "trochę do tyłu". Wiem że Rawy nie ma na dogo ale czy nie mamy jakiejś innej możliwości????????? A Balbinka - jaka urocza - taka uparta:evil_lol:.
  13. Cholewcia ja chyba też:lol: Właśnie tam byłam:multi:
  14. Oj kochana zasypało i co gorsza dalej sypie:shake:
  15. Chyba jeszcze nigdy w życiu tak mocno nie pragnęłam żeby słowa wróżki się sprawdziły:kciuki::kciuki::kciuki:
  16. Jestem. Psiak śliczny, malutki pewnie dom znajdzie ale teraz do niedzieli to będzie baaaaaaaaaardzo trudno:shake:
  17. [quote name='Livka']Ale superowe banerki ... który wybrać jak wszystkie takie fajne ;)[/QUOTE] Zawsze z banerkami polubek mam te problemy:evil_lol:
  18. [quote name='KrystynaS'] [COLOR=Silver]A może byś mi rozliczyła PIT :grin: bo o tym pojęcia zielonego nie mam, zawsze mi ktoś to robi.[/COLOR][/QUOTE] Nie ma sprawy - nawet na odległość:lol:.
  19. Na razie nie było informacji o nosku:shake: ale czuwamy:lol:
  20. A jak tam nasza Balbinka się miewa? Pewnie już zapomniała o operacji?:loveu:
  21. Agato bardzo dziękujemy!!!!!!!! Mamy 85 zł. A na pewno będzie więcej bo w staraniach się nie poddamy i będziemy agitować za Dylanką dalej:evil_lol: OK. To jak nie ma protestów - mogę być księgową Dylanki - czego się kochani dla Was nie robi:evil_lol: Pierwsza strona zaktualizowana:lol:/
  22. [quote name='Nikus']I Witamy na wątku nowoprzybyłych:) małe to nasze dogo :razz:[/QUOTE] Ściągniemy tu jeszcze następnych - jak szaleć to szaleć:lol:.
  23. [quote name='kasiatatry']tylko, ze to jest jakoś tak, że pieniądze za styczeń, to hotelikowanie od połowy stycznia, do polowy lutego. No tak mi sie generalnie wydaje, ale to musi sprawdzic Magda222 :) Magda, mam nadzieje, że teraz masz troche latwiej z tymi finansami ;-) ZuziaM pisała, że przed odjęciem za operacje balbinki zostało 120 zł, ale wtedy zostało tak naprawde 135 zł. (AlfaLS miala wpłacic za Postera 335 zl, wpłaciła 255, czyli wykorzystala 80 zł (240-80- 25 zł na Mikę= [B]135 zł[/B] :) od tego odejmiemy na operacje Balbinki 50 zł i mamy 85 zl ;-) w tym 35 zł zł to są jeszcze deklaracje o których pisała AlfaLS, które należą zgodnie z życzeniem ofiarodawców do Posterka, czyli nam zostaje 50 zł. a to jest moje 25 zł i 25 zł KrystynyS. Moje ma zostac na nastepny miesiąc a Krystyna niech sie sama wypowie. I finanse zamknięte! trara :)[/QUOTE] U Tosi(*) i Balbinki miesiąc hotelikowy nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym. Ten hotelikowy zaczyna się jakoś 14-tego czy 16-tego ;)
  24. Kasiatatry pisałyśmy w tym samym czasie:evil_lol: A swoją drogą jestem pod wrażeniem - odwaliłaś kawał dobrej roboty:crazyeye: Tylko ciekawe co magda222 na te nasze wypociny?;)
×
×
  • Create New...