-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Ja odwiedzam:lol:
-
Deklarowałaś 25 zł. z Tosi(*) na Posterka;). Numer konta wyślę na PW;). Dziś na konto Posterka wpłynęło 40 zł. Filcant i hana4 wpłaciły po 20 zł. Dziękujemy!!! Dziś Posterek ma na koncie 154 zł. Bardzo proszę, tych, którzy się deklarowali a jeszcze nie wpłacili o przelewy - przed 22-gim musimy zapłacić 350 zł. za hotelik:shake:. Posterku kochany co u Ciebie? Byłeś na spacerku?
-
To trzymamy kciuki, żeby się udało:thumbs:
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Super akcja!!!!!!! Mam nadzieję że domek tymczasowy przypadnie Nemko do gustu i maluch na razie będzie bezpieczny :lol: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przybywaj do mnie w realu, będziemy bałwany lepić:evil_lol: A swoją drogą to nawet ładnie, tak biało za oknem........... -
[quote name='zuziaM']Trzeba do ktoregos z moderatorow napisac z prosba o zmiane tytulu watku. Albo, jak chcesz, to moga Ciebie zrobic osoba prowadzaca watek, to tez jest mozliwe. Bedziesz wtedy mogla edytowac 1.post[/QUOTE] Zuziu to nie o to chodzi, że ja chcę być osobą prowadzącą wątek:shake:. Po prostu sprawa wyszła jak poprosiłam Arlene o banerek dla Miki a ponieważ ona mi odpisała po kilku dniach jak Mika banerki miała to poprosiłam ją o banerek dla Balbinki bo ten poprzedni właśnie ona robiła;). Tymczasem ona weszła na wątek, przeczytała początek i nie bardzo wiedziała dlaczego ja proszę o jakąś zmianę bo tamten jest przecież "treściowo" aktualny:shake:. Stąd moje pytanie............Dla mnie może być tak jak jest, ja historię suczek znam..........
-
[quote name='zuziaM']Aaaa.... wreszcie ktos o Balbinke zapytal.... No , ciotki kochane.... sobie tu biuro rachunkowe urzadzily...... Ale nie powiem o tym Balbinie.... niech dalej mysli, ze ciociom tylko ona w glowkach i serduszkach siedzi.... [/QUOTE] Zuziu kochana siedzi nam Balbinka w głowie, oj siedzi :lol: . Nawet do tego stopnia że suszę głowę cioteczce Arlene żeby jej zrobiła nowy banerek bo ten stary to już przecież nieaktualny i przez te zmiany na dogo już nie otwiera wątku naszej ślicznej kuleczki:mad:. Cioteczka obiecała - teraz musimy tylko czekać;). A swoją drogą czy jest jakaś możliwość uaktualnić pierwszy post? W tej chwili jest on "trochę do tyłu". Wiem że Rawy nie ma na dogo ale czy nie mamy jakiejś innej możliwości????????? A Balbinka - jaka urocza - taka uparta:evil_lol:.
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj kochana zasypało i co gorsza dalej sypie:shake: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AlfaLS replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Chyba jeszcze nigdy w życiu tak mocno nie pragnęłam żeby słowa wróżki się sprawdziły:kciuki::kciuki::kciuki: -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Jestem. Psiak śliczny, malutki pewnie dom znajdzie ale teraz do niedzieli to będzie baaaaaaaaaardzo trudno:shake: -
[quote name='Livka']Ale superowe banerki ... który wybrać jak wszystkie takie fajne ;)[/QUOTE] Zawsze z banerkami polubek mam te problemy:evil_lol:
-
[quote name='Nikus']I Witamy na wątku nowoprzybyłych:) małe to nasze dogo :razz:[/QUOTE] Ściągniemy tu jeszcze następnych - jak szaleć to szaleć:lol:.
-
[quote name='kasiatatry']tylko, ze to jest jakoś tak, że pieniądze za styczeń, to hotelikowanie od połowy stycznia, do polowy lutego. No tak mi sie generalnie wydaje, ale to musi sprawdzic Magda222 :) Magda, mam nadzieje, że teraz masz troche latwiej z tymi finansami ;-) ZuziaM pisała, że przed odjęciem za operacje balbinki zostało 120 zł, ale wtedy zostało tak naprawde 135 zł. (AlfaLS miala wpłacic za Postera 335 zl, wpłaciła 255, czyli wykorzystala 80 zł (240-80- 25 zł na Mikę= [B]135 zł[/B] :) od tego odejmiemy na operacje Balbinki 50 zł i mamy 85 zl ;-) w tym 35 zł zł to są jeszcze deklaracje o których pisała AlfaLS, które należą zgodnie z życzeniem ofiarodawców do Posterka, czyli nam zostaje 50 zł. a to jest moje 25 zł i 25 zł KrystynyS. Moje ma zostac na nastepny miesiąc a Krystyna niech sie sama wypowie. I finanse zamknięte! trara :)[/QUOTE] U Tosi(*) i Balbinki miesiąc hotelikowy nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym. Ten hotelikowy zaczyna się jakoś 14-tego czy 16-tego ;)