Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Jak tam dziś u Mikuni? Mam nadzieję że nie schowała się znowu do swojej budki:evil_lol: Dziś rozmawiałam z grazyną9915 i ona mi powiedziała że Mikunię w schronisku nazywali PIES-WIDMO. :-(. Tak strasznie unikała ludzi...........Matko co ona miał tam za życie:-( Dziś wpłynęło 40 zł. dla Mikuni od Dada M / za luty i marzec/. Dziękujemy!!!:lol: Dziś na koncie Mikuni jest 565zł.:multi:
  2. Filcant jesteś niesamowita - czułam że maczałaś w tym palce:evil_lol: Bardzo dziękuję za umieszczenie na tym forum naszej starowinki, może jej smutne życie poruszy wrażliwe serca:lol: A dziś konto Dylanki się zwiększyło:multi: Wpłynęło: od milci17 5 zł, od maciaszek 14 zł.i od fergilki 10 zł. :multi: Nasza panienka ma już na koncie 39 zł.:multi::multi::multi:
  3. Rozmawiałam dziś z grazyną 9915, która niestety jest zupełnie bez komputera i tym samym bez dogo:shake: o Posterku. Grażyna stwierdziła, że być może ta jego niechęć do smyczy ma swoje uzasadnienie pobytem w schronisku:shake:. Poster nigdy nie wychodził na spacer bo spacerów w Tychach generalnie nie ma:shake:. Jedyne "okazje" żeby miał coś na sobie / czytaj smycz/ to sytuacje gdy był brany na szczepienie lub operacje:shake:. Tak czy siak nie są to miłe chwile w życiu psa i na długo to sobie psiaki zapamiętują. Tym bardziej że najczęściej przez te jego ząbki to nawet nie była smycz tylko chwytak a to przecież jeszcze gorzej :shake: Zdaniem Grażyny to dlatego on jest teraz taki niechętny do smyczy a jeśli rzeczywiście tak jest to kastracja pewnie nie pomoże - ten strach musi mu po prostu przejść;). Co nie zmienia postaci rzeczy że o kastracji i tak pewnie trzeba pomyśleć............. ;) Na konto Postera wpłynęło 25 zł. od magdy222. Dziś chłopak ma na koncie 319 zł.
  4. [quote name='filcant']Juhuuuuuu! Mamy 50 złotych! Stała deklaracja! Od pana z Goldenline :) Przesyłam nr konta, pierwsza deklaracja pójdzie 1 marca :)))) O jejku jaka cudowna wiadomość!!!!!!!! :crazyeye: Bardzo Panu dziękujemy:multi::multi::multi: To teraz mamy 210 zł. deklaracji to jest ponad połowa. Jak tylko będziemy mieli 250 zł to zaraz piszę do Nikusa z pytaniem czy nie ma ochoty na wycieczkę do ZuziM:diabloti:. BRAK NAM JUŻ TYLKO 140 ZŁ.:multi: MUSI SIĘ UDAĆ!!!! MUSI SIĘ UDAĆ!!!!!!!!!! Filcant Tobie też dziękujemy :lol: bo nie wiem czemu ale mam wrażenie że "maczałaś w tym palce".:evil_lol:
  5. Ja miałam w domu kotkę z potwornym nowotworem łapki. Zanim trafiłam na odpowiedniego weta kicia była wręcz dzika, nieufna, chowała się po kątach. Ja ją jeszcze mordowałam robiąc jej opatrunki i dając tabletki:shake:. Jednak gdy znalazłam weta z prawdziwego zdarzenia, zrobił amputację łapki - w dniu następnym kot się zmienił o 180 stopni:lol:. PRZESTAŁO BOLEĆ!!!!!!! Co prawda pierwsze dni to nie bolało bo były leki przeciwbólowe ale najważniejsze źródła bólu nie było. Teraz to największy pieszczoch na świecie:lol:. Myślę że z Myszką może być podobnie, oprócz stresu na pewno jest też jakiś ból, nie wiadomo dokładnie czy te odłamki np. nie uciskają na jakiś nerw. Teraz ten zastrzyk przeciwbólowy, opieka w podróży "swojego człowieka" i od razu jest lepiej:multi:. Myślę że bez amputacji się nie obędzie ale ona sobie super poradzi bez łapki, tym bardziej że teraz też jej nie używa;). A źródła bólu nie będzie:diabloti:. Moja kicia przewracała się tylko pierwszego wieczoru po zabiegu - trochę z tytułu braku łapki / zawsze chodziła na 4 - nawet jak bolało/ a trochę pewnie z narkozy. Następnego dnia już śmigała jak kangurek - i tak do tej pory:lol: . Najważniejsze to mieć mądrego opiekuna:multi:
  6. [quote name='Monika z Katowic']:loveu: Mogę dać Dylance od marca 15 zł stałej deklaracji. To niezbyt dużo, ale choć tyle pomogę... Moniko to baaaaaaaaaaardzo dużo:multi::multi::multi:. Bardzo dziękujemy!!!!!!!!! Moje konto masz - to samo co na Mikę;). Mamy już 160 zł. deklaracji;). JESZCZE TYLKO 190 ZŁ. I WYJAZD DO HOTELIKU:lol:
  7. O Matko czyżby o mnie myślała:crazyeye: Ja już jestem, proszę odnotować:lol:
  8. Jestem i j;). Na razie finansowo pomóc nie mogę ale chociaż porozsyłam wątek;). Nie możemy pozwolić żeby ten psiak trafiając na wrażliwych ludzi po prostu umarł z głodu przy pełnej misce:shake:. Budrysku, będzie dobrze..........
  9. Moi drodzy, maluch jest śliczny jak widać na zdjęciach:lol: - zadeklarujcie choć 5 zł. Jego pobyt w DT nie będzie trwał długo, idzie wiosna, taki radosny przytulak na pewno złamie czyjeś serce:evil_lol:. Deklaracje to kwestia jednego, dwóch miesięcy.......
  10. Dylanko śliczna pokazuj się na pierwszej stronie - wszyscy Cię muszą widzieć :lol:
  11. Zuziu kochana to może uda Ci się uwiecznić te wiekopomne chwile na fotce dla spragnionych kibiców Mikowych????????? Bardzo, bardzo prosimy:modla::modla::modla:
  12. To ogromna prośba do Zuzi;). Zuziu jak będziesz miała okazję podpytaj swoją wetkę ile by kosztowała kastracja Posterka? Może uda nam się tu nazbierać na pozbawienie klejnotów naszego łobuziaka:evil_lol:
  13. Hej Sopelku, ciekawe jak Ci się żyje w domku tymczasowym;)
  14. Ja do Reksia zaglądam ale tylko podczytuję co u niego:shake:. To super psiak tylko dlaczego nikt tego nie widzi??????
  15. [quote name='Romka']Ale sie cieszę ,że był nosek!W budżetówce płaca "13" wiec niedługo i Mikusia dostanie cos ode mnie! Romka to może i Dylanka by się na to "coś" załapała?????:evil_lol: Dylanka to koleżanka Miki z tyskiego schroniska, czeka już 12 lat na moment opuszczenia schronu i ciągle nic:shake:. Teraz ma szansę pojechać właśnie do MIKI, POSTERA i innych "tyszaków" czyli do Zuzi, ale tak bardzo nam brak deklaracji:shake:. Błagam zajrzyjcie do Dylanki, podpowiedzcie co jeszcze można zrobić żeby ten jej dożywotni wyrok wreszcie po 12-tu latach się skończył. Ona tak czeka...............:-( Wątek Dylanki: http://www.dogomania.pl/threads/179496-12-ta-wiosna-Dylanki-w-schronie-NIE-Jest-hotelik-Pomocy-Liczy-siAE-kaA-da-zA-otA-wka Mikuniu tak bardzo się cieszę że Ty dostałaś swoją szansę i się powolutku otwierasz :multi::multi::multi:
  16. [quote name='UBOCZE']Cudowny koniec bajki!!! ...:multi::multi::multi: ... a raczej jej początek!!!;) Jesteś, Pysiu, szczęściarzem...:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Pysiu bardzo się cieszę, że Twoja smutna historia ma tak piękne zakończenie:multi::multi::multi: Może mógłbyś sprawić, żeby Twoja koleżanka z tyskiego schronu też miała więcej szczęścia i po 12-tu latach za kratami opuściła schron?:-( Zobacz jaka ta Dylanka jest biedna i jak bardzo wypatruje swojego człowieka: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD8HYyr_I/AAAAAAAABgQ/gLY14K9Ht7c/s512/DSC_0212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD9ZqwYlI/AAAAAAAABgo/HvGofkOCcb8/DSC_0295.JPG[/IMG] Kochani bardzo zapraszam na wątek Dylanki, naprawdę liczy się każda złotówka żeby ta psina, która nigdy nie wychodzi z betonowego boksu mogła poczuć co to trawa pod łapkami, mamy hotelik, mamy transport tylko tych złotówek tak bardzo brak...:shake: Pysiu, może Twoje dobre fluidy pomogą........ Wątek Dylanki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179496-12-ta-wiosna-Dylanki-w-schronie-NIE-Jest-hotelik-Pomocy-Liczy-siAE-kaA-da-zA-otA-wka"]http://www.dogomania.pl/threads/179496-12-ta-wiosna-Dylanki-w-schronie-NIE-Jest-hotelik-Pomocy-Liczy-siAE-kaA-da-zA-otA-wka[/URL]
  17. [quote name='UBOCZE']Słońce świeci w smętne ranki W schronie starsza psina siedzi... Nie ma słońca dla Dylanki, A czas leci, leci, leci........ Dylanka prosi o wsparcie choć paroma złotówkami. Ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka... Założony dwa lata temu wątek Dylanki wygasł już po trzech stronach. Teraz kochana psina ma 145 złotych miesięcznych deklaracji. Jest więc lepiej niż było, ale czy zdążymy jej pomóc??? UBOCZE musimy zdążyć jej pomóc - nie ma siły!!!!!:mad: Ona jak teraz nie wyjdzie to nie wyjdzie już nigdy:shake:, bo nie jest łatwo znaleźć tyle osób, które chcą pomóc. Tyle osób, które w teraz mają dobro Dylanki na sercu. Poza tym mamy już 145 zł. deklaracji i tego też nie możemy zmarnować. Myślę że jak zbierzemy 250 zł deklaracji to możemy poważnie myśleć o wyciąganiu Dylanki. A do tych 250 już przecież niedaleko, nie...:evil_lol: Fergilka dzięki za deklarację:multi: Konto wysyłam na PW;)
  18. Bazarek to bardzo dobre wsparcie np. na koszty transportu ale deklaracje stale muszą być:shake:. Myślę że jak uda nam się nazbierać jakieś 250 zł. to można myśleć o wyciąganiu suni, resztę "pożyczymy" na chwilkę od Miki ;) / Poster też pożyczał - teraz jest "na czysto"/ i 100 zł. dozbieramy - ale nawet do tych 250 brak nam 115 zł.:shake: Prosimy o nawet drobne, jednorazowe wsparcie - naprawdę wszystko się liczy!!!!!!!!!
  19. Na mojego czuja to ogłoszenia mogą jeszcze zaczekać - Posterek musi się poczuć bezpiecznie i - co ważne - zaczać współpracować z człowiekiem:shake:. On na pewno zapomniał jak to się robi więc musi sobie to dobrze przypomnieć bo to jego jedyna szansa;). Dzięki za wyjaśnienie co z tym sikaniem - pewnie masz rację;). On podobno kiedyś w schronisku lubił rządzić, później młodsi, sprytniejsi koledzy przejęli rządy - on musiał to zaakceptować :razz:. Ba nawet obawiał się o swoją skórę, skoro kumple gryźli:shake:. A teraz jest znowu na swoim i chce to wszystkim zamanifestować :crazyeye: Posterek otrzymał dziś 5 zł. od Polubek i 25 zł. - dopłaty do deklaracji od mojej siostry. Dziękujemy!!! Tym sposobem na dziś Posterek ma na koncie 294 zł.:multi:
  20. Choć Sarunia pewnie spokojna - ja tam się boję:nerwy:. JESTEM:multi:
  21. Tyle ogłoszeń - musi się ktoś zakochać!!!!!!!!!!!!!!!
  22. [quote name='Nikus']to podaj na Pw po ciiiiiichu[/QUOTE] Ja poproszę:diabloti:
×
×
  • Create New...