Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Cudnie!!!!!!!! Jacy rodzice taka córeczka !!!!!!!!!!:multi: Proszę podziękujcie pięknie córci i wyściskajcie od nas:buzi:.
  2. Kochani, bardzo, bardzo Was proszę zajrzyjcie na wątek Dylanki, sunii, która w tyskim schronisku siedzi już ponad 12 lat!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179496-Czy-staruszka-Dylanka-zobaczy-zielonAE-wiosnAE-Zbieramy-deklaracje-na-hotelik-PomoA-esz[/url] Ja wiem, że może nie jest piękna, ułożona i w ogóle nie jest naj:shake:. Ale proszę poświęćcie jej chwilę uwagi, żeby nie odeszła z tego świata tylko jako numer schroniskowy:-(. W Tyskim schronisku są jeszcze [B]tylko[/B] trzy sunie o takim stażu za kratami, może wspólnymi siłami uda się że niedługo będą dwie??????? Proszę pamiętajcie o Dylance, ona tak prosi o ludzkie zainteresowanie:shake: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD9ZqwYlI/AAAAAAAABgo/HvGofkOCcb8/DSC_0295.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD6cMTCUI/AAAAAAAABf4/Qbk01F9HD3M/s512/DSC_0191.JPG[/IMG]
  3. Bardzo dziękuję!!! Ja też rozsyłam ile mogę, może będą efekty????????
  4. Może jakoś tytuł zmienić? Tylko jak zawrzeć w kilku słowach, że 12 lat schronu, szansa na hotelik bo ostatnie miejsce, że liczy się każda złotówka nawet z deklaracji jednorazowej, z bazarku itd.:shake:. Nie mam pomysłu jak komuś przyjdzie coś do głowy - chętnie wykorzystam;) MUSIMY STANĄĆ NA GŁOWIE ŻEBY JĄ WYCIĄGNĄĆ!!!!!!!!!!
  5. Nie ma wyjścia, musimy czekać:shake:. Jejciu, czemu te "tyszaki" wszystkie takie uparte? ;)
  6. Może dzięki pomocy Mikuni Dylance się uda opuścić schroniska? Trzymajmy kciuki żeby tak było .......... A Mikunia dalej schowana? Strasznie jestem ciekawa czy ten nosek już był?:loveu:
  7. Kurcze to jednak Mada miała rację, jak pisała że Dylanka chyba miła już wątek:lol: Nie wiem jak inni ale ja jeszcze bardziej czuje się zmobilizowana żeby teraz nam coś z tego pomagania Dylance wyszło:mad: Jutro ambitnie rozsyłam wątek, nie ma mocnych - Dylanka musi jechać do hotelu bo kolejnej szansy to ona może już nie mieć:shake:. Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozsyłaniu zaproszeń do Dylanki????????? Bardzo, bardzo proszę:modla::modla::modla:
  8. Moja Tara do tej pory najlepiej się czuje pod stołem:evil_lol:
  9. Może będą tam nocować?:evil_lol:
  10. Dopiero dziś trafiłam na wątek Biszkopta ale starannie cały przeczytałam i ciesze się razem z Wami że historia psa ma tak fantastyczny epilog.........:multi::multi::multi:
  11. I nawet nie wiadomo czy to dobrze wróży czy źle :shake:. Może suczka została złapana i dziewczyny nie mają czasu dać znać? A może wręcz przeciwnie ?:shake:
  12. Natalijo to są "odsetki za zwłokę"?:crazyeye:. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Posterka a przyjaciół naszego przystojniaka informuję że natalijo wpłaciła na hotelik za styczeń, luty / 2x30 zł./ i odsetki za zwłokę 50 zł.:multi::multi::multi:. Posterek jest coraz bogatszy. Na dziś ma na koncie 264 zł.:lol: Posterku dałeś sobie założyć obroże? Byłeś wreszcie na prawdziwym spacerku? :loveu:
  13. Wiecie co jest najgorsze?:shake: To, że Dylanka siedzi w boksie z którego psiaki wychodzą na spacery, to jedyny taki boks w tyskim schronisku. Tylko że Dylanka .................. na spacery nie chodzi:-(. Dlaczego? Tego nikt nie wie.... Może stwierdzono że ona starsza to już nie warto?????????????? Dylanko ty jeszcze będziesz po trawie biegała:Dog_run:. My ci to obiecujemy :lol:.
  14. No dobra, do jutra poczekamy.................;) Zresztą i tak nie mamy innego wyjścia;)
  15. Czyli pracujemy nad poprawieniem frekwencji ;). Marysiu ja jestem, proszę odhaczyć;) kto następny?
  16. Biedna Dylanka:shake:. Ale mam dla niej też dobre wiadomości, z tego co napisała nam ZuziaM na wątku hotelikowym to Dylanka mogłaby przyjechać do niej jak najszybciej. Może uda nam się skorzystać z tej okazji bo później może być naprawdę trudno o miejsce. Coraz więcej osób poznaje hotelik u Zuzi i kolejka się robi coraz dłuższa - bo warunki i opieka super a cena niewygórowana. Kochani damy radę? Kto jeszcze podzieli się choć piątakiem z Dylaną? Jej naprawdę niewiele do szczęścia potrzeba.....
  17. Zapytałam na wątku hotelikowym jak wyglądają szanse na przyjęcie Dylanki. Myślę że jakiś konkret ułatwiłby nam zbieranie pieniędzy dla Dylanki:lol:. Poczekamy na odpowiedź Zuzi i będziemy konsekwentnie agitować za piękną sunią:lol:
  18. Z niecierpliwością będziemy czekać na relację a najlepiej fotorelację:lol:
  19. Mikuni i Posterkowi odmieniliśmy życie to Dylance też damy radę:mad:
  20. Trzymamy kciuki za jutrzejszy dzień. Sopelku bądź dzielny:lol:
  21. Dobry wieczór Saruni i wszystkim cioteczkom:hand:
×
×
  • Create New...