-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']Dzis napisala do mnie Pani Iwonka z dt Sopelka i mowi, ze jeszcze go poobserwuje, ale jak tak dalej pojdzie to zastanowią sie nad adopcją Sopcia:D:D:D[/QUOTE] Czyli tak na mój nos- już im troszkę w głowie zamieszał, skoro o tym mówią po raptem 2 dniach............ Oby tak się stało:lol: Sopelek zasługuje na dobry domek.........:loveu: -
[quote name='zuziaM']No doczekalyscie sie cioteczki ........ Dzisiaj, kiedy szlam do psiakow z jedzonkiem i po kolei wchodzilam do kojczykow napelnic ich miseczki ..... nagle zobaczylam nochal i oczka wygladajace z budki Mikuni ....... Zagladala panienka ciekawie, kiedy jej kolej wreszcie bedzie !!!!! Od jakiegos czasu juz nie zaslanialam wejscia do budki, kiedy dawalam Mice jesc. I widac, ze to poskutkowalo, ze Mika sie przekonala, ze moze jesc bezpiecznie ....... No i po obiadku , w bialy dzien , Mikunia wyszla az pod furtke .... bo zrobila sobie tam kupke ..... ale tego nie widzialam, niestety. Moze nastepnym razem. Normalnie sobie tego posta chyba w ramki oprawię:multi::multi::multi:. Super:multi:Super:multi:Super:multi: PW z dobrymi wieściami rozesłane, tylko patrzeć jak tu Ciotki i Wujaszkowie zlecą :lol: A z tą kupką, Zuziu nie dziw się jej - to wstydliwa panienka i woli tak na osobność:oops: Jejku jak się cieszę!!!!!!!! :multi::multi::multi: Teraz to już będzie tylko lepiej:lol:
-
Przepraszam, za może naiwne pytanie ale nigdy w życiu nie miałam psa, a dopiero o d roku bardzo grzeczną suczkę, ale CO MOŻE OZNACZAĆ TO JEGO SIKANIE TAK WSZĘDZIE????????? On chce coś zamanifestować czy tak z głupia fant? Kurcze, kiedy ja się tak więcej dowiem o psach?:wallbash: żeby nie zadawać takich głupich pytań...........
-
Tą wiadomość o spacerach dostałam od Grażyny :evil_lol:, może jej się coś pomyliło albo zastosowała jakiś skrót myślowy, którego nie pojęłam:mad:. Jednak to nie zmienia postaci rzeczy, że Dylanka na spacery nie chodzi:shake: Mada jak możesz to wysyłaj zaproszenia gdzie się da, mogą się nawet powielać;). Ja wczoraj wysłałam tych zaproszeń kilkadziesiąt, Javena też ok. 30, jak się domyślam UBOCZE też rozsyła, gosia też......myślę, że inni też........nie jesteśmy w stanie wymienić do kogo wysłaliśmy. Zresztą może być tak że np. moje zaproszenie nie zachęci kogoś, a Twoje tak....... Trzeba próbować wszystkiego.......... Milcia17 wysyłam numer konta:lol: i dziękuję.........
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']No właśnie ja bym ją chciała zabrać do siebie...:oops::oops: Tylko to musi potrwać... Ona musi zaakceptować mnie. A mój Reksio Misię..i to nie tylko na jej terenie, ale na swoim też. A tam ma się naprawdę dobrze. Chciałabym dać jej trochę czasu...[/QUOTE] To ja myślę, że można to wszystko spokojnie zgrać w czasie:lol:. Najpierw sterylka, później mała wraca do panów, Ty spokojnie zawierasz coraz bliższą znajomość z Misią, Reksio też :lol: a później będzie lato, nie będzie obawy że mała zamarznie i myślę, że jesienią to i Panowie się do Ciebie przekonają i sami zobaczą ze jej jest z Wami dobrze i nie będą protestowali jak ją zabierzesz:evil_lol:. A, miejmy nadzieję do tej pory kopalnia bezie stała, władze też się nie zmienią:diabloti:. Jeśli Ty ją chcesz wziąć to myślę, że trzeba się skupić na sterylce i tyle, reszta się ułoży...... -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Nikus, Poker zaraz Wam podeślę, ja wczoraj dostałam PW z namiarami - mój bank też nie chciał bez nazwiska:diabloti: -
Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!! Liczy się każda złotówka a Ty proponujesz aż 30 zł.:multi:. A określenie "psica dla koneserów" jest super:lol:. Myślę że przed marcem Dylanka do hoteliku raczej nie pojedzie, więc Twoja deklaracja jest idealnie "na czasie":lol:. Tylko szkoda że w tych tytułach nie można używać koloru, można by jeszcze dramatyczniej ale........ Niestety nie mamy gwarancji, że miejsce na Dylankę będzie czekało :shake: - ono jest teraz......jak długo będzie wolne?????? Aż nie przyjedzie jakiś psiak:shake: Nie mogę Zuzi napisać że zaklepuję miejsce, bo Dylanka "kiedyś" pojedzie - po prostu, jest wolny kojec - jest chętny - miejsce zajęte. Dylanka jest 5-ta czy 6-ta w kolejce, psiaki przed nią albo mają jeszcze nie zebrane deklaracje, albo dogomaniacy rozważają inne opcje np. DT i tylko dlatego ona może jechać już. Może ale ......nie może bo ta kasa:shake:
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Nemko, mój bank chce nazwisko odbiorcy!!!!!!!!!!!!!:-(Poproszę o PW ;) -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']No to ja powiem tak...strasznie już jestem "zatopiony" w deklaracjach i tak kombinuję...dołozę 10 zł jednorazowo w lutym...bo łącznie z jednorazowymi już by to pokryło 1 miesiąc DT,prawda? a w marcu pomyślę nad tym co dalej...ok?[/QUOTE] A ja jakoś czuję że dalsze miesiące to nie będą potrzebne:lol:. Psiak jest super, młody, garnie się do ludzi - mam nadzieję że w ciągu miesiąca znajdzie dom............;) -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
AlfaLS replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Polubek, dzięki za zaproszenie;). Dziś tylko zaznaczam, jutro postaram się przeczytać całość;). Sunia śliczna, tylko jak na razie, z tego co widzę, niewiele z tego wynika:shake:. Smutne......... -
Kochane cioteczki błagam zajrzyjcie na wątek Dylanki, suni, która ponad 12 lat siedzi w schronisku w Tychach:-(. Bidulka miał już swój wątek dwa lata temu ale nikt do niej nie zaglądał i wątek umarł śmiercią naturalną:shake:. Mamy miejsce w hoteliku u ZuziM, psinka mogłaby jechać nawet zaraz ale jak zwykle pieniędzy brak:shake:. Liczy się każda złotówka, prawdę mówiąc podnoszenie wątku też się liczy, żeby psinka była widoczna. [B]WSZYSTKO SIĘ LICZY . Watek Dylanki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1794...elik-PomoA-esz[/url][/B] Pysiu, mam nadzieję że się na mnie nie gniewasz ale Dylanka też chciałaby wyjść ze swojego więzienia,które przecież znasz bo też tam byłeś:shake: może chociaż na koniec życia jej się uda;). Dobrze, że Ty jesteś bezpieczny i "zaopiekowany":multi:
-
[quote name='polubek']to kto mi dzisiaj da walentynkę? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/heul.gif[/IMG][/QUOTE] Ja też nie dostałam:shake: Ale jesteś dla mnie pocieszeniem że nie ja jedna:evil_lol: A zdjęcia super!!!! Takiego psa tylko kochać, ludzie chyba oczu nie mają:shake:
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Innego wyjścia nie ma - musi się uzbierać:shake:. Choć nie, może jest - żeby tymczas się zakochał i stał się DS:evil_lol: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane cioteczki błagam zajrzyjcie na wątek Dylanki, suni, która ponad 12 lat siedzi w schronisku w Tychach:shake:. Bidulka miał już swój wątek dwa lata temu ale nikt do niej nie zaglądał i wątek umarł śmiercią naturalną:-(. Mamy miejsce w hoteliku u ZuziM, psinka mogłaby jechać nawet zaraz ale jak zwykle pieniędzy brak:shake:. Liczy się każda złotówka, prawdę mówiąc podnoszenie wątku też się liczy, żeby psinka była widoczna. WSZYSTKO SIĘ LICZY .Watek Dylanki: http://www.dogomania.pl/threads/179496-Czy-staruszka-Dylanka-zobaczy-zielonAE-wiosnAE-Zbieramy-deklaracje-na-hotelik-PomoA-esz Saruniu, mam nadzieję że się na mnie nie gniewasz ale Dylanka też chciałaby wyjść ze swojego więzienia, może chociaż na koniec życia jej się uda:shake:. Dobrze, że Ty jesteś bezpieczna i "zaopiekowana":lol: -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Kochani dam dychę, naprawdę więcej nie mogę:shake:. Kurcze, jak tak dalej pójdzie / w sensie tak dużo tych biedaków na dogo :-(/ to niedługo wszyscy pod kościół pójdziemy zbierać datki na psiaki:evil_lol:. Ja niby kościół mam 100 m. od domu, nawet bardzo, bardzo dostojny, tylko księża zwierząt nie lubią:shake: - pewnie mnie przepędzą. Właśnie wylądowała u mnie na tymczasie, taka bidulka kocinka spod tego kościoła, której kolejny raz starano się tam baaaaaaardzo utrudniać życie:shake:.