Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Co prawda pomyliłam Chojraka z Górnisiem ale znalazłam :lol:: [quote name='kikou'] Natomiast ciągle strasznie męczymy się z kupą, bo juz niezależnie od konsystencji (mniej więcej udało się ją uregulować), Górniś nie czuje zbyt że chce kupke, nie sygnalizuje (bo siuśki trzyma i sisia zwykle jak na pieska przystało na podwórku), zawsze upaćka sie kupą tam gdzie śpi, a że bidok tak niezgrabnie chodzi to jak sie podnosi to jeszcze rozdepcze to czego nie rozmazał wcześniej... I tu tak sobie pomyślałam że może jakaś Cioteczka chciałaby nam uszyć pokrowiec z mocnej jakiejś dermy - ekoskóry, tak żeby można go było codziennie szorować. Z tym że nie chodzi o żadne kupne posłanko z wyciąganym środkiem bo one też nie zdaje egzaminu - i tak po trzech dniach są do wyrzucenia bo kupa jest w każdej szczelinie - tylko cos jak materace w szkołach dla dzieci do ćwiczeń - zwykły gładki prostokąt, który codziennie możnaby było na mokro umyć i wytrzeć do sucha? [quote name='kikou']jeden bok na metr równo - taką mamy gąbke - a drugi obojetnie, tak żeby mu sie wygodnie lezało to min. 70-80 cm, to sobie dotniemy gąbke i ok. 10cm wysokości tak, tak on tak "z buziaka" młodo wygląda, nie jest strasznie sędziwy, tylko te kulawe nóżki takie biedne..... jak idzie to już widać, że chory biedaczek Tu na fotce jest Górniś - specjalnie to zdjęcie zostawiłam bo może porównując Górnika z Gienią można jakoś określić wymiary...
  2. Kasiu a może dla Gieni uszyć taki materac obszyty skajem? Chojrak, któy był u kikou taki miał bo też niestety pod koniec załatwiał się pod siebie i nie sposób było ciągle prać posłanek... Kikou to wymyśliła i wiem, ze znalazła się jakaś cioteczka, która takie coś uszyła... Przeszukam wątek Chojraka i wstawię tu jakieś info...
  3. [quote name='kakadu']bardzo mocno trzymam kciuki i kibicuję małej :kciuki:[/QUOTE] Ja też. Nieustająco!!!
  4. Ja znam sytuację z życia kiedy pani nie adoptowałą ode mnie kota bo jednak mąż się nie zgodził... Po jakimś czasie zadzwoniła ponownie bo mając wybór między mężem a kotem wybrała... kota. Mam nadzieję, ze tu pani mając wybór między prawdziwą psią miłością a podróżą też postawi na to pierwsze :lol:. To co Tulik jedzie? Czy decyzja jeszcze nie podjęta?
  5. [quote name='Murka']Jakoś wcale się nie przejmuje brakiem mamusi :) Cały koszyk ma dla siebie :)[/QUOTE] To ci synowska miłość :evil_lol:.
  6. O matko, pani zmienna jest... Już się matwię co będzie jak jednak będą chcieli jechać... Czekamy na wizytę...
  7. Super wiadomości :cunao::laola::cunao:. A swoją drogą niesamowite są te ostatnie fotki Agatki i Ciapulka. Toż on już taki duży jak mamusia :crazyeye::crazyeye::crazyeye:.
  8. Obawiam się, że może będzie trzeba na siłę... [COLOR=#3E3E3E]Kiyoshi może mieć dużo racji, ona się może bać bo nie wie co jest poza kojcem [/COLOR]:-(.[COLOR=#3E3E3E] Jak ja adoptowałam swoją sunię, któa wcześniej siedziała 12 lat w schronie, to ona za skarby świata nie chciała wyjść poza nasze podwórko. Zapierała się i ani na krok... Podwórko znała, dalej nie... Wyciągałam ją na siłę kilka razy... I za każdym razem problemem był tylko moment przekroczenia bramy - jak była już za nią to dalej ok [/COLOR];).[COLOR=#3E3E3E] Może z Ivą będzie podobnie.. [/COLOR]
  9. [quote name='madziakato']Kompletna klapa....Cała akcja wzięła w łeb. Pies do mnie nie wyszedł:shake:Została tam![/QUOTE] Spokojnie, może jednak coś było nie tak i ona to czuła? Następnym razem na pewno się uda.....
  10. [quote name='bela51']To zdjecie jest POWALAJCE :loveu: [IMG]http://images61.fotosik.pl/198/9a485b46563da52b.jpg[/IMG][/QUOTE] To samo miałam napisać!!!!! Agatko, kochanie bądź szczęśiwa!!!!
  11. Co u Lili? Dla staruszków i to takich chorych jesień jest bardzo trudna... :-(
  12. [quote name='zachary']No i się popłakałam z radości...Fajnego, psiego życia Agatko![/QUOTE] Ja jakoś też mam oczy w wilgotnym miejscu... Nasza Agatka, bidulka, która mogła skończyć w Radysach... Agat21 dzięki Twojemu uporowi to maleńkie psie życie zostało uratowane i sunia pozna co to znaczy normalny, kochający dom :Rose:. Tolu - dziękujemy za polecenie naszej Agatki!!!!!!!
  13. [quote name='Murka']To uspokoję cioteczki, że [B]Agatka już w DS[/B] :) Pojechała ok. 17.00 i już dostałam info, że dojechała szczęśliwie bez żadnych niespodzianek, była bardzo grzeczna i teraz niepewnie zwiedza mieszkanko ciągle merdając ogonkiem. Oj chyba szybko zapomni o nas :) Mam parę fotek z odjazdu i mam też sporo fotek aktualnych Ciapka, właśnie zabieram się za obróbkę :)[/QUOTE] Dziękujemy za dobre wiadomości i czekamy na Ciapulka ;).
  14. [quote name='agat21']Przyznam sie bez bicia: troche sie denerwuje.. Chcialabym za kilka lub kilkanascie godzin uslyszec najlepsze wiesci :cool3::painting:[/QUOTE] Ja też się denerwuję...
  15. [quote name='Cudak'] AlfaLS, dziękuję za opiekę nad Małą Mi, wypiękniała u Ciebie. Oby tylko dobry domek znalazła...[/QUOTE] Cudak - już znalazła :multi:. To moja znajoma :lol:. Pani mieszka na sąsiedniej ulicy. W nowym domku Mała Mi ma do dyspozycji trzy pokoje i dwa balkony :lol:. Już zabezpieczone, bo co prawda pani wcześniej kotów nie miała ale w domku jest piesek - york i pani na jego przybycie 6 lat temu już tak zabezpieczyła balkony, że teraz jest to jak znalazł. Tak więc teraz jest to dom kompletny - pani, pies i koteczka :lol:. Wczoraj jeszcze była wystraszona ale wiem, że w nocy pozwiedzała sobie mieszkanie, pojadła, popiła i załatwiła się w kuwetce. Dziś już swobodniej się czuje, chodzi, jeszcze ostrożnie ale już po całym mieszkaniu... Będzie dobrze!
  16. [quote name='Lobaria'][B]Szukamy dla Tuliczka osoby do wizyty PA w Poznaniu !!! [/B]Miałam bardzo obiecujący telefon :)[/QUOTE] I co?????????? Znalazł się ktoś na wizytę?
  17. Biedna ta Iva... Jak dobrze, że ma chociaż Ciebie ... Trzymam kciuki!
  18. [quote name='Hope2']A może by tak...spróbować poogłaszać Zośkę?:cool3: "Małe, czarne, włochate, wredne, wiecznie głodne, piekielnie inteligentne, rozpieszczone coś z nie sprawnymi tylnymi łapkami za to bardzo sprawnymi strunami głosowymi" :diabloti:[/QUOTE] Już słyszę ten nieustająco dzwoniący telefon po takiej reklamie :D.
  19. [quote name='Nutusia']Po tej stronie lustra jest ZDECYDOWANIE fajniej, Droga Zofio! ;) Baaaaaardzo się cieszę :)[/QUOTE] Zwłaszcza jak się ma jeszcze swoje własne, osobiste kółka!!!!!!!
  20. [quote name='Gosiapk']Alfa a jak się miewa Twoja sunia? Ile ma teraz lat?[/QUOTE] Tara ma teraz 17 lat. Ma się dobrze :lol:. Co prawda teraz właśnie pojawiąją się jakieś drobne / mam nadzieję/ problemy zdrowotne ale przez te 5 lat od wzięcia jej ze schronu nie było żadnych problemów :multi:. Jest cudownym, idealnym psem - kocha wszystkich i wszystko i ... wcale nie szczeka. ŚREDNIO RAZ NA ROK WYDAJE JEDEN SZCZEK :evil_lol:. I mimo tych 17 lat, w tym 12 w schronisku, śmiga po schodach jak młoda sunia :lol:. Strasznei ją kocham i nie wyobrażam sobie, że mogłabym jej wtedy nie dostać... Ona ma swój wątek na dogo bo na dogo ją wypatrzyłam... ale, wstyd się rzyznać, strasznei dawno nie uzupełniany... [IMG]http://images41.fotosik.pl/331/3e8c8543469bafaemed.jpg[/IMG] To ona - teraz Tara, kiedyś, w "złych" czasach Zula i jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/110336-Zula-i-AlfaLS-udowadniaj%C4%85-%C5%BCe-11-o-letnia-p%C3%B3%C5%82dzika-sunia-mo%C5%BCe-zosta%C4%87-dam%C4%85[/URL]
  21. Ale dobre wiadomości :multi::multi::multi::multi::multi::multi:. Agatko, kochana maleńka suniu - jak dobrze, że nareszcie będziesz bezpieczna w swoim domku!
  22. Murko, bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!!!
  23. Ja też widzę, może spróbuj na innej przeglądarce? Ja mam Chrom i jest ok.
  24. A będziesz ją dalej ogłaszać? Tak bardzo mi jej szkoda, nie jest najmłodsza ani najpiękniejsza... Bardzo się stara spełnić oczekiwania ludzi a wciąż wraca do schronu... To takie strasznie niesprawiedliwe... W tych ogłoszeniach, które były robione / przykłady na poprzednich stronach/ jest Twój numer telefonu? Czy jakiś inny? Pytam bo może bym umieściła sunię na portalu seniorów / sprcjalnie dla zwierzaków tam się zarejestrowałam :evil_lol:/ i nie wiem czy ten numer mogę wpisać... Matko, jak mi jej szkoda :-(:-(:-(.
×
×
  • Create New...