[quote name='agata51']Jest! Moja wrześniowa nie doszła?[/QUOTE]
Doszła, doszła - już robię raporcik :lol:.
Od ostatniego rozliczenia dla Megguni swoją kaskę przekazali:
- Agata51 - 40 zł.,
- Grosziwo - 30 zł. / za dwa miesiące/,
- Sabina02 - 50 zł. / za dwa miesiace/,
- Magda222 - 20 zł.,
- Tymotea - 25 zł.,
- Figa33 - 20 zł./ za dwa miesiące/,
- Diana79 - 10 zł.,
- Nikiś - 15 zł.,
- Livka - 10 zł.,
- Malibo57 - 60 zł.,
- Ninka1 - 120 zł. / za dwa miesiące/
Razem: 400 zł. [B] Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!![/B] Po opłaceniu hoteliku za okres 9.09.- 08.10.2013r. Magnatka ma dziś na koncie 430,17 zł.
Postaram się zadzwonić do Kasi i poprosić o nowe fotki naszej suni...