-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Ponieważ wieści nie ma to ja na razie z banerkami Jacusia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244511-Agatka-w-domu-stałym-Jacuś-zwany-Ciapusiem-szuka-domku"][IMG]http://imageshack.us/a/img855/6122/9mz6.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244511-Agatka-w-domu-stałym-Jacuś-zwany-Ciapusiem-szuka-domku"][IMG]http://imageshack.us/a/img29/6947/ylor.png[/IMG][/URL] Mani2000 bardzo, bardzo dziękujemy!!!! Banerki już podlinkowałam - tylko wstawiać :lol:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21'][IMG]http://images61.fotosik.pl/198/9a485b46563da52b.jpg[/IMG] Może to - wszystkim się tak podobało.. A tekst? Hmmm... Na ten przykład "Czekam, aż przyjdziesz" Jak myślicie?[/QUOTE] Poprosiłam o banerek dla Jacusia - podałam tą fotkę, ten tekst i wymiary 300x100 i 200x100. Mam nadzieję, że niedługo będą bo Mani2000 to solidna i szybka firma :lol:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Czy dobra duszyczka uzdolniona graficznie mogłaby zrobić bannerek Jacusiowi vel Ciapusiowi?? :modla::modla:[/QUOTE] Wybierz foty i podaj tekst to poproszę na wątku tam gdzie robiła nam Cioteczka banerki dla Agatki :lol:. -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Jak sunieczka???:)[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa... -
Z tym czasem to może niekoniecznie będzie tak źle... Ja późną wiosną przygarnełam kociaka, który miał ok. 4 m-cy. Też na pewno urodził się w domu, ktoś go wyrzucił i jakoś tak trafił na nasze podwórko. Był mega przerażony ale tego miejsca się trzymał bo tu było jedzenie. I też miałam wrażenie, ze zawsze czuwa, ciągle napięty... Po ok. 3 tygodniach skusił się na wejście do klatki ... Tym sposobem trafił do mnie... Pierwszy dzień trudny ale już drugiego wpasował się w grupę, moją suczkę potraktował jak mamę i dodatkowo środek lokomocji / przemieszczał się po domu uczepiony jej ogona /, z kotami komitywa i wspólne zabawy. Jedna wpadka z siusianiem, raczej chyba dla zaznaczenia, ze tu jest niż z jakiegokolwiek innego powodu, i do tej pory super domowy kot... Jak tafi na kochający DS czy DT to będzie dobrze, wierzę w malucha a tak w ogóle to mam słabość straszną do czarnych kociaków...
-
Najgorsze jest to, ze nie ma schronienia... Bo sądzę, zę problem z karmą jakoś dałoby się ogarnąć, choćby przez bazarek. Najlepszy byłby DT ale skąd go wziąć???????
-
[quote name='salibinka']Zaraz po ukazaniu się ostatniego pakietu ogłoszeń był jeden telefon - ze Szczecina - pani jednak nie doczytała o lokalizacji i po info, że Misio jest pod Krakowem - już nie chciała rozmawiać :( Ale nie poddajemy się - w końcu musi zadzwonić TEN telefon :)[/QUOTE] Bez sensu... Ja też jestem ze Szczecina a sunię mam z Tychów.... Nawet takie odległości da się pokonać...
-
Jejciu jak pomóc temu czarnuszkowi.... Gdyby do mnie było bliżej wziełąbym go do nas na podwórko do ciepłego boksu. Koty, nasze podwórkowe, są karmione dwa razy dziennie... Ale to taki kawał drogi a on nieufny... Może bliżej coś się jednak znajdzie...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Agatka porusza serca :loveu:. -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Kurcze, biedna sunia...... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Mnie też się to najbardziej podoba :lol:. -
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
AlfaLS replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Nareszcie pozytywne wieści :multi:. -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Trzeba mieć tą całość na koncie :-) Właśnie zaksięgowałam deklaracje od Ciebie. Dziękujemy. Hotel opłacony w dniu dzisiejszym.[/QUOTE] I gitara - jak mawia Ferdek Kiepski :lol:. -
Jak ktoś się zakocha to żadna wielkość ne będzie przeszkodą. Moja Tara miała być "małym pinczerem" i nigdy nie zapomnę jak dziewczyna, która mi ja wiozła z Tychów cała drogę / 600 km./ się martwiła że ona będzie za duża. Tymczasem dla mnie było najważniejsze, że ona [B]nareszcie[/B] [B]JEST. [/B]Pokochałam psa a nie kilogramy psa... Obie sunie znajdą ytakie super domki, jest tylko kwestią czasu kiedy...
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Dziewczynki dziadowi właśnie o to chodzi, żeby uwierzyć, że to już koniec, że nic się nie da zrobić, że kicha. A tu nie nie nie nie, a kukuku!!!! Właśnie, że się da, suni nie zostawimy tam! To jasne, trzeba teraz tylko wykombinować jak ją wyłowić, wywabić, uwolnić. Wiemy tylko, ze nie pójdzie łatwo, nic więcej. Ten ćwok faktycznie dyktuje teraz warunki, to nie znaczy jednak, że wygrał![/QUOTE] Też tak myślę, że jemu o to chodzi. I też jestem zdania, ze będzie trzeba mu udowodnić, że pies jest ważniejszy niż jego durne wyobrażenie o tym jakie super warunki ma u niego... Kurcze, tylko jak to zrobić????? -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze chcemy piękne foty pięknego Ciapulka, prawda Cioteczki????? Moja stała poleciała - co prawda już nie na Agatkę ale na Ciaplulka chyba też się przyda :evil_lol:. -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
To zrób przelew na całość - ja już puszczam moją stałą, jak zwykle na 3 m-ce. Edit: poleciało... -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Dalej cisza? -
koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą
AlfaLS replied to sylwija's topic in Koty w potrzebie
Twoje też są cudne - tylko muszą trafić na kogoś kto zauważy w nich piękno :loveu:. Wiem bo podczytuję Twój wątek :oops:. -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście także!!!!!! -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Ja też :lol:.