-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Jezzzzzzzzzzzzzzzzuniu, nie wiem dlaczego tak jest, że w poprzednim poście fotek nie widać... Poprawiałąm 3 razy... Jednak jak się wejdzie w tego posta przez "odpowiedz z cytatem " to wszystko jest... Niestety nie wiem dlaczego to takie pokićkane, przerasta mnie to... Ale na watku gdzie kociak był wklejony jest tak samo - to chyba dogo coś się popsuło?
-
Przepraszam, że zaśmiecam - na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236327-KOCZUJE-NA-GOŁEJ-ZIEMI-LUBI-KOTY-łagodny-dojrzały-psiak?p=21231172#post21231172[/URL] [B]gosia7 [/B]wstawiła fotki swojego tymczasa, któremu szuka domu - nie wygląda na malutkiego to może Cię nanetta zainteresuje? [quote name='gosia7'] A to koci tymczas,który szuka domu-proszę ,gdyby ktoś chciał kota-dajcie znać:modla:to grzeczny kocurek,załatwia się pięknie do kuwety,zaszczepiony,odrobaczony,wykastrowany,głośnym miauczeniem prosi o głaski i uwagę człowieka,wciska się pod ludzką rękę... [IMG]http://i40.tinypic.com/r76s29.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2vsm7g3.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/xm7rqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2j0l3j5.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
AlfaLS replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze, nie ma fotek kota czy tylko ja nie widzę? Znalazłam wątek gdzie dziewczyna szuka kota, chciałąm wstawić tam post gosi7 z fotami kota a tu go nie ma.... Nie rozumiem... :hmmmm:.... Nawet tej fotki, którą cytowałam wyżej nie ma..... -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
AlfaLS replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze, dziś czytałam na jakomś wątku że ktoś szukał dorosłego kota........ muszę poszukać tego wątku. Mój tymczas się nie łapie bo to koci karzełek.... -
Cieszę się, że się spodobał :lol:. Śledzę ten wątek od początku i mnie też zależy na tym, żeby sunia miała swój kat już tak na zawsze, na stałe :lol:. A inne jest podejście ludzi jak mają swiadomość, że pies tym razem przyjechał tylko z wizytą a inne jak jest ciśnienie że "albo biorą albo wraca" bo nikt drugi raz nie będzie jeździł... i wtedy mogą wziąć nie będąć do końca przekonanym a efekty mogą być bardzo różne....
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']No, to ja się powinnam pytać! :-?:hmmmm:[/QUOTE] Jasza ma hasło chyba wpisane na stałe - pewnie kiedyś na pytanie przeglądarki "zapamiętać hasło?" nieopatrznie kliknęła na TAK. Teraz tobołki mają ułatwione życie :evil_lol:. -
[quote name='paula_t']Eluś, nie tyle się dołuję, co nie chcę powtórki z rozrywki, bo ani ja nie będę z tego powodu tak cierpieć, ani Ci ludzie tylko psiak, którego się przerzuca z miejsca w miejsce :( Zolziatko, od razu otwarcie powiedziałam jak się zachowuje. Chciałam, żeby Państwo pojechali i zobaczyli Brenkę najpierw, ale nie są zmotoryzowani, mają popytać znajomych czy ktoś by z Nimi nie pojechał. Spróbuję zapytać Angelikę czy dałaby radę przeprowadzić wizytę:roll: Ona najlepiej zna Brenkę, ma doświadczenie, bo sporo psiaków już w swoim życiu wydała i będzie wiedzieć czy rodzina jest odpowiednia dla Brenki.[/QUOTE] Paula a może ona mogłaby pojechać na tą wizytę z Brenną? Zupełnie niezobowiązująco i z konkretną myślą, że tym razem wrócą obie. A rodzinka zobaczy sunię, zobaczy jak ona się zachowuje i niech ma czas na zastanowienie. Tak samo Angelika... Jeśli to nie jest daleko to ja bym taką współną wycieczkę zaryzykowała. Bo później jeśli decyzja będzie na tak sunia trafi tam gdzie już kiedyś byłą, w miejsce, któe już sobie kiedyś obwąchała... Co o tym myślisz?
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
AlfaLS replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A chcesz może jeszcze jakiegoś do tych doniczek rozwalonych? Moje też się nie przyznają a ja praktycznie codziennie sprzątam ziemię z doniczek i wyrzucam połamane kwiaty :shake:. A że kwiatów naprawdę dużo w domu i kotów obecnie 4 to kabaret mam nieustający. Chętnie częściowo oddam :lol:. Koty - nie kwiaty.... -
Niestety ja ciągle czekam na info z Tychów. Sama nic na odległość nie załatwię bo nawet jak się dowiem jaka ona mniej więcej jest to i tak będę potrzebowała do wyciągniecia jej i transportu pomocy ludzi z Tychów... Niestety, kiedyś ta pomoc była super - wyciągnęłam z tamtego schronu wszystkie psy, które siedziały ponad 10 lat - 12 psiaków... Teraz to jest masakra... Obiecują, proszą o troszkę czasu i ... nic... Gdyby nie to, że moja ukochana sunia Tara jest stamtąd, tam spędziła za kratami 12 lat, to bym sobie ten schron zupełnie odpuściła... Ręce opadają z bezsilności... Jednak myślę, zę jak z tą moją sunią nic nie wyjdzie a dziewczyny nie będą miały kandydatki to może zaproponować to miejsce jakiejś suni z wątku http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-bród-smród-i-potworna-potrzeba-MIŁOŚCI!-wlkp ? Deklaracje jakoś by się chyba nazbierało a warunki w tym przytulisku są masakryczne... Ale oczywiście to tylko moje sugestie - dziewczyny mają głos decydujący. Anja - na razie do Ciebie nie dzwonię bo nie mam tych wiadomości z Tychów :shake:.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Dzieki serdeczne.kochana :) jakie koszty takiego bannerka?[/QUOTE] Banerek nic nie kosztuje. Cioteczka robi je za darmoi w dodatku ekspresowo :lol:. I już są :multi:. Prosimy pobierać, wstawiać w podpis i reklamować piękną Agatkę :loveu: [quote name='Mani2000'] [B]AlfaLS[/B]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244511-Jacek-i-Agatka"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8450/hgxh.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244511-Jacek-i-Agatka"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/77/ztwc.png[/IMG][/URL] [/QUOTE] -
Poprosiłam dziewczynę, która kiedyś działała w tyskim schronisku żeby się dowiedziała jak najwięcej o suni. Jednak zanim ją wyciągnę muszę więcej wiedzieć o hoteliku... Za niedługi czas będzie zima, muszę wiedzieć jak tam jest zimą bo to starsza sunia. Teraz jest w pomieszczeniu, które zimą jest ogrzewane... Bo to, że może się nie udać ją wyadoptować w ciagu miesiąca czy dwóch też muszę brać pod uwagę... U Kasi Przystał mam sunię, która tam jest od ponad roku, wyciągnięta ze schroniska chyba 2 lata temu. A do tej pory nie było ani jednego telefonu o nią.... Dlatego prosiłam o numer telefonu kogoś kto zna ten hotelik... Ja ze Szczecina nie mogę jechać i sprawdzić bo nikt mi się nie zajmie moją domową zwierzęciarnią....
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Moze wstrzymajmy sie z bannerkiem dopoki nie wyjasni sie, czy Jacus bedzie mial dom. Wtedy bannerek bylby tylko.z Agatka.[/QUOTE] Jedno zamówienie złożyłam tydzień temu u Cioteczki Polubek ale ona chyba choruje ... Dziś złożyłam kolejne na wątku Mani2000 ale zaraz je edytuję i dam tylko fotkę Agatki i tekst, że potrzebna kasa na hotelik i sterylkę... -
Super! To jutro zadzwonię do schroniska, bo ja tam podjechać nie dam rady - ode mnie to ponad 600 km :shake:. I jak będzie ok, to założę jej wątek na dogo i zaczynam zbierać kasę. Moge poprosić o jakiś kontakt na PW do osoby, która zna ten hotelik? Mam kilka pytań :lol:.
-
Z tego co piszesz to raczej powinien to być młodszy psiak. Taka starsza sunia jak ta o której ja wspomniałam potrzebuje raczej spokoju i odpoczynku. Wolniejszego życia.... Z Twoją suczką raczej nie dałąby rady dotrzymać kroku...
-
Dziewczyny a ta sunia to musi być tam od Was? Chodzi za mną taka starsza sunia siedząca już 9 lat w schronisku w Tychach. To dobre schroniska ale za miastem, tm nawet nie ma spacerów tylko boks... Jeśli ona by mogła jechać z Lupusem to ja postaram się nazbierać dla niej te 150 zeta... Zobaczcie same... http://schronisko.tychy.pl/wyswietl,adopcja,szczegoly,18.html Nie wiem o niej nic więcej poza tym co jest tam napisane. Ale jak by mogła jechać to zadzwonię do schroniska i się dowiem jaka jest. Choć an tyle psiaków, kóre wyciągnęłąm z Tychów jeszcze z żadnym nie było problemów :lol:. Mam słabość do tego schroniska bo moja sunia z Tychów do mnie przyjechałą, po 12-to letniej odsiadce za kratami...
-
[quote name='linka555']Mojej pustki w sercu nie zastąpi żaden pies, ale zawsze chciałam pomagać zwierzakom więc wezmę jakiegoś chyba ze schroniska. Przyzwyczaiłam się ju ż do dwóch psów w domu, jest za spokojnie. Lusia też smutna. Tylko nie wiem jak wybrać, one wszystkie są takie biedne.[/QUOTE] Nie wiem jaka jest Lusia ale może pomyśl nad Tiną z Tychów. Sunia jest w schronisku od 2004 roku, niedawno minęło jej tam 9 lat... Ponad 3300 dni... Jak ktoś dobrego serca jej nie weźnie to tam odejdzie... Sama mam suczkę, która tam siedziała 12 lat i od 5-ciu jest najcudowniejszym psem na świecie... Tina nie jest piękna ale może ??? [URL]http://schronisko.tychy.pl/wyswietl,adopcja,szczegoly,18.html[/URL]
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Zgłosił się dom dla Ciapka, taki bardziej fajnie brzmiący :) Jak wszystko dobrze pójdzie to nasz Ciaputek za ok. tydzień będzie w swoim domku :)[/QUOTE] Napiszesz coś więcej? Fajnie by było jakby maluszek miał już swoją rodzinkę :lol:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarletto']Oj! No to biorę się za zbiórkę na wydarzeniu ! Jestem tutaj na podglądzie - niestety nawał obowiązków ( praca ) skutecznie mnie wykluczają z aktywniejszego pobytu za co bardzo przepraszam :( . Przydałoby się kilka nowych zdjęć dwupaku - bo te już wkleiłam na wydarzenie. Jak będą zdjęcia ruszę z większym zaangażowaniem o pozyskanie środków na konto naszych słodziaków ;) Jack ( Dżek) z tego co widzę jest bogatym chłopakiem na tą chwilę ;)[/QUOTE] Scarletto dziękujemy z góry za pomoc! -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Od 3.08. wpłynło dla Meggi: - od Figi33 10 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Diany79 10 zł., Razem 80 zł. Przedchwilą zrobiłam przelew za hotelik 350 zł. za okres 09.07.-08.08.2013r. i dziś Meggi ma na koncie 45,17 zł. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Murko - dziękuję za odpowiedź. Poker absolutnie zwracam honor. Na wątkch innych proponowanych suczek były wzmianki o "zauważeniu" ich a u Agatki nie, to myślałam, że nie była brana pod uwagę. Teraz wiem, że nie, ale z konkretnych powodów. Kurcze, ciągle jeszcze te psiaki to na swój sposób zagadki... Napisałam prośbę o banerek... Niestety nie wiem kiedy będą bo Fochu i Mani mają jakieś przerwy banerkowe /awaria sprzętu/. Poprosiłam więc polubek ale ona trochę niedomaga zdrowotnie i też w związku z tym musimy poczekać. Wiadomo, zdrowie najważniejsze. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Doczytałam, że Jacuś ogłoszenia ma... A jaki napis na banerku poprosić? Kto ma pomysł? -
[quote name='linka555']Już nigdy nie będzie tak samo, mam wręcz wrażenie, że już nigdy nie będzie dobrze. Kocham zwierzęta, wszystkie, ale Demi to właśnie TEN mój jedyny pies na zawsze.[/QUOTE] Tak samo na pewno już nie bedzie. Będzie inaczej i na pewno kiedyś będzie dobrze... Tu czas musi zadziałać...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Dzięki, że pytasz :loveu: Hotelik jest zapłacony do 15 sierpnia, i jest zapłacona nowa paczka karmy, stan konta to 177 zł. Wiem, że mało, ale mam strasznie stare konto na dogo i wiele funkcji mam nieaktywnych - nawet nie mogę zmienić podpisu pod moimi postami, bo chciałam tam wrzucić linka do strony o Agatce i Jacusiu. Po kilku nieudanych próbach zrezygnowałam - wchodzę na dogo "z doskoku" i niecodziennie, bo pracę mam dość wyjazdową, i zwyczajnie brak mi czasu na niektóre rzeczy. Dlatego nawet prosiłam scarletto, żeby to ona założyła wątek Agatce, bo ja bywam za rzadko na dogo. Nie wiem, jak się rozsyła zaproszenia na wątki. W sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie, może mi się uda zalogować na dogo z raz czy dwa, bo będę bez dostępu do intermetu, i w tym momencie nie dam rady prowadzić bazarku. Na pewno postaram się zalogować ok. 15-16 sierpnia, żeby przelać Murce należność za następny miesiąc. Powiem szczerze: nie za bardzo umiem prosić o pomoc finasową. Sunię uratowałam licząc się z tym, że będzie ciężko z jej finansami, bo niewiele osób przecież było tym zainteresowanych. Fanty na bazarek postaram się znaleźć po powrocie, może trochę grosza się zbierze. Jeśli mogłabyś jej wątek rozesłać - byłabym bardzo wdzięczna. Ja będę jeszcze prosić znajomych o wsparcie dwupaku. Najwyżej w przyszłym miesiącu będę mniej jeść ..;), ale kasa dla Agatki i Krówka musi się znaleźć.[/QUOTE] To zrobimy tak: poproszę na wątku banerkowym o zrobienie jakiegoś fajnego banerka dla Agatki i Jacusia. To po pierwsze, Póżniej będziemy prosić o wklejenie banerka i zapraszać na wątek. Ja będę robiła jakiś duży bazar, mam nadzieję, że na dniach, to jakiś grosik z niego też damy dla dwupaku ;). Jak będę miałą wolną chwilkę to będę zapraszała... Teraz mam dużo pracy ale się choć troszkę postaram... A jak z ogłoszeniami? Robimy, kupujemy na bazarku? Dla Jacusia tylko czy dla Agatki też? Bo ją to trzeba chyba przed wydaniem jeszcze wyciachać nie? Ja ją wkleiłam na wątek Poker bo pisała, że miała fajny telefon z domkiem dla swojego tymczasa wtedy gdy inny domek był już prześwietlony i zaakceptowany dla Figi... Szukała małej suczki lubiącej dzieci i koty... Jednak ja dla Poker jakaś niewidoczna jestem bo mojej propozycji nawet nie zauważyła, podesłała inne sunie... Nic to, szukamy innego superowego domku dla naszej rodzinki :loveu:.