-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki żeby cioteczka się zakochała w Agatce :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:. -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Jasne, że trzymamy!!!!!! -
Coś nie zrozumiałam - to suczka wróciła do schroniska, poszła do jakiejś lecznicy czy ma DS? Proszę napisz jaśniej...
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
AlfaLS replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Dzisiaj Fionka bedzie miala Gościa:) Juz za chwilę, juz za momencik, kciuki trzymamy!:)[/QUOTE] I co??????????- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
[quote name='diana79']no i kasy nam nie oddali :([/QUOTE] Normalne świństwo.....
-
12, 15, 18...kocia tragedia. Prośba o pomoc.
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Przyszłam się pochwalić "moją" Małą Mi :lol:. Kiciunia już po strylce. Dochodzi do siebie i ... przybiera na wadze :p. W tej chwili waży już 2,20 kg a więcej pewnie niedługo będzie bo apetyt ma niezły :lol:. Odpoczywam w słoneczku na parapecie... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/bc4d421bff338897med.jpg[/IMG][/URL] A ty mi przeszkadzasz.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/c63d2b7eac071076med.jpg[/IMG][/URL] Mam fajną sukieneczkę i widać jaka jestem jeszcze szczuplutka... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/159/2ce4599cd07e36b5med.jpg[/IMG][/URL] ŁADNA JESTEM - PRAWDA???????? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/aa74b893e859f7femed.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :lol:. -
Kibicuję suni!
-
Super! Kibicuję Lupuskowi z całych sił. I suni też! Szkoda, że ja o tej "mojej" bidzie dalej nic nie wiem... Straszna jest ta bezradność :-(.
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Nie ma m pojęcia. Spróbuję się dowiedzieć, ale wątpię, chociaż wiem jak się nazywa... Ale najpierw Iva.[/QUOTE] Wiesz chyba jak się nazywa i jak ma na imię. Możesz sprawdziś na stronie Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej jego dane. Te są publiczne i często jest tak, że jest tam prywatny adres bo tak ludzie rejestrują działalność ;). Chyba, ze to jakaś spółka np. z o.o. to wtedy kicha... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
I mamy kolejne wpłaty dla Meguni. Są to: - od Diany79 10 zł., - od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/, - od Nikusia 15 zł. - od Livki 10 zł. - od Malibo57 60 zł. Razem 395 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!!! Zapłaciłam za hotelik za okres 09.08-08.09.2013 i dziś nasza sunia ma na swoim koncie 380,17 zł. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Myślę, że to wymysł z tą śmiercią matki... wcześniej też przecież "coś mu wypadło" i się wciąż ten wyjazd do W-wy przekładał. W dodatku napisał, że matka miała 76 lat, on 62 - to wychodzi, że urodziła go mając 14 lat... No nieważne... miałam trochę wątpliwości co do tego pana i się problem sam rozwiązał :)[/QUOTE] To rzeczywiście wygląda na naciągane tłumaczenie :shake: Jednak jeśli Ty Murko miałaś jakieś wątpliwości to naprawdę lepiej, że wyszło jak wyszło. Lepsza późniejsza adopcja niż zła adopcja. -
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
AlfaLS replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Bidulka....... Dobrze, ze choć troszkę szcęscia w życiu zaznała :-(. Współczuję dziewczyny, bardzo współczuję... -
[quote name='gosia7']AlfaLS cała przyjemność po mojej stronie:p Ja dziękuję Tobie,że nadal odwiedzasz Letkę:loveu: Na takie zdjęcia czekałam tyyyle czasu! Dla mnie są naprawdę BEZCENNE:loveu: Wynagradzają żmudne klepanie ogłoszeń przez 1,5 roku ,chwilami bez żadnej nadziei. Także,nie wolno się poddawać. NIGDY. Na każdego psa czeka jego człowiek. Gdzieś... I każdy może pomóc w adopcjach. Nawet nie ruszając się sprzed kompa nie widząc psa na oczy. Myślałam,że to niemożliwe,a jednak!:shiny:[/QUOTE] Cała przyjemność to chyba nie, na pewno dużo tej przyjemności jest po mojej stronie :lol:. Ja też jak pierwszy raz trafiłam do Letki to nie bardzo wierzyłam, że się uda. Jak widać jednak się udało i takie adopcje po prostu dodają skrzydeł. Oby ich było jak najwięcej... A jak to jest z tym pomaganiem w sytuacji jak się psa nawet nie widzi też wiem... Ja staram się pomagać psom z Tychów. Z tamtejszego schroniska mam moją sunię i mam słabość do tego schronu. Kiedyś mi było łatwo, była tam wolontariuszka, która robiła foty, opisywała mi moje ukochane staruszki ... Teraz mam problem, ona już tam nie bywa... I co z tego, że sobie upatrzyła suczkę, która siedzi tam już ponad 9 lat jak nic o niej nie wiem - na stronie schroniska jest jedno zdanie o niej i to z informacją kiedy i skąd została zabrana i dwie foty... Mam dla niej ewent. hotelik ale muszę mieć pewność, że jest spokojna i zgodzi się w boksie z pieskiem starszym 3-łapkiem. A tej informacji nie mam... Później może udałoby mi się załatwić wyciągnięcie jej ale ze Szczecina trudno mi załatwić dla niej transport do hoteliku... Niby niedaleko ok. 200 km... Kurcze, ten mój koniec świata wszystko mi utrudnia a tak bym chciała, żeby ona poznała jeszcze inny świat, pochodziła na spacerki / w Tychach psy nigdy nie wychodzą z boksów - całe życie za kratami :-(/. Kombinuję teraz coś na FB ale jest to takie trudne z tak daleka i w sytuacji kiedy nikomu innemu nie zależy... Super, ze Letce się udało :multi:.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
O matko i córko... Jacuś dalej szuka domku... :-( -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Masakra....... -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Dziś w pracy siedzę z zaciśniętymi palcami, robota nie zając nie ucieknie a za Ivę trzeba trzymać kciuki...... -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Ja też poroszę info na PW ;). -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Koszty sterylki Agatki opłacone. Jackuś podzielił się z psipsiółką:loveu:.[/QUOTE] Agatka to ma szczęscie - najpierw dzięki Jackusiowi zaistniała w sieci i została uratowana a teraz dzięki niemu taki nowy mały-niemały Ciapulek nie będzie jej więcej męczył :multi::multi::multi:. Bardzo dziękujemy!!!! -
[quote name='gosia7']na szybko,bo nie mam czasu,esperanzie odpowiem jak go znajdę, teraz tylko krótko: przelew na 75zł za zwrot kosztów transportu otrzymałam wreszcie dn.02.09.13r. i teraz to cudne zdjęcie,które dziś dostałam,muszę pokazać szybciutko wszystkim,którzy pokochali naszą Letkę:loveu: ale jestem szczęśliwa,jak widzę naszą laleczkę taką cudną ze swoją Paniunią:Cool!: [B][IMG]http://i42.tinypic.com/2edpjbo.jpg[/IMG][/B][/QUOTE] Dobre wiadomości finansowe i śliczna fotka. Dziękujemy za pokrzepienie serc!!!!!!!