-
Posts
10326 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evel
-
A co do oleju - wydaje się chyba OK. Skoro jest przeznaczony dla ludzi to można wypróbować i na psach, ew. będzie luźna kupa jakby coś poszło nie tak, tak mi się przynajmniej wydaje ;)
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Zu każdemu, kto na nią krzywo popatrzy, jedzie wpier*olić, więc u nas to żadna różnica :roflt: Ale poczułam się "natchnięta" i chyba będę musiała uzbierać i na różową i na czarną obróżkę :lol: -
Dzięki, LadyS., bardzo fajnie to wygląda :) Kochani, pomocy! :evil_lol: Już prawie się zdecydowałam, ale został jeszcze typ zacisku... Łańcuszek czy zwykły? A może jeszcze jakiś inny? Zacisk miałam raz, z dość grubej taśmy i miałam wrażenie, że jakoś wolno "chodzi" i w sytuacji krytycznej pies mi śmignie w siną dal zanim zacisk spełni swoje zadanie, więc już go nie mam... Pies o małej i wąskiej głowie, z uszami mocno składanymi :lol:, no wiecie, o co chodzi ;)
-
Cholera, wszystko wskazuje na to, że będę musiała uzbierać na dwie obroże... Jedną czarno-czarną, a drugą różową z czarnym podszyciem. Konstrukcji takiej: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-ZeLMG3e4MhY/T9ciKPjX0PI/AAAAAAAAC80/ok02SUaawHU/s512/P6120026.JPG[/url] albo takiej: [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC00203-1.jpg[/URL] Tylko nie mam pojęcia, jaki typ zacisku, może ktoś się chciałby uzewnętrznić i napisać, co jest fajne, na jakiego psa itd.? ;) Zu ma wąski łeb i uszy, które chyba wsysa do środa czaszki jak chce się oswobodzić, więc obroży z klipsem chyba nie będziemy ryzykować, jakby się mocno chciała uwolnić czy coś ;)
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Muszę Zuzowi powiedzieć, że wujek nie będzie z nią ze wstydu chodził na plażę :sadCyber: -
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Anka, dobre pytanie :roflt: [SIZE=1]A mnie w ogóle, ale to zupełnie nie obchodzi Euro, podczas meczu inauguracyjnego chlałyśmy z koleżanką wino z wyłączonym TV, całe osiedle darło mordy tak, że blok się trząsł, a ja osobiście czuję się czasem jak kosmita, bo wszyscy o tym gadają a ja nie mam zielonego pojęcia o co chodzi i kto z kim, ile i w ogóle :evil_lol:[/SIZE] -
Heh, ja nie uznaję aportowania patyków z lądu, po tym, jak jedna suka się nadziała - Zu jest taką sierotą, że na 99% by się zabiła takim lecącym patykiem :diabloti: A koziołek to inna bajka, mieszka sobie w pudle "obedience", razem z dławikiem :evil_lol: A jeśli chodzi o dzielenie się zabawkami... Ostatnio pewien ratlerek został wgnieciony w glebę, bo nie zaczaił, że zjeżona jak szczota Zu z zębami na wierzchu wisząca nad swoją piłką oznacza, że [B]nie można[/B] spróbować się nią pobawić :grins: Ten mój pies to w ogóle jest aspołeczny trochę :oops: Rozwydrzona jedynaczka :evil_lol:
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Super szelki! Bombowe, bardzo do niego pasują, i widzisz, jednak szare moro to był dobry wybór :diabloti: Co na to TŻ? :cool3: -
[quote name='Unbelievable'] I dla evel ;) [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/DSC_8399.jpg[/URL] [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/DSC_8400.jpg[/URL] [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/DSC_8401.jpg[/URL][/QUOTE] Sękju! :modla: A zadowolona jesteś ogólnie z użytkowania takiego typu obroży? :) [quote name='Vectra']dużo kup , kupy o różnej konsystencji .... to jest czerwona lampka że żarcie psu nie służy[/QUOTE] Na barfie to całkiem normalne - po papce z ciemnymi warzywami mamy kupę bardziej czerwoną, gdy więcej kości - jasną, po podrobach - ciemną, i tak dalej i tak dalej :evil_lol: Aczkolwiek jak po pierwszej papce z burakami suka zaczęła mi lać na czerwono to miałam stan przedzawałowy :evil_lol: dopiero sobie później przypomniałam, że przecież się nażarła buraków :eviltong: No i mega aktywne psy na barfie robią nawet 5-7 mikro kupek dziennie ;) Sorki, musiałam :grins:
-
[url]http://i48.tinypic.com/313lheu.jpg[/url] ale czad! :) A ogórek jest super kolo, chciałabym, żeby Zu czasem przejawiała taki spokój ducha :roll:
-
A czy to nie jest jakiś miks szpica? One mają specyficzną sierść i zapach, zupełnie inaczej niż reszta psów. Moja suka chyba w ogóle nie postrzega huskych i takich tam jako psy, bo zawsze do nich śpiewa serenady a zwykle większych psów od siebie się boi i ich unika :eviltong:
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
On jest na maksa słodki jak pracuje :loveu: -
[quote name='filodendron']Dziewczyny, jak zaparzacie siemię lniane mielone odtłuszczone? Pierwszy raz kupiłam takie. Wcześniej używałam całych nasion i robił się taki gęsty, ciągliwy glut, a z tego mielonego to ledwo, ledwo takie śliskie.[/QUOTE] Ja zalewam mocno ciepłą wodą, ale niewiele tej wody - tak, żeby się zrobiła papka a nie zawiesina. I Zu to zjada bez niczego, ale jak ma kryzys czasem to daję do środka kefir czy inne jajko ;)
-
[quote name='BBeta']Najlepsza wodna zabawka to zwykły patyk znaleziony gdzieś na brzegu :eviltong: :diabloti:[/QUOTE] Chyba, że piesek jest terroryzowany i ma zakaz nawet spoglądania na patyki, nie mówiąc o ich noszeniu czy memłaniu :diabloti: Zu w ogóle nie przejawiała zainteresowania patykami, inne psy ją nauczyły :mad: i potem nimi haftowała albo jeszcze gorzej, więc ban na patyki :diabloti:
-
Zu się nie moczy, deszczem jest zdegustowana i w ogóle fuuuuuujka. Ale żywię nadzieję, że może jak zobaczy innego psa moczącego kuper to ją natchnie :roll: Albo nie wytrzymie wodowania swoich ukochanych zabawek (muszę przewlec sznurki przez nasze piłki i kupić ze 2 nowe bez sznurków, ogólnie mam wrażenie, że na te wycieczki muszę więcej kupić psu niż sobie :hmmmm:) i jednak postanowi je uratować z odmętów. Albo będę ją wnosić na siłę parę razy i może odkryje w sobie pasję pływania - przydałoby jej się trochę, bo jakaś taka sflaczała jest przez te upały na zmianę z pogodą listopadową ;)
-
[quote name='Amber']Jeżeli chodzi o tanią rzecz do pływania coby szybko schła (a raczej w ogóle nie chłonęła wody), to o ile ktoś nie posiada jasnego psa (czasem sierść się barwi) to wystarczy po prostu metalowy łańcuszek albo dławik. Dla małego psa to koszt poniżej 10 zł w każdym zoologu ;).[/QUOTE] Mamy dławik, ale niestety jest zajęty, tzn. jego przeznaczeniem jest tylko i wyłącznie obedience ;) Poza tym, szukam szelek albo szerokiej obroży, bo suczita będzie raczej na lince, coby ją przyciągnąć w razie czego i na dławiku bym sobie przyciągnęła raczej trupka uduszonego, bo ona z tchawicą ma coś nie teges ;) Więc albo kołnierz 3cm albo szelki ;)
-
U nas bywało, że suka popuszczała raz na jakiś czas, wyniki badań były niby OK, nikt nie wiedział o co chodzi, może po sterylce, a może suka ma jakąś wadę budowy, a może to, a może tamto. Ostatni epizod "sikaniowy" zakończył się wraz z powrotem na BARF - na gotowanym z suki się lało, na mięsie jak ręką odjął. Magia :razz:
-
Koko spoko :evil_lol:
-
[quote name='Vectra'] Brit no cóż , też wysoka półka to nie jest , smakowitość żadna - aczkolwiek są psy co to jedzą .... ale activ to ona jest z nazwy i z opisu na worku ;)[/QUOTE] Zależy od psa, moja się wypięła na niby super Fitmina, a Brita wcinała aż miło, a Brita Care to już w ogóle ;) BC activity ma 31% białka i 20% tłuszczu, więc chyba nie jest tak najgorzej ;)
-
[quote name='Unbelievable']teraz jest usyfiona strasznie i nie wiem czy taka cię zadowoli :diabloti: ale nie ma problemu[/QUOTE] Spoko, chciałam tylko zobaczyć "konstrukcję" :lol:
-
Mam prośbę - czy miałabyś możliwość zrobić fotę samej obroży Brumy, tej różowej słitaśnej? Bo to półzacisk na piance jest, prawda? Chciałabym zobaczyć jak to wygląda ogólnie, byłabym zobowiązana ;)
-
[quote name='Patmol']a jeśli taki odruch ma dorosły pies (suka) wobec innego psa to oznacza dominację? czy nie?[/QUOTE] Relacje między psami są na innym poziomie niż z ludźmi - między osobnikami tego samego gatunku występują różne relacje hierarchiczne, zwykle zakładanie łap na współbratymca ma związek z podkreślaniem przez psa swojej wyższej pozycji, chociaż nie wiem czy jest tak zawsze i wszędzie, bo w zabawie to chyba nie ma aż takiego charakteru jak przy ustalaniu who is who ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czyste łapki to podstawa :grins: -
A nie wiem, ale niebieski ładnie ożywia ten wzorek taśmy moim zdaniem :)
-
Problem tylko w tym, że Zu absolutnie nie jest słodka :evil_lol: Kawał cholery z niej :P Hill, a szopy na niebieskim?