Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Dobranoc Frociu! Miłego tarzania i spacerkowania wózeczkowego juterkiem!
  2. ...ale z nerkami wszystko jest OK?
  3. Cudowny psiak czeka na dom, prawdziwy dom.
  4. Malizno ukochaj swego Anioła - Neris!
  5. [quote name='niufek'](...)W sumie Wroclaw ,to tez nie tak zle ,bo tez mozna kontrolowac ,dogomaniakow sporo z Wroclawia tu jest .[/quote] Dokładnie tak. Przecież to nie Górna Wolta by miał być problem z trzymaniem ręki na pulsie.
  6. Tamb, co u psiaka? Był choćby jeden, jedyny telefon???
  7. Żeby tylko cierpliwości starczyło właścicielom.:-(
  8. 3mam kciuki za pracę z sunieczką! Super, że udało się zrobić krok spacerkowy. Betty jest śliczna!
  9. Hm...chyba by to było równie prawdopodobne jak to, że uprowadził go yeti.:roll:
  10. [B]"Czy można wyskakać miłość?"[/B] Wyskakać? Nie, nie jest to błąd w sformułowaniu. W tomaszowskim schronisku jest pies, mix terierka, który próbuje wyskakać sobie miłość człowieka. [B]Smutne, ale prawdziwe.[/B] Skoczek robi dosłownie wszystko, by swoimi wyczynami skupić ludzką uwagę, zjednać uczucia, zaskarbić łaskę wyjścia, nie na chwilę, na zawsze. Psiak ma jeszcze jeden cel, który pracownikom schroniska i wolontariuszom rozdziera serca. Nie znajdując dla siebie, jak dotąd, uczucia potencjalnego, nowego pana robi, co w jego psiej mocy, by uciec przed szaleństwem tęsknoty. Skoczek jest młodym (1,5-2lat), dobrze funkcjonującym w otoczeniu innych, psem. Energiczny, żywiołowy, zabawny, całym sobą sygnalizuje, jak bardzo pragnie obecności człowieka. [B]Patrząc w ludzkie oczy chce się w nich zatopić. Na ten moment zamiera, staje dla niego czas. Serduszko Skoczka zaczyna tętnić nadzieją, a ona umiera, gdy człowiek mija jego klatkę.[/B] Błagamy o pomoc dla tego cudnego psiaka. On czeka by komuś ofiarować swoją miłość i oddanie, tak mało oczekując w zamian. [B]Niech skok w objęcia swego pana będzie tym najbardziej akrobatycznym.[/B] Wszelkie informacje na temat Skoczka można uzyskać kontaktując się z:
  11. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4755/p1050585xu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7430/p1050583ty1.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7928/p1050584qe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9561/p1050587wl8.jpg[/IMG]
  12. I jak u pioruna ja mam się zmieścić w łóżku jeśli one śpią poprzecznie? :diabloti:
  13. Zaraz powrzucam ;). Jola dała dziś ognia mamie, do spółki z Firką.:shake: Rano nie wyszło nic z sikania, bo obie polowały na wiewiórki. Załamka. Uprosiłam mamę by je wypuściła jak pojadę, a rudzielce się wyniosą. Zamiast 15min. urzędowały 2h, za pioruna nie chciały wrócić. Można im było poprostu nadmuchać, zagłuchły i już. Dobrze, że nikt obcy się nie pojawił, bo szans na wejście by było zero. [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5426/p1050577ec6.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5287/p1050578jn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8648/p1050579kk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3953/p1050580bt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4913/p1050581jl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7841/p1050582is9.jpg[/IMG] Wczoraj był u nas Pan Doktor i Jolcia została zaszczepiona przeciw choróbkom wszelakim. Dla Pana Doktora była przemilusia. Uff...Dobra nasza.
  14. Fakt, że masa takich psich cierpień, niech chociaż Tobie biedaku się uda...podłe masz życie...:-(
  15. [quote name='zdrojka'](...)zeskrobinę powinno się pobrać przed jakimkolwiek leczeniem, żeby nie zafałszować wyników.(...)[/quote] Zdrojka ma rację. Dopytaj Anuś! Amber powala urodą, Ty masz rękę do pięknot!
  16. Zobacz DIF, poszedł łańcuszek życzliwości - Ciebie los obdarował psem, psa życiem i prezentami ;)! Musi być dobrze!!!
  17. Dokładnie tak. Inne priorytyty i kanon odpowiedzialności.
  18. Chryste Panie, wzrok taki ludzki...:-( Jaki krótki łańcuch...Dlaczego??? :placz:
  19. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: więc wiadomo.
  20. No jasne. Może kier. ma złe dni.
  21. [quote name='zdrojka'](...) może Amber, ma takie bursztynowe oczka :loveu:[/quote] Bursztynowe cudo??? Pasuje do każdej płci!
  22. Wiem Neris, że to marna pociecha ale każdy ma swojego Muminka. :-( Niestety, ja wiem, że prawda nie goi ran. Cieszę się, że inni widzą to inaczej i potrafią.
×
×
  • Create New...