Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Git. Pozostało złożyć łapki do modlitwy!
  2. Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  3. Anuś, zapodaj na wątku max info (co o nim wiesz - historia, obserwacje itd...). Jaki jest dla innych zwierzów (jeśli mogłaś sprawdzić), dzieci, jak możesz weź go do autka z kimś (jak się sprawuje), co z chodzeniem na smyczy etc...etc...sama wiesz.OK? Muszę coś mieć by zrobić z tego wiarygodny tekst. Wiem, że ma allegro ale od przybytku głowa nie boli.
  4. I niech mu nieba przychyli...:-( :loveu: :-(
  5. Mogło mu się nie aż tak polepszyć jak silna była natura!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Szysiu, co u Lucka???
  6. Ło matko, Folen - a co ja Ci będę prawić komplementa, sama wiesz! :loveu:
  7. [quote name='szajbus']Tak, tylko, ze przez ta jedność takich ucieczek może być więcej. Chyba jednak lepiej by było jakby ich nie miał.[/quote] Jestem jak najbardziej "za" ale sądzę (a może się mylę:roll:), że o ciachnięciu w przypadku stanu zapalnego musi zdecydować wet. Podejrzewam, że ten stan zapalny musi najpierw minąć by działać dalej.
  8. [quote name='karusiap']Nie rozumiem,przeciez Rambo uwolnil sie od schronu....[/quote] Wiem Karusiu, wiem...wyraziłam się mało precyzyjnie...chodziło mi o to, że przecież reszty życia nie może tam spędzić. Ważny jest dom i ten jeden, jedyny człowiek, który da mu szansę i pokocha.
  9. Uff....:-( :-( :-( :loveu:
  10. Jakkolwiek chciałabym by został w Polsce (a nie można mieć wszystkiego) marzę by ten pies ostatecznie uwolnił się od schronu. W tym wieku i z tak chorymi stawami, nawracającymi infekcjami, w schronie nie przetrwa.:shake:
  11. Mam nadzieję, że póki są niezaleczone, jajeczka i Lucjan to jedność!?:evil_lol:
  12. Uff...tekst zmieniony. Przepraszam, że nie mogłam wyjaśnić, jak to zrobić. Nie było mnie przy kompie. Boże, spraw by Łódź się odezwała. Ja już nie mam, gdzie wziąć kolejnego...:placz:
  13. [COLOR=darkslateblue][B]Folen jest boska, co tam dużo gadać!!![/B][/COLOR] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. PILNIE POTRZEBNA POMOC PRZY SUNI W TRAKCIE WIZYTY NA SGGW!!!
  15. Super [B]Tamb[/B]!!! :loveu: [B]Lolka[/B], plizzzz, tak, tak Ty, bo Ty mnie tu ściągnęłaś ;), przeproś się z vegie i błagam, zrób niuńkowi tam wątek, z tekstem i fotkami. Możesz, czy dostaniesz wścieku, że Cię wrabiam ;) ??? :loveu:
  16. PW do Folen wysłane. Lolka, jeśli przegryzłaś się z vegie, zrób tam psinie wątek, plizzz...:loveu:
  17. Serpico, pilizzzz, zmień tytuł - umieść w nim info o groźbie schronu, podaj Łódź + że to mix owczarka. Tak jest większa szansa na miejscowy odzew!!!
  18. Poproszę niezawodną Folen o porobienie ogłoszeń i wstawieni linków na wątek.
  19. O nie Borysku, stanowczo za nisko, stanowczo...:shake:
  20. Co u suni? Są już jakieś konkretne pomysły z poszukiwaniem miejsca badania?
  21. Wątek i Zbawczynie psów tomaszowskich w górę!!!:loveu:
  22. Jak się mają jajeczka Lucka? Zmalał choć trochę stan zapalny?
  23. Hej Frociu! Kiedy startujesz o palmę pierwszeństwa w wyścigu wózeczków osiedlowych?;)
×
×
  • Create New...