Anuś, zapodaj na wątku max info (co o nim wiesz - historia, obserwacje itd...). Jaki jest dla innych zwierzów (jeśli mogłaś sprawdzić), dzieci, jak możesz weź go do autka z kimś (jak się sprawuje), co z chodzeniem na smyczy etc...etc...sama wiesz.OK? Muszę coś mieć by zrobić z tego wiarygodny tekst. Wiem, że ma allegro ale od przybytku głowa nie boli.
[quote name='szajbus']Tak, tylko, ze przez ta jedność takich ucieczek może być więcej. Chyba jednak lepiej by było jakby ich nie miał.[/quote]
Jestem jak najbardziej "za" ale sądzę (a może się mylę:roll:), że o ciachnięciu
w przypadku stanu zapalnego musi zdecydować wet. Podejrzewam, że ten stan zapalny musi najpierw minąć by działać dalej.
[quote name='karusiap']Nie rozumiem,przeciez Rambo uwolnil sie od schronu....[/quote]
Wiem Karusiu, wiem...wyraziłam się mało precyzyjnie...chodziło mi o to, że przecież reszty życia nie może tam spędzić. Ważny jest dom i ten jeden, jedyny człowiek, który da mu szansę i pokocha.
Jakkolwiek chciałabym by został w Polsce (a nie można mieć wszystkiego) marzę by ten pies ostatecznie uwolnił się od schronu. W tym wieku i z tak chorymi stawami, nawracającymi infekcjami, w schronie nie przetrwa.:shake:
Uff...tekst zmieniony. Przepraszam, że nie mogłam wyjaśnić, jak to zrobić. Nie było mnie przy kompie. Boże, spraw by Łódź się odezwała. Ja już nie mam, gdzie wziąć kolejnego...:placz:
Super [B]Tamb[/B]!!! :loveu: [B]Lolka[/B], plizzzz, tak, tak Ty, bo Ty mnie tu ściągnęłaś ;), przeproś się z vegie i błagam, zrób niuńkowi tam wątek, z tekstem
i fotkami. Możesz, czy dostaniesz wścieku, że Cię wrabiam ;) ??? :loveu: