Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Dziewczyny, jak wygląda sprawa z tym przyobiecaniem go policjantowi, gdzie ponoć ma mieć dobry domek? To rzeczywiście już przyklepane, czy się rozmyło?
  2. [quote name='andzia69']fajne te czarno-biale lobuzy! :loveu:[/quote] Fajne, fajne ale jak dadzą ognia to...z piekła rodem podłoty.
  3. Lucjanku teraz już może być tylko lepiej...
  4. Oko weta jest tu konieczne i jak najszybsze działanie.
  5. I co u Rambo Karusiu??? Jak te odleżyny?
  6. Niech już zawsze mu się wiedzie !!!
  7. Tę bajkę trzeba Ci wymodlić !!!
  8. No to pędź maleńki !!! Byle w górę !!!
  9. Dołączam się do podrzutki...Wiecie, zaczęła mi teraz linieć moja starsza sunia, czyli co...? Czas zakładać jej wątek i wydać...:roll:
  10. Nie spadaj mi roteńku, nie spadaj...:-(
  11. Jak się mają Kazio i Verka?
  12. Ritusia ma się bardzo dobrze. Jej Państwo walczą jedynie z biegunką u suni. Wszystko wskazuje na to, że to jest udana adopcja! [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4636/zwobie1axh1uq0.jpg[/IMG] Rita z lewej...:loveu:
  13. Info ustami opiekunki, która miała sunię na tymczasie: "Jestem w stałym kontakcie z nową Panią Lenki. Sunia przechodzi samą siebie i broją we dwie [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wub.gif[/IMG] Lenka jest najbardziej pomysłowym psem świata. Wczoraj jadła leżąc na boku z łbem w misce (sunia jest zdrowa), potem porywała gąbki, a to taką do mycia samochodu, jak tą jej odebrano, to pobiegła do łazienki i "upolowała" następną. Bawiła się chlebem, ale jak? leżąc na plecach żonglowała nogami bochenkiem chleba.. ponoć to całkiem długo udawała jej się ta sztuczka. Ze Skanerem, swoim kolegą z domu dogaduje się bez problemu. Wredyny Skanerek męczył wszystkie poprzednie psy, a teraz zamęcza go Lenka. Teraz gdy nie może przed nią uciekać w śniegu, ona go podszczypuje za ogon [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/msn-wink.gif[/IMG] Poza tym Lenka kocha śnieg, zjada go 4 tony, lepi kule, podrzuca go, jednym słowem sporty zimowe dla niej."
  14. Nie no, zjawiskowa !!! :loveu: :-o :loveu:
  15. O matko, Izmir!!!:-o Jaka ona jest piękna!!! Piorunek plącz jej czerwoną kokardę od uroków!!! Jejuś...:loveu::loveu::loveu:
  16. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8271/p1050569xk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6245/p1050571sj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4461/p1050574cv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2340/p1050576ue6.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9665/p1050562ay1.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4171/p1050563av5.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6929/p1050565kp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3125/p1050566in3.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5746/p1050568ot1.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Szyszka']Oj ja też trzymam za kanapę, oby nie na próżno.[/quote] Szysiu zakazuję Ci negatywnych myśli !!! Jak się Lucuś czuje? Leki, mam nadzieję, zaczęły już działać?
  19. A matko, jaka ulga !!! :multi: :multi: :multi:
  20. Niestety domyślam się. Gdyby mnie zamknąć stałabym się bardziej niż drażliwa.:shake:
  21. Pati-c jeśli wet się nie myli trop przyczynę alergii. Żmudne to ale skuteczne.
  22. No skoro z "radą osiedla" to bez dyskusji, trzymam kciuki za kanapę!!! :multi:
  23. Jejku, kiepsko to coś świadczy o tym opiekunie, może i dobrze się stało? Sama nie wiem ale żeby taki przecineczek dał dyla? Rzeczywiście musi widzieć w schronisku swój azyl. :-(
×
×
  • Create New...