-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[quote name='dena'](...)W sumie piesek jest w dobrym stanie.. Chudy nie jest, beczkę ze słomą podstawiliśmy jemu wtedy..[/quote] Rottek też jest całkiem całkiem ale będzie miał więcej szczęścia, bo wzbudził zainteresowanie fundacji. Eh, nie da się zbawić świata. Wątpię by ci ludzie otoczyli nagle miłością i troską pozostawionego psa.:-( Niemniej, dziękuję za info. Bardzo podoba mi się Twój podpis Denisie. ;) Daje do myślenia. :evil_lol: Ja, dla odmiany, grzeszę wyłącznie dobrowolnie, ba znajduję w tym szatańską przyjemność! :diabloti:
-
[COLOR=red][B]DIF - wieści bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR]:multi: :multi: :multi: Słuchaj, tak po znajomości :loveu:, popytaj tych państwa o mnie. W takie warunki to i ja dam się zaadoptować, siadam na komendę, podaję obie łapy naraz i nie sikam po kątach. ;) Obiecuję dać się nawet zachipować!!! Aha, wracam też na zawołanie!!! Plizzzzz...........
-
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Powiem, że się cieszę ale dopiero wtedy gdy zadzwoni i mało tego, gdy zaświta choćby mały promyk nadziei. Za duże rozżalenie powstaje kiedy wszystko spełza na niczym. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malizna kica po śniegu, czy grzeje dooopinkę i ani myśli wyściubić noska? -
[quote name='mela123'](...) Nocował dzisiaj w domu, ale to nie jest dom tymczasowy, Jozin nie może tam zostać. Szukamy mu DT lub od razu DS.[/quote] Odetchnęłam. Jozin w górę maluszku, budowa i sterty gratów nie dla Ciebie!!!
-
Full wypas lokalowy rottka, na pewno dziś mu było cieplutko: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2129/rotek1xo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6141/rotek2bi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/82/rotek3ci3.jpg[/IMG] Weroniu, czy to stworzonko z prawej to ten trzeci pies? [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7247/3cipiesfc1.jpg[/IMG] I jeszcze raz pies - szczęścia, wersja a la skrzypce: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3504/biedakow0.jpg[/IMG]
-
Myślałam, że Masza ma na myśli czyjś boks (bez związku z Tobą Beko), stąd wyszło zamotanie. Hm...działka i budka u Ciebie to według mnie w ogóle raj na ten moment. Maszo, pomyśl o takiej alternatywie, jak u Beki. Przecież jeśli Coffie trafi do mieszkanka i zacznie się jazda jak u Pani weterynarz to ktoś może nie mieć tyle, co Ona, cierpliwości.
-
Drgnęło coś z Rudą? Jak się czuje niunia?
-
Kraków-stary dobek-nie radzi sobie w schronie-pojechał do Niemiec!
majqa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje dobuś? Co z jego stawami i resztą biedulkowatego ciałka? Pogoda się skiepściła, mam nadzieję, że nie załapał znów bakcyla.:shake: -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Co u Mrówy? Wizja poprawki operacyjnej, czy się uspokoiło? -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Apaczu, przecież to niemożliwe byś tu ugrzązł na wieki. Pędź po domek chłopie, po dooooomek! -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj maleńka kobietko!!! Śnieżek nie przysypał Was dziewczyny??? -
[quote name='ocelot']Pani z Krakowa drugi raz się nie odezwała[/quote] Czyżby nadzieja zaświtała???:-o
-
Masz jakieś wieści od Tanitki? Mnie udałoby się pomóc ale dopiero w przyszły weekend, a to jeszcze kawał czasu.
-
Głowa do góy Gajowa, zrobiłaś i robisz, co w Twoje mocy. :loveu: W dobrych, docelowych rękach Bonka dojdzie do siebie. To, o co ja się martwię, a czego nigdy nie da się przewidzieć i zapobiec, to jakiś niefortunny ruch Bony, który może pogorszyć sytuację.
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
majqa replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Skoro podnosić Twój wątek Fruziaczku, to i w górę! -
Kciuki Skoczuś, za domek i pomyślną kastrację!
-
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
Luizo nie rezygnuj. Nic tak nie rozwiewa wątpliwości, żadna pisanina, jak normalna rozmowa. -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety'](...)Jak pisałam, absolutnie nie zarzucam złej opieki ale właśnie kwestię doświadczenia i stosowny sprzęt. Mamy przykłady wyleczonych zwierzaków, które były w fatalnym stanie i Pani Halinka postawiła je na nogi. Dlatego robienie tego co do tej pory a jednocześnie szukanie wsparcia poprzez DT na Sląsku mogłoby być dobrym rozwiązaniem.(...)[/quote] W żadnym razie nie odebrałam postu jako zarzut, w żadnym. :lol: Domek jest szukany od x czasu, skutek widoczny. Szczytem marzeń by były warunki jakie opisałaś Tweety, tylko skąd wytrzasnąc takie lokum na Śląsku, bo połączyć zakładową rehabilitację z opieką kalibru JoSi:loveu:, bo JoSi Frocią żyje. Daj Boże bym ja kiedyś na starość miała taką opiekunkę, jaką Frocia ma teraz.