Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='dena'](...)W sumie piesek jest w dobrym stanie.. Chudy nie jest, beczkę ze słomą podstawiliśmy jemu wtedy..[/quote] Rottek też jest całkiem całkiem ale będzie miał więcej szczęścia, bo wzbudził zainteresowanie fundacji. Eh, nie da się zbawić świata. Wątpię by ci ludzie otoczyli nagle miłością i troską pozostawionego psa.:-( Niemniej, dziękuję za info. Bardzo podoba mi się Twój podpis Denisie. ;) Daje do myślenia. :evil_lol: Ja, dla odmiany, grzeszę wyłącznie dobrowolnie, ba znajduję w tym szatańską przyjemność! :diabloti:
  2. [COLOR=red][B]DIF - wieści bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR]:multi: :multi: :multi: Słuchaj, tak po znajomości :loveu:, popytaj tych państwa o mnie. W takie warunki to i ja dam się zaadoptować, siadam na komendę, podaję obie łapy naraz i nie sikam po kątach. ;) Obiecuję dać się nawet zachipować!!! Aha, wracam też na zawołanie!!! Plizzzzz...........
  3. Powiem, że się cieszę ale dopiero wtedy gdy zadzwoni i mało tego, gdy zaświta choćby mały promyk nadziei. Za duże rozżalenie powstaje kiedy wszystko spełza na niczym.
  4. Malizna kica po śniegu, czy grzeje dooopinkę i ani myśli wyściubić noska?
  5. [quote name='mela123'](...) Nocował dzisiaj w domu, ale to nie jest dom tymczasowy, Jozin nie może tam zostać. Szukamy mu DT lub od razu DS.[/quote] Odetchnęłam. Jozin w górę maluszku, budowa i sterty gratów nie dla Ciebie!!!
  6. A gdzie on może mieć lepiej niż pod skrzydłami Beki??? Beka to Strażnik od Zła Wszelkiego :loveu:...i byłby jakiś zapas czasu na znalezienie docelowego domku.
  7. O tym, że rotuś ma być zabrany wiem. Uff. Czy są jednak jakieś plany wobec tego 3ciego psiaka?
  8. Full wypas lokalowy rottka, na pewno dziś mu było cieplutko: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2129/rotek1xo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6141/rotek2bi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/82/rotek3ci3.jpg[/IMG] Weroniu, czy to stworzonko z prawej to ten trzeci pies? [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7247/3cipiesfc1.jpg[/IMG] I jeszcze raz pies - szczęścia, wersja a la skrzypce: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3504/biedakow0.jpg[/IMG]
  9. Myślałam, że Masza ma na myśli czyjś boks (bez związku z Tobą Beko), stąd wyszło zamotanie. Hm...działka i budka u Ciebie to według mnie w ogóle raj na ten moment. Maszo, pomyśl o takiej alternatywie, jak u Beki. Przecież jeśli Coffie trafi do mieszkanka i zacznie się jazda jak u Pani weterynarz to ktoś może nie mieć tyle, co Ona, cierpliwości.
  10. Drgnęło coś z Rudą? Jak się czuje niunia?
  11. Jak się czuje dobuś? Co z jego stawami i resztą biedulkowatego ciałka? Pogoda się skiepściła, mam nadzieję, że nie załapał znów bakcyla.:shake:
  12. Co u Mrówy? Wizja poprawki operacyjnej, czy się uspokoiło?
  13. Apaczu, przecież to niemożliwe byś tu ugrzązł na wieki. Pędź po domek chłopie, po dooooomek!
  14. Wątek w górę, w góóóóórę...psinki tym bardziej!!!
  15. Witaj maleńka kobietko!!! Śnieżek nie przysypał Was dziewczyny???
  16. [quote name='ocelot']Pani z Krakowa drugi raz się nie odezwała[/quote] Czyżby nadzieja zaświtała???:-o
  17. Masz jakieś wieści od Tanitki? Mnie udałoby się pomóc ale dopiero w przyszły weekend, a to jeszcze kawał czasu.
  18. Uważaj Doroto na siebie, przygód już chyba masz dość.:shake: Martwię się i trzymam kciuki by się udało wyjść z sytuacji z tym psem obronną ręką.
  19. Głowa do góy Gajowa, zrobiłaś i robisz, co w Twoje mocy. :loveu: W dobrych, docelowych rękach Bonka dojdzie do siebie. To, o co ja się martwię, a czego nigdy nie da się przewidzieć i zapobiec, to jakiś niefortunny ruch Bony, który może pogorszyć sytuację.
  20. Skoro podnosić Twój wątek Fruziaczku, to i w górę!
  21. DIFuś, jakie wieści z frontu??? Jak się ma Jantarek???
  22. Kciuki Skoczuś, za domek i pomyślną kastrację!
  23. Luizo nie rezygnuj. Nic tak nie rozwiewa wątpliwości, żadna pisanina, jak normalna rozmowa.
  24. Mam nadzieję, że dożyję czasu, gdy nie ze strachu przed obciachem i napiętnowaniem ale poprostu z miłości do zwierząt, będą one szanowane.
  25. [quote name='Tweety'](...)Jak pisałam, absolutnie nie zarzucam złej opieki ale właśnie kwestię doświadczenia i stosowny sprzęt. Mamy przykłady wyleczonych zwierzaków, które były w fatalnym stanie i Pani Halinka postawiła je na nogi. Dlatego robienie tego co do tej pory a jednocześnie szukanie wsparcia poprzez DT na Sląsku mogłoby być dobrym rozwiązaniem.(...)[/quote] W żadnym razie nie odebrałam postu jako zarzut, w żadnym. :lol: Domek jest szukany od x czasu, skutek widoczny. Szczytem marzeń by były warunki jakie opisałaś Tweety, tylko skąd wytrzasnąc takie lokum na Śląsku, bo połączyć zakładową rehabilitację z opieką kalibru JoSi:loveu:, bo JoSi Frocią żyje. Daj Boże bym ja kiedyś na starość miała taką opiekunkę, jaką Frocia ma teraz.
×
×
  • Create New...