-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
To super!!!!!!!!!!!!!! Radzę więc tylko zmienić tytuł wątku, a swoją drogą poszukać w dziale transportowym.
-
Brenda OWCZAREK NIEMIECKI - młoda sunia już w NOWYM DOMU!!! :)
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Kuj żelazo Wolu!!! -
Mam nadzieję, że domek został sprawdzony. Co do transportu - szukając go, zmieńcie tytuł wątku, w nim wpiszcie prośbę o pomoc. Będzie łatwiej rzucała się w oczy.
-
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście przypomina targ. Ja Cię podziwiam, mnie by rozerwało.:-( -
Wytrwałość nie jest moją najmocniejszą stroną, a zwłaszcza czekanie.
-
Spoko dziewczyny! :loveu: Za co mam się obrażać? ;) Wstawiłam Wam tekst właśnie do obróbki! Na allegro możecie wstawić całość. Aha, zarejestrujcie się na portalu www.vegie.pl, tam jest forum i adopcje + rejonizacja województwami. Zakładacie tam wątek jak na dogo, tam też, radzę, wstawcie całość i koniecznie foty. Sporo piesiów znalazło dzięki temu portalowi szczęście.
-
Jeśli potrzebna by była pomoc w rozmowie z potencjalnym domkiem, zrobienie umowy adopcyjnej etc...chętnie pomogę jeśli oczywiście zechcecie.
-
Brenda OWCZAREK NIEMIECKI - młoda sunia już w NOWYM DOMU!!! :)
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
O :-o :-o :-o, ciekawe co kierownik na to??? -
Ślepy staruszek miał być uspiony, a ma dom w Sopocie.
majqa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Cholerny czas...biegnie tak niemiłosiernie. Jak się Mysiu umawiałaś z tą panią na udzielenie odpowiedzi? Sama ma zadzwonić? Będzie dzwonić tylko w przypadku decyzji na "tak"??? -
...i pomyslec, że miał być dziś już w nowym domku...:-(
-
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Witaj Edi!!! Nie trać nadziei piesiu! -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luko to była tylko i wyłącznie moja propozycja, a nie mam monopolu na rację. Jeśli zechcesz skorzystaj z tekstu, co więcej "pogrzeb" w nim i tak pozmieniaj mając rozeznanie, co do ludzi trafia, by przyniósł pożytek Apaczowi, bo to jest najważniejsze. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...bo i świniaczki morskowate tysh chcą żyć, a nie być zamemłane...:evil_lol: -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
majqa replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Ciężki orzech do zgryzienia i chyba trudno będzie jednoznacznie zawyrokować. Jakiej drogi by się nie obrało zawsze pozostaną wątpliwości. -
[quote name='epe'](...) O jego chamstwie nie będę pisać:angryy:![/quote] ...bo i szkoda słów na nie. Daleko mi tu do arbitralnego osądu, poczytałam całość powtórnie i chyba najbliższe mi obecnie uczucie, w związku z całością wypowiedzi (wypowiedzi od pewnego etapu wątku) dorosłego bądź co bądź Pana, to smutek. Posty da się wymazać, pamięci o nich już nie.
-
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
majqa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
W górę!!! Powinieneś mieć imię Prince;), bo istny książę z Ciebie!!!:loveu: -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pisz na wątku, co jest do bani/ poprawki...może gdzieś sypnęłam literówki? -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Majestat i piękno zaklęte w 4 owczarkowe łapy...[/B][/CENTER] [LEFT]Człowiek jest istotą stadną. Nawet gdy idzie w zaparte, szuka towarzystwa, partnerstwa, przyjaźni, a co najważniejsze miłości. Potrzebuje swego dopełnienia. Tzw. bliźniaczej duszy.......... Rzecz nie ma się inaczej ze zwierzętami. Zależą jedno od drugiego tworzą swoisty, tętniący życiem organizm. Do tego wszechorganizmu dopuściły człowieka. Niektóre z nich szczególnie go sobie ukochały, a teraz za jego to sprawą cierpią. [B]Poznajcie Państwo Apacza.[/B] Dostojnego, pięknego psa, w którym zdawałoby się , że drzemie wolna dusza. Nic bardziej złudnego!!! Jej wolność ogranicza uczucie do człowieka i tęsknota za jego odwzajemnieniem. Apacz został zrządzeniem losu okaleczony emocjonalnie. Był psem schroniskowym, aż pewnego dnia na jego niebie zalśniła tęcza. Na horyzoncie pojawił się ten jeden jedyny - wybraniec. [B]JEGO PAN.[/B] [B]Historia Apacza nie zakończyła się happy endem. Sielskość doskonałego układu człowiek - zwierzę trwała krótko. [/B]Apacz wrócił do schroniska nie dlatego, że się nie sprawdził w swej roli, roli przyjaciela, towarzysza i obrońcy. Jego pan zdecydował, że wyjedzie z kraju, a z psem było mu nie po drodze. Elegancja i majestat zaklęty w czterech łapkach pozostał po tej stronie rzeczywistości...[B]i tak zaczęły płynąć dni, jakże podobne do siebie, upływające pod znakiem czekania i nadziei.[/B] Apacz na człowieka, który go zdradził już nie czeka ale nadzieja nie opuściła jego psiego serduszka. Można by rzec, że zagościła w nim na dobre. [B]Wolontariusze schroniska w Sochaczewie codziennie[/B] [B]mijają jego nosek przyklejony do boksowych krat i obserwują jak[/B] [B]pies się ożywia, gdy do tego miejsca zapomnienia przybywają obcy[/B] [B]ludzie...W rozumieniu Apacza, któryś z tych obcych może być tym[/B] [B]upragnionym...[/B] [B]Błagamy o pomoc w postaci domu i miłości dla tego tak pięknego i uczuciowo skrzywdzonego psa.[/B] Niewiele potrzeba by jego oczy rozbłysły szczęściem i oddaniem...niby niewiele...ale to zbawienie nie nadchodzi. Apacz jest mixem owczarka niemieckiego z belgijskim. Mieszanka ta stworzyła psa niezwykłej urody i prezencji. Bezwzględnym jego atutem jest bystrość, zrównoważenie i chęć współpracy z człowiekiem, co dobrze rokuje na kolejne lata życia tego 7 latka. Pozostaje tylko pytanie, czy ktoś zechce dać jemu i sobie szansę? [B]Czy ktoś znajdzie w sobie potrzebę, by wyciągnąć rękę po smycz[/B] [B]i poprowadzi Apacza ku lepszej przyszłości???[/B][/LEFT] Wszelkie informacje dla osób zainteresowanych losem Apacza są do uzyskania drogą telefoniczną pod numerem 0- 502-156-186 lub mailową, pisząc na adres [B][email protected] [/B] -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to przegwizdane :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:....alarmidło jej się włączyło!!!:loveu: -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Padam dziś na pysk ale zaraz robię tekst ogłoszeniowy. Doby brak cholercia. -
Jaka piękność!!! Tylko nie schron!!! Dziewczyny dajcie ogłoszenie do DŁ i Expressu, zróbcie mu ogloszonko z fotką i porozwieszajcie w lecznicach. Niemożliwe by nikt go nie szukał. :shake:
-
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
majqa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Coś się dzieje z dogo.