Jejku, mam nadzieję, że dziewczyny nie zrobią się zarozumiałe z powodu medialności???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gratuluję!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
[quote name='Bonsai']Podnoszę - z prośbą o ogłoszenia, a może ktoś zaoferuje tymczas?[/quote]
Piesio daje już do siebie podejść skoro jest pytanie o tymczas? Bonsai napisz do Woli:lol:, jestem pewna, że nie odmówi w pomocy ogłoszeniowej.