Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Witaj staruszku...oby odezwał się wreszcie ten telefon.:-(
  2. Dziś Twój dzionek Cezarku!!!:multi: :multi: :multi:
  3. Rzeczywiście warto zmienić tytuł. Żadna to ujma, a pomoc może być szybsza.
  4. Zdrowiej Mrówciu i nie przysparzaj już zmartwień...:-(
  5. [quote name='luka1']te psiaki tak szybko uczą się reagować na schroniskowe imiona[/quote] Poza boksem to jedyne co mają...:-(
  6. [quote name='Wola']czekamy i czekamy... i na niego przyjdzie pora ;)[/quote] ...przyjdź poro ;) jak najszybciej!!!
  7. 3mam kciuki za wizytę u weta!!!
  8. Rozczulające zdjęcia, przebija z nich wielkie szczęście obu piesiów.
  9. :-o :-o :-( Co dokładnie się dzieje z jej łapkami??? Jakie są objawy???
  10. [quote name='anula1959'](...) podaj Oktawia nr konta i dane do przelewu to też wpłacę grosik na Twój nowy "nabytek";)[/quote] Dane są w 1 poście.
  11. [quote name='Folen']Alais będziemy czekać na wieści, ostatecznie będę przekonywać ojca na dt...[/quote] Folenuś wiem, że u Ciebie miałby jak w bajce.
  12. Jejku, mam nadzieję, że dziewczyny nie zrobią się zarozumiałe z powodu medialności???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gratuluję!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  13. Hahaha...biedne rybulki, ale cóż...na łańcuch pokarmowy nie ma mocnych.:evil_lol:
  14. Jeśli potrzeba podjechać w Łodzi do konkretnego wytwórcy, sprawdzić sprzęt etc...słowem rzucić okiem itd...piszcie.
  15. O jejku, ależ by mała miała szczęście...
  16. Dużo bardziej obiecujące wieści!!! Niech to będzie tylko fałszywe zaniepokojenie!!! Buziaki dla malca!!!
  17. Fuks całą gębą (pycholem) w życiu piesinki...:multi:
  18. Biedna Mrówa, cholerny niefart...:shake:
  19. No jasne, tylko sobie nakolanniki sprawię i większe paciorki żeby mnie wszyscy widzieli!!!;) ;) ;)
  20. Witaj Apaczeńku!!!:loveu::loveu::loveu:
  21. Buzieńki Maksiku i pędź na sam szczyt!!!
  22. Do jedzenia, czy do założenia im wątku (te rybki) :evil_lol: ;)???
  23. [quote name='Bonsai']Podnoszę - z prośbą o ogłoszenia, a może ktoś zaoferuje tymczas?[/quote] Piesio daje już do siebie podejść skoro jest pytanie o tymczas? Bonsai napisz do Woli:lol:, jestem pewna, że nie odmówi w pomocy ogłoszeniowej.
×
×
  • Create New...