Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Żeby tylko ta pani się nie rozmyśliła...
  2. Niech Ci się odwróci wreszcie ta karta Edi...:loveu:
  3. Dziewczyny macie jakieś wieści, co u psów, które zostały u tych ludzi? Budy, pełne miski etc...?
  4. Dodajcie do tytułu trasę transportu.
  5. Najważniejsze, że do wątku zawitało opamiętanie. :loveu:
  6. Popękam na kawałki przez Ciebie Apaczu...urok odczynić, czy co...:-(
  7. Nd nie wypaliła. Państwo się wahają. :placz: Dziś ma zapaść decyzja. :roll:
  8. Co u suni? Czemu tak zacichło?
  9. [quote name='Edi100']Jesteśmy w domu,z Cezarem:( W Lesznie, domek owszem ale za jakiś czas(?). (...)[/quote] O cholera...:-o Szkoda, że robiłaś drogę na darmo. Nie mogli Ci powiedzieć, że to za jakiś czas??? :shake: Matuś, co tu zrobić...:???:
  10. [quote name='zdrojka']Już jest jutro :diabloti:[/quote] DIF wstawaj ;), co racja to racja! :diabloti:
  11. Super, że stanął na nóżki. Oby te wymioty i rozwolnienie choć troszkę zmalały, bo tak co się Waldzia nawodni, to górą i dołem odda. Swoją drogą rozwala mnie to imię...zarąbiste!!!:evil_lol:
  12. [quote name='jestem_wredna']To może jednak te ogłoszenia?[/quote] Na wątku jest tekst, robiłam go ale sama mam już wątpliwości, czy dobry. Może ktoś by pomyślał o innym? W innym tonie niż mój i z tym drugim tekstem zrobić ogłoszenia?
  13. Jakie są rokowania przy tej chorobie u takich maluszków? Dopytuję, bo na szczęście nigdy, na tyle lat obcowania ze zwierzakami, nie musiałam się mierzyć z tym problemem.
  14. [quote name='Mysia_']Pani jest prawie zdecydowana na DS, więc chyba nie ma takiej potrzeby :roll:[/quote] Jejku...tak nieśmiało, po cichutku zaczynam się już cieszyć.
  15. Da się nauczyć Dorotko. Z racji zimna, chciał nie chciał, jedną ze swoich podwórkowych suń, staruszkę, która nigdy nie była w domku, zabrałam do mieszkania. Byłam pełna obaw. Wpasowała się niesamowicie, wydaje mi się natomiast, że pomógł tu i przykład innych domowników. Sunia ta podpatrywała psiaki i piorunem załapała, jak pokazywać, że chce wyjść. Librze powinno się udać.
  16. O jasny gwint...:shake: Biedny maluch. Jak nie urok to...:-(
  17. Przepiękna sunieczka, fotki klasa.:loveu: Fatalnie z tym załatwianiem się w domku. :shake:
  18. DIF, OK. Już się rozpatrzyłam w fotach. :loveu: Słowo się rzekło. Jestem spakowana z całą "trzodą". Trudno, Andzia mnie sypnęła :evil_lol: więc informuję, że przyjeżdżamy bagażówką. Już się cieszę na wyżeranie żeberek z garów. Uprzedź mój nowy domek, że na nd poproszę zrazy i indyka w czekoladzie. :multi: :multi: :multi:
  19. Pal to sześć. Myślę, że dobrze się stało.:shake:
  20. Słabe mięśnie ale co ważniejsze ucisk na korzenie nerwowe. :-( Nie podpiera się, bo albo zaburzone jest czucie albo nie pozwala jej na to ból.
  21. O Boże, aż wierzyć się nie chce. Wciąż pod górę...:shake:
  22. Dorotuś przesłałam Ci na PW info. Wpłaciła 50zł (podałam imię, nazwisko). Czuję, że to kropla w morzu potrzeb. :shake:
  23. Cholera...gdzież ten domek....Ocelot, czy Edi jest szczekliwy???
×
×
  • Create New...