Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Może więc skorzystać z pomocy Bianki z tymi maluchami, które są już samodzielne? To rozładuje sytuację.
  2. Uleczko, do allegro zdobądź jak najwięcej info o poszczególnych psach, do wrzucenia w tekst opisowy, bo jak poprzestaniesz na tym, ze miłe, biedne i schroniskowe to widzę to marnie. Allegro zapchane jest takimi aukcjami. Czymś trzeba przykuć uwagę czytających. Ponadto, dobre fotki są konieczne, np. 3 na psa. Jak to pouzupełniesz i zechcesz pomocy mogę im zrobić tekst i poproszę Folen o ładne, graficzne allegro. Aha, oczywiście potrzebne też będzie podanie kontaktu w sprawie psów.
  3. Camaro, rozpatrz się w jego oczkach. Były takie załzawione i z wydzielinką. Czy aby wszystko z nimi jest OK?
  4. [quote name='Camara']Bary dojechał - w całości, choć mocno przymulony :evil_lol:. [B]Camaro, on się tak opierał środkom, że myślałam, że nic go nie zmorze, a jak puścił stres to chemia zwyciężyła.[/B] (...) Miski nie ruszył, będzie problem jak nie będzie jadł suchego :cool1: no, ale zobaczymy...[B]Ruszy, ruszy...suche też. Wczoraj wciął małą puszkę chappiego zmieszaną z 2 garściami Brita i prawie 1kg. kiełbasy kurpiowskiej. Jak jest jeszcze na fazie to i głodu nie czuje.[/B] (...) ale smakusie z ręki brał chętnie, przed głaskaniem trochę się uchylał...[B]On raczej w ogóle nie znał dobrego dotyku ręki. Na dotyk do grzbietu odwracał pychola kontrolnie ale nie agresywnie. Miał bitą przeszłość, a na osiedlu ludzie go przeganiali i ponoć rzucali w niego, czemu więc się dziwić. :-( [/B](...) [/quote] Będzie dobrze. Jak załapie, że dłoń jest dobra, a nie zła. Ja jak się do niego dorwałam, zwłaszcza na pożegnanie to mąż mnie wypraszał z bagażnika Pana kierowcy bo...:oops: z lekka uwaliłam się na Barym obściskując go.
  5. Jak zachowuje się sunia u Buni, czyli poza obrębem mieszkania, którego tak usilnie strzeże? Bez kija nie podchodź, czy da się pogłaskać, próbuje przytulić, wziąć na ręce?
  6. Dwie zagwozdki...Znaleźć miejsce, dorwać nieufną sunię.
  7. Nie no, bomba, znów odwrócona kolejność postów.
  8. Wszyscy są tego zdania? Uśpić nawet te samodzielne?
  9. DIF, jak zajrzysz odpowiedz jakie były Twoje ustalenia z Folen, na której wersji stanęło. Co do ilości, myślę, że liczy się każda, by cokolwiek drgnęło, byle jakakolwiek informacja o Barym ruszyła między ludzi.
  10. Czas żeby wyszedł już z magicznego kręgu poszukiwań domu.
  11. [quote name='Wola']czyli co Cioteczki? ogłoszenia usuwam ;) i trzymam kciuki za charcię ;)[/quote] Dokładnie tak Wolu, dziękuję!
  12. To obłęd...biedne maleństwo, nie nacieszyło się tym parszywym światem.:placz: :placz: :placz:
  13. O Boże!!!!!!!!!!!!!! :placz: PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='Bobby']to... pozostawie bez komentarza... [URL]http://www.allegro.pl/item346680314_bokser_bokserka_bokserki_oddam.html[/URL] :crazyeye::-(:-(:-([/quote] Kolejna maszynka do rodzenia...żywy inkubator pieniędzy.:angryy:
  15. Kropla drąży skałę...ooopsss...oko...
  16. Zuziu, daj się wpasować Pańci!
  17. Dobrze by było byś nie czekam za długo...
  18. On wygląda jakby nosił soczewki...coś niesamowitego.
  19. DIF, nie masz w nikim tam na miejscu by pomógł z wydrukiem ulotek? Jeśli świat się nie dowie o Barym, to...sama wiesz...wcześniej czy później źle skończy lub będzie "wiecznym" podbramowym psem, gasnącym z miesiąca na miesiąc.
  20. Dorotko, mam nadzieję, że popłakałaś się ze wzruszenia naszymi dogłębnymi przemyśleniami, bo opcji śmiechowej nie dopuszczam do myśli.
×
×
  • Create New...