-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Najpierw wrzuciłam info na wątek, a potem spłodziłam PW. Już pewno masz wszystko!!! -
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[B]Moriaaa, wysyłam Ci namiar na dom dla charci pod Łęczycą. [/B] [B]Dane są od Pani Eli, według wstępnej rozmowy mógłby to być strzał w dziesiątkę.[/B] [B]Domek bardzo, bardzo, bardzo prosił o telefon jeszcze dziś!!![/B] [B]Jeśli będzie brak kontaktu, to domek da szansę innemu charcikowi!!![/B] [B]Trzeba działać i to piorunem żeby niczego nie przegapić !!![/B] -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Futrzata cudowność - sunia Luka, mix owczarka.[/B][/CENTER] [CENTER]Z jakiego powodu kogoś porzucamy? Dlaczego przestajemy kochać? Kiedy uznajemy, że ów ktoś zamiast dawać szczęście, staje się ciężarem? Ponoć sprawiają to okoliczności, sytuacja. Czasem coś w nas poprostu umiera i przestajemy czuć...Pozostaje pustka i pragnienie ucieczki od ciężaru. [B]O ile my ludzie jesteśmy w stanie zrozumieć taki obrót sprawy,[/B] [B]przynajmniej zrozumieć do pewnego stopnia, o tyle porzucone[/B] [B]zwierzę nie ma tego komfortu. Cierpi po wielokroć. [/B] Odcięte od źródła bliskości, od ukochanego Pana, traci grunt pod łapkami, jest przerażone i przesiąknięte niezrozumieniem. [B]Do schroniska pod Częstochową trafiła sunia Luka. Piękne[/B] [B]stworzenie, w którego oczach czaił się strach. Nie potrafiła[/B] [B]przecież podzielić się bezmiarem swego cierpienia, odsłonić[/B] [B]kart przeszłości.[/B] [B]Luka okazała się niezwykłą sunią. Pragnienie obcowania z [/B] [B]człowiekiem pokonało wszelkie opory. [/B] [B]Pięknie chodząca na smyczy, posłuszna i uważna, niezwykle szybko [/B] [B]chwytająca, czego się od niej oczekuje, zdradza wszelkie symptomy[/B] [B]ogromnej inteligencji.[/B] Młoda, bo zaledwie 3 letnia, skora do zabawy łasi się i prowokuje, jakby prosiła: [B]"Zwróć na mnie uwagę!"[/B]. [B]Luka świetnie dogaduje się z innymi towarzyszami swej niedoli,[/B] [B]nie szuka zaczepek, jakby rozumiała, że w miejscu, w którym[/B] [B]przebywa należy się wspierać, a nie walczyć.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Błagamy o szansę dla Luki, ona bez wątpienia jest jej warta!!![/B] [B]Ucieszy sobą niejedno oko i zapadnie w niejedno serce, potrzeba[/B] [B]jej natomiast tylko tego jedynego, które zechce się przed nią [/B] [B]otworzyć...[/B][/CENTER] [B]Luka jest zdrową, wysterylizowaną, odrobaczoną i zaszczepioną[/B] [B]przeciw wściekliźnie cudną psią damą.[/B] [B]W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt z Panią Ulą pod numerem[/B] [B]0-660436321.[/B] -
Modliszka ma rację. Z "psami z tzw. papierami"" jest jazda a propos pozwolenia. Wszystkie inne, z domieszkami - bez problemu w postaci pozwoleń. Można mieszać, wybaczcie to określenie najgroźniejszego rottka z równie krwiożerczym pitbullem i jest on traktowany jak kundelek. Ot, specyfika naszego prawa.
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Bazyliah przegięłaś!!! Jak mogłaś ulokować psa, w tak niewygodnym fotelu!!!:mad: Kotom nie łaska zorganizować dwóch wózków???:mad:Oburzające, że muszą się kisić w jednym!!! Wstydź się!!!:evilbat: -
[quote name='nata od jadzi']majqa, no właśnie zastanawiamy się nad tym wątkiem... ale sama widzisz, że wygląda on dość dziwnie, cholera[/quote] Wiem, do czego zmierzasz. Mimo wszystko myślę, że warto by było sprawdzić ten domek nim się go skreśli. Może pan nie zbyt precyzyjnie potrafi wyrazić, co czuje i jakie warunki proponuje, a może to wielka porażka. Jedno jest pewne, że pełnia obrazu to bezpośredni kontakt i jeśli tu będzie choć cień nadziei - spotkanie. Parszywa Tuszyńska...eh...:-(
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Jagienko, za fotę z kotem powinnaś pobierać opłatę od oglądających!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nigdy się nie przewidzi, czy nowa sunia, przybyła mimo wszystko nie będzie chciała przejąć pałeczki...:shake: -
Mini Rotka, 4 lata - w schronisku od roku! Katowice MA DOM
majqa replied to a topic in Już w nowym domu
Przecudne wieści!!! Bądź szczęśliwa Juleczko!!!:loveu: :loveu: :loveu: -
Powodzenia w nowym domciu AKIRO!!! :loveu: :loveu: :loveu:
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Całuski Camaro!!! Dziękuję za zdjątka i serce dla Barusia.:buzi: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Padam dziś na pysk i myślę na pół gwizdka ale...na jutro będziesz miała dla niej tekst na wątku, wątek podeślę do Folen z prośbą ładne allegro (Folen jest w tym niemożliwa), a sama zrobię suni ogłoszenie na innych stronach. OK? [B]Czy imię przed telefonem kontaktowym ma być Ula?[/B] Wypada podać choć imię, tak to ogłoszenie wygląda poważniej wobec czytającego. -
zabili szczenięta, chcieli zabić matkę - znalazła juz dom :)
majqa replied to azzie5's topic in Już w nowym domu
Niech jej się uda jak najszybciej!!! -
Izmir, podsumowanko. Ja, Lolka i Emilka czekamy na dane do wpłaty.
-
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
O matko, byłoby fantastycznie gdyby się udało!!! Kciuki zaciśnięte!!! -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzymane Uleczko! -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Super!!!!!!!!!!!!! U nas jest tylko pokropek i...niech się nie rozkręca...:shake: -
Łódź - rodzinka spod cysterny juz w nowych kochających domkach!!!
majqa replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Nie dziwię się Ciapuś, że cieszysz się najmniejszym sukcesem.