Zostawmy, jeśli można, frajdę imienia Izmir, ona jest Aniołem suni.
Poza tym...jestem przekonana, że Izmir staje na rzęsach by pomóc. Miałam już okazję na solidne korespondencje z Izmir kawał czasu wstecz (pewno jak tu zajrzy to mnie opitoli za pisanie nie o suni, a o niej ale
z góry jej to daruję :evil_lol:) i to bardzo odpowiedzialna, mądra i ciepła Istota!!!
Jestem spokojna, że Izmir dopilnuje wszystkiego...byle tylko organizm suni dał szansę.