Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Przepraszam za offa ale....zobaczcie świadectwo człowieka. Jestem wstrząśnięta. Na stronie 2 są powiększone foty. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109893
  2. Zostawmy, jeśli można, frajdę imienia Izmir, ona jest Aniołem suni. Poza tym...jestem przekonana, że Izmir staje na rzęsach by pomóc. Miałam już okazję na solidne korespondencje z Izmir kawał czasu wstecz (pewno jak tu zajrzy to mnie opitoli za pisanie nie o suni, a o niej ale z góry jej to daruję :evil_lol:) i to bardzo odpowiedzialna, mądra i ciepła Istota!!! Jestem spokojna, że Izmir dopilnuje wszystkiego...byle tylko organizm suni dał szansę.
  3. [B][COLOR=red]Dziękuję Kasiu za odzew[/COLOR][/B]. Teraz jest pełnia obrazu...mój Boże...:placz: [B][COLOR=darkgreen]Izmir, jak zawitasz pisz mi na PW, co z kasą.[/COLOR][/B] Ja i Lolka chcemy pomóc na ile potrafimy. Sama tego nie dźwigniesz. Poza skórą różne kwiatki mogą wyjść po drodze. [B][COLOR=green]Całusy Cudna Dziewczyno!!!:Rose:[/COLOR][/B]
  4. Uff....Mam nadzieję, że dziś zastaniecie Barego w lepszej formie...:-(
  5. Ciekawa jestem, co wyjdzie w jej badaniach, czy tylko była wyeksploatowana i przemęczona. Oby wszystko było dobrze. KAMUSIU jesteś przepiękna. W górę!!!
  6. Już poprawione dla czytelności ale...do pipla...
  7. nad ranem 2/7 °C [IMG]http://pogoda.interia.pl/img/ikony/n/2/1300.gif[/IMG] 992 hPa przed południem 992 hPa 5/8 °C [IMG]http://pogoda.interia.pl/img/ikony/d/2/1311.gif[/IMG] po południu 6/9 °C 992 hPa [IMG]http://pogoda.interia.pl/img/ikony/d/2/1311.gif[/IMG]
  8. Życzę owocnego spotkania ze szczotką!!!
  9. Ciasteczko potrzebuje prawdziwego smakosza!!!
  10. Michałku, kierunek dom!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Błagamy o pomoc w transporcie!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  12. Kto zadomkuje tego pięknego psa???
  13. [quote name='wihu']Karolinko, lepsiejsze zdjęcia [B]Braunika [/B]niezbędne. (...)[/quote] Fakt, dobre fotki to podstawa.
  14. Dorotko robiłaś Librze allegro? Jeśli tak, wklej link do aukcji.
  15. Na czym stanęło z ofertą Bianki? Ile maluchów jest jeszcze do rozparcelowania?
  16. [quote name='ZUZANNA11']Psiak ma na: [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] jeszcze nie zaakceptowane... [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1699802&cid=159[/URL][/quote] Zuzanno, po kliknieciu w kupsprzedaj nie otwiera się ogłoszenie psa, a strona logowania. Sprawdź proszę.
  17. [quote name='ANETTTA']allegro [URL]http://www.allegro.pl/add_item.php?add_ok=1&PA=&this_item_id=349853371[/URL] kto jeszcze oglosi misia[/quote] Coś z tym linkiem nie tak. Nie otwiera sie aukcja Misia!!!
  18. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]W górę wąsaczku!!! Po ciepło, po dom, [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]po CZŁOWIEKA!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  19. Ta sunia ma umrzeć, za nic, za sam fakt, że przeszkadza!!! POMOCY!!! Jej czas płynie szybciej niż innych psów!!!
  20. [quote name='krakowianka.fr'](...) Bede jakos znow wystawiac ruda na forach itp, znalazlam nowe(...)[/quote] Pomóż Krakowianko z tymi ogłoszeniami...koniecznie, zwłaszcza jeśli odkryłaś inne strony...może tam to chwyci.
  21. Nie wiem, jak u diabła pomóc na odległość, zwłaszcza z psem, co do którego jest parę wątpliwości...Dlaczego Ty Dziewczyno zmagasz się z tym wszystkim praktycznie sama...:-(
×
×
  • Create New...