-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Gacusiowa, niczego sobie nie wyrzucaj. Żadna z nas nie dźwignie zła całego świata i trudno nie zrozumieć kogoś (Ciebie, mnie, innych), że żartem, ba wygłupem, starają się choć na moment odciągnąć własną uwagę od bezmiaru nieszczęścia. Dlaczego? By nie zwariować...:-( -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, przepraszam za offa. Czy znacie kogoś, kto mógłby uratować to maleństwo, choć DT przed wyrokiem za 4dni??? Ona ma życie przedłużone już tylko o 4 dni... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9988587#post9988587[/URL] -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]TYLKO 4 DNI ŻYCIA...:placz:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ula, jutro pokombinuję tekst dla Lamii. Czas na nią. Harmonogram reszty podobny. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I, jak nic, skuteczne!:evil_lol: -
Ależ to chuchro dało ognia!!! :loveu: :loveu: :loveu:
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
majqa replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Trzymamy te kciuki do upadłego. -
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moriaaa']Majqa...dodzwoniłam się w końcu. Niestety Pan chcę bardziej rasową charcice:shake:[/quote] No to dooooopa....:-( Takiego obrotu sprawy nie przewidziałam. Trzeba dać cynk Ambrze. Może ma taką, niech chociaż rasowej się trafi. -
[quote name='bunny80']Badania wyszły nienajlepsze,nerki trochę nie halo,wątróbka wymęczona biegunką i mało czerwonych krwinek.(...)[/quote] Co dokładnie zdaniem weta jest nie tak z nerkami? Mało czerwonych krwinek tzn. anemia, czy jeszcze nie? Safarciu, w górę maleńki!!!
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
OK Camaro, czekam wobec tego na cynk. -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać relacji z wizyty u fryzjera...:evil_lol: Barusiu, w górę!!! Camaro, zrobić mu tekst ogłoszeniowy i zacząć ogłaszać? Jak wygląda sprawa aodpcji? Po kastracji??? -
[quote name='Wet-siostra']To nie dostanę bury???:crazyeye: A powody są...:eviltong: 1-poezja...:diabloti: 2-dwa posty pod rząd...:cool3: Wszystko w swoim czasie!!! :razz: Nie myśl, że nie zauważyłam !!! ;) No,ale w końcu,wszystkie chwyty dozwolone...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czekam na wieści o stanie zdrowia Barego i nowe fotki.Podoba mi się ten przystojniak...:loveu::oops: Całusy!!! :loveu:
-
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Zdrojko!!! Czika w górę!!! Do kiedy ona ma czas? -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Folenuś, każdy pies osobna aukcja. Tylko tak będzie czytelnie. Póki co Luka. Jak Ula zbierze info o pozostałych dojdą następne. -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
U mnie nie działa edytor podpisu, cholera. -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Uff...Poprosiłam już o pomoc Folen i Wolę!!! -
Onek leżał w lesie, nie ruszał się! Cały w kleszczach! MA DOM :)
majqa replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wspaniały pies, poprostu wspaniały!!! -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[URL]http://vegie.pl/topics157/1490.htm#16593[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Futrzata-cudownosc---sunia-Luka-mix-owczarka.html,26447[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,87,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,25/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id73642.html[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/195576-futrzata_cudowno_sunia.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/futrzata_cudownosc_sunia_luka_mix_owczarka,10609/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33599,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/futrzata_cudownosc_[/URL] -_sunia_luka_mix_owczarka_ [URL]http://dochodowy.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=176&catid=115&Itemid=0[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1214710_futrzata_cudownosc_sunia_luka_mix.html[/URL] [B]To ogłoszenie zostało wyróżnione (alegratka).[/B] -
Nie mogę się doczekać fotusiów Sonieczki!!! :loveu: Loluś, Emilko macie PW ode mnie!!!
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Uluś, już poprawiłam. Dało znać o sobie moje zmęczenie. Zaraz piszę do Folen i sama ogłaszam. -
Izmiruś odpisałam na PW, czekam na info do Ciebie. Lolka, Emilka, jak Izmir odpisze przekażę Wam dane.