Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Folen'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351389432[/URL][/quote] Allegro max!!! :loveu: Dasz się jeszcze uprosić o Lamię??? :oops:
  2. Mnie też urosły 2 i więcej nie chcę ale...nie bolą. Dobrze to czy źle??? :roll:
  3. [quote name='Masza4']No ja mogę coś skrobnąć, to nie problem, ale uważam, że txt jest bardzo dobry...Chcesz go zmienić?[/quote] Swojego nie, niech sobie istnieje. Kombinuję tylko, by powstał tekst zawartością podobny, a ckliwym tonem odmienny od mojego i wtedy zdublować ogłoszenia.
  4. [quote name='wihu']Fotki już na gratce dodane. Karolina...a gdzie ta miniówa. Dopiero by się oglądalność zwiększyła. ;) [/quote] No ba....ja kcem obaczyć Karolinę w miniówce, kcem, kcem, kcem...:multi:
  5. Tylko jak on zechce się przestawić z Ciebie na kogoś innego??? :evil_lol: :loveu:
  6. Maszo, a może poprostu do bani jest mój tekst ogłoszeniowy ? :roll: Może jednak ktoś pomógłby i ułożył inny? Bardzo, bardzo proszę !!! Od przybytku głowa nie boli !!!
  7. Skoro chce ją uśpić to na pewno nie rozważa hoteliku, zwłaszcza jeśli miałby za niego płacić.
  8. Albo chociaż na małego kielonka do knajpki...przecież on zapuści korzenie...:shake:
  9. [quote name='Margo05']Świetne wiadomości :) Mam nadzieję, że to będzie wymarzony domek charci :loveu: I że niedlugo Majqa zmienisz tytul bez najmniejszych obaw :lol:[/quote] O zmianę tytułu uśmiecham się do Ambry, ona rozdaje tu karty!!! :loveu:
  10. Ogłoszenia dla Lamii: [URL]http://vegie.pl/topics158/1492.htm#16612[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Lamia-sunia-owczarka-ktora-musiala-odejsc-bo-nie-szczekala.html,26591[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,89,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,26/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id73742.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/195730-lamia_sunia_owczarka_ktora.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/ostrow-[/URL] mazowiecka/drobne/zwierzeta/ogloszenie/lamia_sunia_owczarka_ktora_musiala_odejsc_bo_nie_szczekala,10647/ [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33631,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/lamia_sunia_owczarka_ktora_musiala_odejsc_bo_nie_szczekala[/URL]__ [URL]http://dochodowy.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=177&catid=115&Itemid=0[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1219079_lamia_sunia_owczarka_musiala_odejsc_bo.html[/URL] [B](alegratka - wyróżniona)[/B]
  11. [CENTER][B]Lamia, sunia owczarka, która musiała odejść, bo nie szczekała...[/B][/CENTER] [CENTER]Człowiek to istota rzeczywiście nieodgadniona. Kiedy świeci słońce domaga się deszczu, gdy kwitnie szczęściem, zmienia się w malkontenta i przewiduje katastrofę. Pan Bóg uczynił go na swoje podobieństwo, ponoć...trudno bowiem uwierzyć, by Stwórca mógł być aż tak marudny. [B]Do schroniska pod Czętochową trafiła piękna sunia owczarka niemieckiego. I ją dotknęła kapryśna, ludzka decyzja. Powodem decyzji o rozstaniu z tak zjawiskowym psem był fakt, że "nie szczekała". Pewno nie miała powodu, nikt się nie włamywał, nikt nie stanowił zagrożenia dla jej ukochanego pana...a jednak on sam stał się zagrożeniem dla jej stabilizacji i radości życia.[/B] Straciła wszystko, straciła to, do czego sprowadzało się jej istnienie. Tym czymś było oddanie i wierność jednemu człowiekowi, ten nie docenił skarba, jaki posiadał. Lamia ma 4 lata. Jest zrównoważoną, łagodną dla swych obecnych opiekunów sunią. Bez problemu odnajduje się wśród innych psów. Inteligentna, skora do zabaw, lubiąca ruch i pragnąca obecności człowieka, pokazuje całą sobą, jak wiele jest warta i ile może dać szczęścia w codziennym obcowaniu. [B]Błagamy o dom dla Lamii, dom przepełniony sercem dla zwierząt, dom, który jej nie zdradzi. Serce Lamii jest już naznaczone jedną raną, nie należy jej powiększać ,czy dokładać kolejne.[/B][/CENTER] [LEFT][B]W sprawie adopcji Lamii prosimy o kontakt z Panią Ulą, pod numerem 0- 660436321.[/B][/LEFT]
  12. Czyżby nadzieja na pozostanie psiaka w kraju??? :-o
  13. Chyba, że są na miejscu pierwsi sikawkowi i zabawiają się z Basią??? :evil_lol:
  14. Na mityngu byłoby więc zamiast: "Ostatni raz piłam..." ="Ostatni raz byłam na e-bay..." :razz: :evil_lol:
  15. Zasnął i może się obudzić za późno.
  16. Niech to się tylko okaże strzałem w 10tkę.
  17. Nieśmiało tak marzę o zmianie tytułu wątku żeby niczego nie wykrakać dotychczasowym...
  18. Brauniku po dom, po doooooommmmmmmmmmmmmmm........
  19. Coś ni pioruna z tym transportem nie wychodzi. :shake:
  20. Nowmaja, czy by nie szło umieścić ogłoszenia o suni na stronie schroniska, czy byłoby to niepotrzebne zwracanie uwagi na sunię? Pomyśl może o zrobieniu krótkiego ogłoszenia (krótkie, bo coś powieszonego i rozwlekłego zniechęca przechodniów do czytania) i rozwieszenia w: sklepy zoologiczne lecznica (e)dla zwierząt placówki służby zdrowia (oczywiście po uzyskaniu zgody), gabinety prywatne (a w nich poczekalnie) Ludzie czekający w kolejkach czytają, co popadnie z nudów, niewykluczone, że i takie ogłoszenie przykuje ich wzrok i coś z tego wyjdzie.
  21. W górę przepięknoto! Nie do wiary, że na tyle ogłoszeń ni jednej dobrej oferty...
  22. Jak Ci upłynęła nocka Biały Ufoludku ??? :loveu:
×
×
  • Create New...