-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351389432[/URL][/quote] Allegro max!!! :loveu: Dasz się jeszcze uprosić o Lamię??? :oops: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie też urosły 2 i więcej nie chcę ale...nie bolą. Dobrze to czy źle??? :roll: -
[quote name='wihu']Fotki już na gratce dodane. Karolina...a gdzie ta miniówa. Dopiero by się oglądalność zwiększyła. ;) [/quote] No ba....ja kcem obaczyć Karolinę w miniówce, kcem, kcem, kcem...:multi:
-
Tylko jak on zechce się przestawić z Ciebie na kogoś innego??? :evil_lol: :loveu:
-
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
Skoro chce ją uśpić to na pewno nie rozważa hoteliku, zwłaszcza jeśli miałby za niego płacić. -
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Albo chociaż na małego kielonka do knajpki...przecież on zapuści korzenie...:shake: -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Świetne wiadomości :) Mam nadzieję, że to będzie wymarzony domek charci :loveu: I że niedlugo Majqa zmienisz tytul bez najmniejszych obaw :lol:[/quote] O zmianę tytułu uśmiecham się do Ambry, ona rozdaje tu karty!!! :loveu: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia dla Lamii: [URL]http://vegie.pl/topics158/1492.htm#16612[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Lamia-sunia-owczarka-ktora-musiala-odejsc-bo-nie-szczekala.html,26591[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,89,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,26/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id73742.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/195730-lamia_sunia_owczarka_ktora.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/ostrow-[/URL] mazowiecka/drobne/zwierzeta/ogloszenie/lamia_sunia_owczarka_ktora_musiala_odejsc_bo_nie_szczekala,10647/ [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33631,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/lamia_sunia_owczarka_ktora_musiala_odejsc_bo_nie_szczekala[/URL]__ [URL]http://dochodowy.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=177&catid=115&Itemid=0[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1219079_lamia_sunia_owczarka_musiala_odejsc_bo.html[/URL] [B](alegratka - wyróżniona)[/B] -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Lamia, sunia owczarka, która musiała odejść, bo nie szczekała...[/B][/CENTER] [CENTER]Człowiek to istota rzeczywiście nieodgadniona. Kiedy świeci słońce domaga się deszczu, gdy kwitnie szczęściem, zmienia się w malkontenta i przewiduje katastrofę. Pan Bóg uczynił go na swoje podobieństwo, ponoć...trudno bowiem uwierzyć, by Stwórca mógł być aż tak marudny. [B]Do schroniska pod Czętochową trafiła piękna sunia owczarka niemieckiego. I ją dotknęła kapryśna, ludzka decyzja. Powodem decyzji o rozstaniu z tak zjawiskowym psem był fakt, że "nie szczekała". Pewno nie miała powodu, nikt się nie włamywał, nikt nie stanowił zagrożenia dla jej ukochanego pana...a jednak on sam stał się zagrożeniem dla jej stabilizacji i radości życia.[/B] Straciła wszystko, straciła to, do czego sprowadzało się jej istnienie. Tym czymś było oddanie i wierność jednemu człowiekowi, ten nie docenił skarba, jaki posiadał. Lamia ma 4 lata. Jest zrównoważoną, łagodną dla swych obecnych opiekunów sunią. Bez problemu odnajduje się wśród innych psów. Inteligentna, skora do zabaw, lubiąca ruch i pragnąca obecności człowieka, pokazuje całą sobą, jak wiele jest warta i ile może dać szczęścia w codziennym obcowaniu. [B]Błagamy o dom dla Lamii, dom przepełniony sercem dla zwierząt, dom, który jej nie zdradzi. Serce Lamii jest już naznaczone jedną raną, nie należy jej powiększać ,czy dokładać kolejne.[/B][/CENTER] [LEFT][B]W sprawie adopcji Lamii prosimy o kontakt z Panią Ulą, pod numerem 0- 660436321.[/B][/LEFT] -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Na mityngu byłoby więc zamiast: "Ostatni raz piłam..." ="Ostatni raz byłam na e-bay..." :razz: :evil_lol: -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
Zasnął i może się obudzić za późno. -
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
majqa replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Niech to się tylko okaże strzałem w 10tkę. -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi, Frotko, wracajcie!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Nieśmiało tak marzę o zmianie tytułu wątku żeby niczego nie wykrakać dotychczasowym... -
Brauniku po dom, po doooooommmmmmmmmmmmmmm........
-
Coś ni pioruna z tym transportem nie wychodzi. :shake:
-
Nowmaja, czy by nie szło umieścić ogłoszenia o suni na stronie schroniska, czy byłoby to niepotrzebne zwracanie uwagi na sunię? Pomyśl może o zrobieniu krótkiego ogłoszenia (krótkie, bo coś powieszonego i rozwlekłego zniechęca przechodniów do czytania) i rozwieszenia w: sklepy zoologiczne lecznica (e)dla zwierząt placówki służby zdrowia (oczywiście po uzyskaniu zgody), gabinety prywatne (a w nich poczekalnie) Ludzie czekający w kolejkach czytają, co popadnie z nudów, niewykluczone, że i takie ogłoszenie przykuje ich wzrok i coś z tego wyjdzie.
-
W górę przepięknoto! Nie do wiary, że na tyle ogłoszeń ni jednej dobrej oferty...
-
Jak Ci upłynęła nocka Biały Ufoludku ??? :loveu: