[quote name='Margo05'](...) No i "Państwu" teraz jakoś tak nie bardzo, że to daleko i wogóle :angryy: Mają się zastanowić do środy.
(...)[/quote]
Życzę Państwu przypływu oleju do łbów o ile to wykonalne.
Niuńki nadrabiają zaległości, a prezentują się fenomenalnie...ja stawiam na podsypkę z portagenu, bo żeby w tak krótkim czasie aż tak się odbiły od wyglądu zagłodzonych...:evil_lol: