-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Ja mieszkam w bloku 4piętrowym, tyshhhh bez windy...
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ultradźwięki??? Mowy nie ma, wystarczą mi te, na których muszę pracować, a chcieć jeszcze mieć je poza pracą...to już by było zboczenie.:evil_lol: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Byle się antygrawitacja nie włączyła...:razz: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie w bloku jest "coś", bo to na bank nie pies, tylko przysposobiony nietoperz ale...jak da ognia tym piskliwym głosikiem to mi się ślimak w uchu skręca jeszcze mocniej...istny obłęd. Na mój gust to już trąci poziomem infradźwięków.:roll: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
A czy jestestwo o tym wie??? :evil_lol: -
Dziewczyny odklikuję ten wątek z subskrybowanych, ponieważ nie będę go śledzić x czasu, mając bezpośredni kontakt z domkiem adopcyjnym i najświeższe info na forum rottków. Jeśli ktoś zechce zapytać o Boryska (a ten ma się znakomicie) piszcie proszę na PW.
-
[quote name='szajbus'](...)"pani ma pieska i chciała, żeby sobie ulżył" - ja bym sobie ulżyła jakbym dała jej w łeb i to solidnie.(...)[/quote] Pozwolisz się przyłączyć??? :razz:
-
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
A odwiedza, odwiedza Ciociu Moriooo!!!:loveu: -
Ogłoszenia: http://vegie.pl/topics163/1494.htm#16639 http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Libra-piekna-sunia-ktora-u-kresu-zycia-zrozumiala-czym-jest-wolnosc.html,26790 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,92,Lw==.html http://www.eoferty.com.pl/id73901.html http://bielskobiala.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/196010-libra_piekna_sunia_ktora_u.html http://adpedia.pl/slaskie/bielsko-biala/drobne/zwierzeta/ogloszenie/libra_piekna_sunia_ktora_u_kresu_zycia_zrozumiala_czym_jest,10757/ http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33701,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/libra_piekna_sunia_ktora_u_kresu_zycia_zrozumiala_czym_jest_wolnosc_ http://dochodowy.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=181&catid=115&Itemid=98 http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1222784_libra_piekna_sunia_ktora_zrozumiala.html (alegratka zrobiona wyróżniona)
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Nie zakładam by była przymuszana, w żadnym razie.:shake: Martwię się tylko, żeby teraz nie załapała jakiegoś bakcyla, zwłaszcza, że nie była zaszczepiona, a jeśli już jest, to jej organizm jest osłabiony szczepionką więc podatniejszy an choróbska. -
Libra, piękna sunia, która u kresu życia zrozumiała czym jest wolność... Libra- takie imię dostała od słowa Liberte- wolność. To była pierwsza rzecz, jaką ofiarował jej człowiek. Nowa tożsamość i nowa jakość życia. Sunia całe życie spędziła na krótkim łańcuchu przy budzie. On wyznaczał zakres wspomnianej wolności, granice miedzy godnością a upokorzeniem. Cierpiąc na alergię wynikłą z ogromnej ilości pcheł, głód i pragnienie, samotność, wegetowała latami, bo trudno nazwać to życiem. Na jej drodze pojawiło się jednak wybawienie. Ledwo żywa, na uginających się łapach Libra, trafiła na dobrego człowieka i za jego sprawą znalazła się w lecznicy. Tam stwierdzono ogólne wycieńczenie, atopowe zapalenie skóry, guzy listwy mlecznej, zaawansowane wieloletnie zapalenie uszu, które doprowadziło do częściowej utraty słuchu...Niesamowicie brudna i zapchlona, łysiejąca, w nim czym nie przypominała obecnej Libry. Bił od niej niewyobrażalny smutek i rezygnacja. Sunia ze spokojem poddawała się wszelkim zabiegom lekarskim, rozciągniętym w długim czasie, długim, bo wiele go było trzeba by odwrócić lata zaniedbań i ignorancji. Libra wykąpana, odkarmiona, wyleczona (usunięto jej całą listwę mleczną wraz z guzami) odzyskała chęć życia, jej oczy nabrały nowego, pełnego nadziei wyrazu, pojawił się w nich utracony blask. Porządna karma i preparaty witaminowe wydobyły na świat piękno i charakter tego niezwykłego psa. Ogromnym trudem uczyniono z Libry urzekającą, wilczastą starszą damę, zrównoważoną, łagodną wobec innych istot (o dziwo w tym kotów), ciekawą świata, uwielbiającą spacery... Libra zamknęła za sobą drzwi przeszłości i zaczęła doganiać utracone chwile. Jest jednak coś, czego wciąż brakuje w życiu tej cudownej suni. Libra mieszka w lecznicy, nie ma człowieka, u boku którego mogłaby spędzić ostatnie lata swego życia. Nie ma ludzkiego serca, z którym jej psie zaczęłoby wybijać wspólny takt walca życia. Ta, tak bardzo skrzywdzona sunia, potrzebuje miłości, której nigdy nie zaznała, ciepła prawdziwego domu i delikatności dotyku ludzkiej ręki... W pełni zasłużyła na szansę, na nowe rozdanie kart jej losu. Czy znajdzie się ktoś, kto zechce ofiarować jej odrobinę normalności? Może TY JA POKOCHASZ? Wszelkie informacje o warunkach adopcji Libry, przebywającej obecnie w Bielsku - Białej, można uzyskać dzwoniąc do Pani Doroty. Numer kontaktowy 0-791515362
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Folen i przepraszam za kłopot. :loveu: -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
Za późno na telefon. Komp. miałam odpalony ale położyłam się, bo łeb pękał. Sorry. W takim razie Bunia odbierze PW rano. Mam nadzieję, że od ręki zadzwoni i oby to coś dało. -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Nie znam póki co szczegółów. Troszkę się martwię ale mam nadzieję, że na zapas. -
I koniecznie pod balkonem bydgoską TV, to na zezwoleniu na kręcenie jeszcze zarobicie!!!
-
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
OK. Już piszę. -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
majqa replied to katya's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, komu z Was wysłać na PW telefon do Pani z Łodzi, by pogadać z nią o suni, tymczasie u niej, powiedzieć jej jak najwięcej o Czice, na jak długo miałaby zostać (orientacyjnie), w jaki sposób będzie można jej pomóc z karmą etc...??? -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][B]Emiluś[/B], przypominam, że z Twoich pieniążków zostało [B]41,11zł[/B]. (...)[/quote] Emilko ostatnie rozliczenie z Tobą. Preparat przeciwpchelny (FIPRex): [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8145/p1050891te7.jpg[/IMG] Dziś wymiękłam po telefonie Pani Eli (info od Pani z Gdyni). Pan (c)hartuje charcię. Kąpie się z nią w morzu. :-o Cóż, tego nie przewidziałam w umowie adopcyjnej. Następnym razem będę mądra i puszczając psa np. w góry zastrzegę, by pies nie uprawiał wspinaczki wysokogórskiej, jazdy na nartach etc. Hm...Myślałam, że każda istota staje się morsem stopniowo, w miarę przyzwyczajania do coraz niższych temperatur. Na zmorsowanie psa nie wpadłam...Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.:roll: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na spuchniętej kostce istotnie kapusta się sprawdziła...tu też wyda. Malizno w górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wcisnę cholerstwo w mostek i już!