-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
czarna rozbrykana perła :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PB218788.jpg[/URL] to mi się podoba bardzo :loveu: Foxi się zmienia...:lol:
-
super :-) to ostatni w tym roku mój bazarek więc trzeba korzystać!
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
i Tumkę :-) czy ona jeszcze przed?? -
tu mnie jeszcze z zaproszeniem nie było ;-) zapraszam na PSIO - KOCI wielki bazarek na kieleckie bezdomniaki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/615/baz11.jpg[/IMG][/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
andzia69 na wątku transportowym na miau Kiwi 85 napisała: [QUOTE]W poniedziałek 30 listopada jadę samochodem z Poznania do Przemyśla (trasą: Kalisz, Piotrków Tryb., Kielce) [B]wracam do Poznania 1 grudnia. [/B] Ola tel.785-022-282[/QUOTE] podaję z myśla o transporcie Kropelki ( ??) jeżeli domek macie sprawdzony -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no to trzeba marketing Lisi zrobić:razz:, żeby wygryźć z kanapy :diabloti: -
baaaardzo apetyczne zdjęcie!! :lol: świetne!
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga, nieuleczalnie niezwyczajna :lol::loveu: -
można i nianię do sceniacka wynająć :cool3: - albo odesłać na okres dojrzewania do Cioci :diabloti::diabloti:
-
łazi i zaraża.... potem mówią że pangemia.... a to tylko ciąg do wiedzy robi swoje!!:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
u Tumliniątek taka cisza dziś czy coś słychać w sprawie tego pana chętnego na Linkę? czekam z niecierpliwością na zdjęcia Tumcia :-) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
od czegoś trzeba zacząć. w ciemno tymczasów się jednak nie wytrzaśnie... rozwiązanie z działką byłoby pewnie choć na kilka dni zbawieniem.. po zrobieniu zdjęć (DOBRYCH) można zacząć akcje... ręce opadają normalnie.... -
zająć ją ... kontemplacją przestrzeni mieszkania z perspektywy klateczki :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
trzeba kusić! psy też chcą święta :lol:;) zamieszkałam na bazarku chwilowo... :p znów brak czasu na galerię:oops:
-
ależ to jest szalenie intelYgentny pies:p inny to by kapcia zjadł, nogę od stołu a ona wyraźnie ma ciągoty do myśli technicznej:diabloti::diabloti::diabloti:
-
to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL] -
to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL]
-
to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"] [/URL] [/INDENT]
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
[B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B]:p [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL] -
zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
mówiłam,że Sowy tanio nie puszczę!!:diabloti: ona ma coś w sobie magicznego... jakieś fluidy dobre. też mogę CI pokazać - chyba,że nie chcesz. kapitalna zabawka!! ciekawa jestem jakie inne ta firma ma w ofercie. niestety tylko na terenie USA można je kupić. Co do bazarku, to wszystko dzięki ludziom którzy zechcieli przekazać fanty!! samemu nic się nie zdziała, trzeba nagabywać czasem :-) ale krąg przyjaciół kieleckich psów się powiększa - co bardzo bardzo cieszy!! no oczywiście przygotowanie bazarku to ciężka praca ale bez fantów nic się nie zdziała, dlatego tak cenne (dosłownie) są szarpaki od Was!! ;-):loveu:
-
wzruszyłaś mnie do reszty zakupami szczeniaczkowymi na bazarku... to już rudziutkie tak blisko :-) jako tymczasowy nagabywacz (!) polecam bardzo to gumowe ringo dla malucha - może w sobotę uda mi się dotrzeć to bym CI przywiozła pokazać. na prawdę warto ;-)