Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. czarna rozbrykana perła :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PB218788.jpg[/URL] to mi się podoba bardzo :loveu: Foxi się zmienia...:lol:
  3. super :-) to ostatni w tym roku mój bazarek więc trzeba korzystać!
  4. i Tumkę :-) czy ona jeszcze przed??
  5. tu mnie jeszcze z zaproszeniem nie było ;-) zapraszam na PSIO - KOCI wielki bazarek na kieleckie bezdomniaki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/615/baz11.jpg[/IMG][/URL]
  6. andzia69 na wątku transportowym na miau Kiwi 85 napisała: [QUOTE]W poniedziałek 30 listopada jadę samochodem z Poznania do Przemyśla (trasą: Kalisz, Piotrków Tryb., Kielce) [B]wracam do Poznania 1 grudnia. [/B] Ola tel.785-022-282[/QUOTE] podaję z myśla o transporcie Kropelki ( ??) jeżeli domek macie sprawdzony
  7. no to trzeba marketing Lisi zrobić:razz:, żeby wygryźć z kanapy :diabloti:
  8. baaaardzo apetyczne zdjęcie!! :lol: świetne!
  9. Jaaga, nieuleczalnie niezwyczajna :lol::loveu:
  10. można i nianię do sceniacka wynająć :cool3: - albo odesłać na okres dojrzewania do Cioci :diabloti::diabloti:
  11. łazi i zaraża.... potem mówią że pangemia.... a to tylko ciąg do wiedzy robi swoje!!:diabloti::diabloti::diabloti:
  12. u Tumliniątek taka cisza dziś czy coś słychać w sprawie tego pana chętnego na Linkę? czekam z niecierpliwością na zdjęcia Tumcia :-)
  13. od czegoś trzeba zacząć. w ciemno tymczasów się jednak nie wytrzaśnie... rozwiązanie z działką byłoby pewnie choć na kilka dni zbawieniem.. po zrobieniu zdjęć (DOBRYCH) można zacząć akcje... ręce opadają normalnie....
  14. zająć ją ... kontemplacją przestrzeni mieszkania z perspektywy klateczki :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  15. trzeba kusić! psy też chcą święta :lol:;) zamieszkałam na bazarku chwilowo... :p znów brak czasu na galerię:oops:
  16. tul flaciory chorusku!!
  17. ależ to jest szalenie intelYgentny pies:p inny to by kapcia zjadł, nogę od stołu a ona wyraźnie ma ciągoty do myśli technicznej:diabloti::diabloti::diabloti:
  18. to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL]
  19. to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL]
  20. to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL]
  21. to jeszcze i tu zostawię zaproszenie :-) [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/../174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09"] [/URL] [/INDENT]
  22. [B]zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [/B]:p [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL]
  23. zapraszam serdecznie na PSIO - KOCI olbrzymi bazarek!! na Kieleckie bezdomniaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-ROGZ-karlie-KONG-kubk-iRC-karmy-FRISBEE-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  24. mówiłam,że Sowy tanio nie puszczę!!:diabloti: ona ma coś w sobie magicznego... jakieś fluidy dobre. też mogę CI pokazać - chyba,że nie chcesz. kapitalna zabawka!! ciekawa jestem jakie inne ta firma ma w ofercie. niestety tylko na terenie USA można je kupić. Co do bazarku, to wszystko dzięki ludziom którzy zechcieli przekazać fanty!! samemu nic się nie zdziała, trzeba nagabywać czasem :-) ale krąg przyjaciół kieleckich psów się powiększa - co bardzo bardzo cieszy!! no oczywiście przygotowanie bazarku to ciężka praca ale bez fantów nic się nie zdziała, dlatego tak cenne (dosłownie) są szarpaki od Was!! ;-):loveu:
  25. wzruszyłaś mnie do reszty zakupami szczeniaczkowymi na bazarku... to już rudziutkie tak blisko :-) jako tymczasowy nagabywacz (!) polecam bardzo to gumowe ringo dla malucha - może w sobotę uda mi się dotrzeć to bym CI przywiozła pokazać. na prawdę warto ;-)
×
×
  • Create New...