-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Ewelinko, czyli u P.Ani została Morka, Tumlinka, szczenior z nużycą tak?? czy jeszcze ktoś?
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/36830-Brutus-i-przyjaciele-odA-wieA-amy-galeriAE"][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/371604/00000007.jpg[/IMG][/URL] też mam nadzieję,że te kocinki szybko znajdą dobry dom. Są fantastyczne!! ;-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wesoła Ekipa - czyli Rudzia-Bianca, Gabrysia i ? oraz Tumcio i Linka w drodze do Krakowa!! :-) maluchy rozdają buziaki i chyba bardzo z tej podróży zadowolone! Tumcio na początku przyprawił i siebie i dziewczyny o przerażenie - kompletna histeria na widok ludzi!!! powiadomiona o tym dzielna Pani Weronika - nie zraziła się :-) No w drodze juz jest o niebo lepiej. Rozdaje łotrzyk Ciotkom całuski!! bedą z niego psy jeszcze ;-) trzymamy kciuki za bezpieczną drogę :-) -
Ewka,Haker i Kropka - gratuluję podjęcia takiej decyzji :-);-) razem zawojujecie świat :-) buźka!
-
Erko, przelałam na Twoje konto pieniążki z bazarku obróżkowego - 219 zł :-) proszę o potwierdzenie na wątku bazarku jak dojdą [url]http://www.dogomania.pl/threads/172836-ROGZ-HILTON-FRISBEE-SZARPAKI-FLUSIE-itd-na-Psy-z-Kielc-ZAKOA-CZONA?p=13552232#post13552232[/url]
-
niestety dziewczyny prowadzące 2 wątki Kieleckie nie mają możliwości pomóc. Zobacz jakie jest przepełnienie - a nie mają już jak kiedyś miejsca do przechowywania bid. Teraz na własną rękę szukają domów tymczasowych lub miejsc w hotelikach - a są to tak samo prywatne osoby jak Ty. najlepiej jakbyś zrobiła mu zdjęcia i zaczęła ogłaszać. tylko czy on w ogóle tam jest
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
są kciuki są :-) a ja mam pytanie - czy Tumciuo był szczepiony?? że odrobaczony i odpchlony to wiem. -
[quote name='ASUS33']Wczoraj pod lidlem w kielcach na ul. śląskiej dwie wyfiołkowane panie, posiadające niewielki, czerwony samochód (niestety danych dotyczących marki nie posiadam) [B]o tablicach rejestracyjnych TKI 1WR5 [/B] pozbyły się psa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pies czarny z białymi "skarpetkami" z przodu i białym "krawacikiem. Wielkość tak lekko powyżej kolan. Dziś jadąc do pracy rano widziałam tego psa. Biega wzdłuż ulicy sandomierskiej nerwowo szukając kogoś. Widać po nim że nie jest to pies z miasta bo biega po całej szerokości ulicy uciekając przed autami i jest zagubiony. Czy ktoś może zaopiekować się psiakiem jeżeli go znajdzie??? Zabrzmi to jak zwykle snobistycznie ale nie mam warunków a mam łzy w oczach o to co się stało. Nie wiem co robić :([/QUOTE] po numerach rejestracyjnych można odnaleźć właściciela. dopaść dziada i niech psu hotel opłaci! no co za &%*^$%(!! widziałaś psa od tamtej pory jeszcze?
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobciu! będę w Krakowie na początku grudnia! musimy się spotkać!! a w sprawie pewnego Franciszka ;-) pomogę!! wielka buźka Ci za to :-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
cuda się zdarzają!!!!! jutro i Linka i Tumcio jadą do domów tymczasowych w Krakowie :-) :-) :-) :-) bardzo potrzebne kciukiiiiiiiiiii!!!!! a to wszystko dzięki rabanowi jaki narobił dzielny Franciszek z łańcucha ;-) wróżę mu wielką przyszłość!! nie dość,że spryciaż załatwił sobie najlepszy tymzas pod słońcem u Dobci to jeszcze kieleckim kolegom!! noc cudów ;-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
napisałam do tej Pani :-) mam nadzieję,że się uda!! -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
może jeszcze jakiś tymczas się znajdzie z odpowiedzi o małego od Rudzi :-) a ja zobaczę Tumlinkę na początku grudnia :-) -
czy jest tu ktoś z Katowic, kto zechciałby zrobić kilka ładnych zdjęć psu do adopcji?? na pewno by mu pomogły;-)
-
ja też mogę CI założyć na miau jak chcesz ;-) tylko więcej zdjęć mi potrzeba i opisy - ale maila masz ;-)
-
to przekleję trochę Kajtusia [URL=http://img180.imageshack.us/i/s6000868.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5752/s6000868.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/s6000882.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6097/s6000882.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img297.imageshack.us/i/s6000892.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8899/s6000892.th.jpg[/IMG][/URL]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jest światełko dla Lineczki :-) -
załóż kotom wątek na miau ;-) Franciszek przecudny! ;-)
-
Legnica - malutki czarny piesek wyrzucony na mróz. Pomocy!
Od-Nowa replied to malade's topic in Już w nowym domu
co z maluchem? -
mam nadzieję,że przeszukiwanie zasobów idzie dobrze >>devil<<
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jest duży odzew w sprawie szczeniorka wynalezionego na wsi przez Rudzie-Biance. będzie polecać Tumliniaki :-) w końcu są nawet podobne do siebie!! -
i jeszcze takie z lampą :-) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3134/img8804q.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9168/img8832b.jpg[/IMG] czyż nie cudne?
-
czołem w ciężkich czasach :-) dzięki za odwiedziny!! mam wreszcie trochę zapasów zdjęć więc jak dogo się uspokoi uruchomię wklejanie. [U][B]a teraz dwie ćwoczkowe dziewczynki, które szukają domów!![/B][/U] to są siostry Balbinka i Frida, mają ok 4-5 miesięcy. ta z przewagą białego jest bardziej zrównoważona jak na razie. z przewagą czarnego mega psot!! są na dt u koleżanki :-) ale marzą o swoich własnych domach!! [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9138/img8738.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7106/img8761.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5215/img8797q.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1694/img8768.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5686/img8784f.jpg[/IMG]
-
no to 2 tygodnie maksymalnego szaleństwa przed pójściem do nowej robotki ;-) a co będziesz robić w nowej pracy?
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
uuu, to Andzia wykrakała czyli do domu ewentualnie z drugim pieskiem ;-)