Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. trzymam kciuki za sterylkę!! jak znajdę chwile jutro to zaglądnę do Lisi ;-)
  2. Zenka na miau zainstalować?
  3. jak wchodzisz w swoje wiadomości zjeżdżasz myszką na sam dół. tam jest pasek taki pasek niebieski i pojemność skrzynki, ile pw wysłanych i odebranych. z boku tego niebieskiego paska, po prawej stronie jest opcja zmiany folderu na wysłane korzystacie z IE czy mozilli? w mozilli wszystko pięknie chodzi ;-)
  4. phi, jakbym miała się tak męczyć to bym dog-catcha nie zrobiła :diabloti::diabloti::diabloti: ja mrugnę oczami i już Lira na mnie :multi::evil_lol:
  5. [COLOR=Black]na erke[/COLOR][B][COLOR=red] 0609-890-204 [/COLOR][/B][LEFT] [/LEFT] [B][COLOR=red][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/B]
  6. zapraszam na psio-koci bazarek :-) na nim między innymi obróżki, szelki, smycze a tagże karmy i mase zabawek. link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-kubki-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09?p=13558073#post13558073[/url]
  7. jak tam Tumliniątka?? umieją już czytać i pisać?? Gaga - odpisałam CI na wiadomość na pw. nie pisz w profilu bo te wiadomości są widoczne dla wszystkich. czekam na to tajemne pytanie :-)
  8. no nic tylko usiąść i płakać ze szczęścia :-) gratulacje dla Franka od Franki ;-) pozdrawiamy serdecznie Nowodomkowych ;-) [B]Rudziu [/B]- uratowałaś mu życie!! :-):multi::lol::loveu:
  9. o! też skorzystam!! bo Świrut co rusz zdziera pazury! to zdjęcie ogromnie mi się podoba :-) :-) to Sikurka? [url]http://i578.photobucket.com/albums/ss227/MudiDeli/P1070849.jpg[/url]
  10. przepraszam,że nie powiadomiłam o bazarku ;-) ale widzę sama jesteś bardzo czujna :-)
  11. ma u mnie 2 wiernych obserwatorów na allegro... oby coś się wykluło!!
  12. do wstrzemięźliwości zakupowej wzywać nie będę na pewno... powiem więcej!! dodałam nowe fanty :-) hehe
  13. a do Wrocka by po nią nie wyjechali? ok 7-8 chyba będę w Kielcach tylko musiałaby w transporterze jechać jakby co
  14. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  15. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  16. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  17. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  18. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  19. [B]wreszcie skończyłam więc: ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  20. czekam na jutro z niecierpliwością!! zdziałałaś cuda :-) a tymczasem... [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  21. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  22. [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
  23. miód na serce takie wieści!!! rodzinka miała ogłoszenia na kilku serwisach ale teraz są cudne zdjęcia i opisy szczegółowe to by się przydało wszystko na nowo zrobić!! ;-)
  24. nie wiem jakim cudem umknęła mi adopcja Puchatka! :roll: czyli na domki czekają 2 maluchy i Mama :-)
  25. [QUOTE]Muskuły, hehehe [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Fakt, może coś tam ma, ale jak dla mnie to i tak trochę ciałka przybrać musi, bo chudziutka jest. Chociaż w sumie to nie wiem za bardzo jak mam się za to zabrać bo przyzwyczajona to do odchudzania psa jestem, tuczenia jeszcze nie analizowałam [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] odnośnie "przytycia" powiem. Lirut- sucz sportowa, jedząca 2 pełne miarki karmy dziennie, po sterylizacji - nie przytyła od 2 lat ani grama!!! sukcesem jest 400g w "roztyciu zimowym" ale poza tym to skóra,kości, mięśnie!!!! po prostu przy takim ruchu przytyć się NIE DA ;-)
×
×
  • Create New...