-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za sterylkę!! jak znajdę chwile jutro to zaglądnę do Lisi ;-) -
Zenka na miau zainstalować?
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jak wchodzisz w swoje wiadomości zjeżdżasz myszką na sam dół. tam jest pasek taki pasek niebieski i pojemność skrzynki, ile pw wysłanych i odebranych. z boku tego niebieskiego paska, po prawej stronie jest opcja zmiany folderu na wysłane korzystacie z IE czy mozilli? w mozilli wszystko pięknie chodzi ;-) -
phi, jakbym miała się tak męczyć to bym dog-catcha nie zrobiła :diabloti::diabloti::diabloti: ja mrugnę oczami i już Lira na mnie :multi::evil_lol:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Black]na erke[/COLOR][B][COLOR=red] 0609-890-204 [/COLOR][/B][LEFT] [/LEFT] [B][COLOR=red][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/B] -
zapraszam na psio-koci bazarek :-) na nim między innymi obróżki, szelki, smycze a tagże karmy i mase zabawek. link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-kubki-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09?p=13558073#post13558073[/url]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jak tam Tumliniątka?? umieją już czytać i pisać?? Gaga - odpisałam CI na wiadomość na pw. nie pisz w profilu bo te wiadomości są widoczne dla wszystkich. czekam na to tajemne pytanie :-) -
no nic tylko usiąść i płakać ze szczęścia :-) gratulacje dla Franka od Franki ;-) pozdrawiamy serdecznie Nowodomkowych ;-) [B]Rudziu [/B]- uratowałaś mu życie!! :-):multi::lol::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
o! też skorzystam!! bo Świrut co rusz zdziera pazury! to zdjęcie ogromnie mi się podoba :-) :-) to Sikurka? [url]http://i578.photobucket.com/albums/ss227/MudiDeli/P1070849.jpg[/url] -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ma u mnie 2 wiernych obserwatorów na allegro... oby coś się wykluło!! -
do wstrzemięźliwości zakupowej wzywać nie będę na pewno... powiem więcej!! dodałam nowe fanty :-) hehe
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a do Wrocka by po nią nie wyjechali? ok 7-8 chyba będę w Kielcach tylko musiałaby w transporterze jechać jakby co -
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
[B]wreszcie skończyłam więc: ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
czekam na jutro z niecierpliwością!! zdziałałaś cuda :-) a tymczasem... [B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url] -
[B]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/url]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
miód na serce takie wieści!!! rodzinka miała ogłoszenia na kilku serwisach ale teraz są cudne zdjęcia i opisy szczegółowe to by się przydało wszystko na nowo zrobić!! ;-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie wiem jakim cudem umknęła mi adopcja Puchatka! :roll: czyli na domki czekają 2 maluchy i Mama :-) -
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Muskuły, hehehe [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Fakt, może coś tam ma, ale jak dla mnie to i tak trochę ciałka przybrać musi, bo chudziutka jest. Chociaż w sumie to nie wiem za bardzo jak mam się za to zabrać bo przyzwyczajona to do odchudzania psa jestem, tuczenia jeszcze nie analizowałam [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] odnośnie "przytycia" powiem. Lirut- sucz sportowa, jedząca 2 pełne miarki karmy dziennie, po sterylizacji - nie przytyła od 2 lat ani grama!!! sukcesem jest 400g w "roztyciu zimowym" ale poza tym to skóra,kości, mięśnie!!!! po prostu przy takim ruchu przytyć się NIE DA ;-)