Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. u nas niby słonecznie ale skończyliśmy spacer 16:20 i było tak lodowato ,że skostniała nadal jestem:crazyeye::cool3: mam nadzieję,że zdjęcia jakieś tu będą :lol:
  2. [B]Rudzia-Bianca[/B] - o odnalazłaś się wreszcie :-) pobazarkowy urlop chyba brałaś :lol: [B]Bartiśkowa_[/B] - dziękujemy:loveu: [B]puchu[/B] - dzięki. na bazarek nie myślałam.... ale na allegro i owszem bo jesteśmy bez pracy i sama potrzebuję niestety na życie ;) na nas bazarku nikt przecież nie zrobi dziś obróżki ani szelki nie był testowane całe szczęście bo panny wróciły z grupowego spaceru tak uszmodrane, mułem śmierdzące...:diabloti::diabloti: że teraz trzymamy się na dystans:cool3::cool3::lol:... do czasu kąpieli :mad:
  3. zakosił mi ktoś banerek do galerii.... ciekawe:mad::mad::mad: przecież podpis nie był za długi :roll::roll: skończyłam szyć wreszcie szeleczki do flyballa. teraz drugi komplet dla Tajdziolinki... bo w te Lirkowe się nie upchnie żadną miarą!! brakuje z 15 cm w obwodzie!! co za grubasek :diabloti::diabloti::lol: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8743/img8578aa.jpg[/IMG]
  4. podziwiam Bellcie że z Tobą wytrzymuje :-) a tak serio to jest niesamowita. taka młodziutka a bardzo zrównoważona, niekłopotliwa. :loveu: w końcu to lab... porównując do pewnego "czarnego pitbula" ........:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  5. u mnie Tumliniaki mają 3 allegra, Tumcio i Linka osobno oraz zbiorcze z Mamą. Gaga, pytałaś kogo namiary podać a i tak wpisałaś je małymi literami z boku za to wyeksponowane namiary na siebie. możesz poprawić ?
  6. dziś zdjęcia będą :-) Lirutka polecająca szelki z bazarku [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6480/img8873e.jpg[/IMG] Figa polecająca wiaderko z bazarku [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2387/img8869z.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5074/img8863.jpg[/IMG] Lirutka siestująca z hibiskusem [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2126/img8892.jpg[/IMG] przyniósł wczoraj listonosz paczkę z tasiemkami... i już dziś są 2 nowe obróżki dla dziewczyn :-) dorobię jeszcze smycze i będzie zestaw miejski - nie do szmodrania [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8864/img8882t.jpg[/IMG]
  7. Oby się Gajeczka zupełnie oswoiła w domu. pójdzie jako model "kanapowy" oby też jej się udało tak trafić jak Lisi :-)
  8. ja bym chętnie pseudohodowlę Lirutów założyła :evil_lol:ale wszystko posterylizowane:roll: i nie mam materiału :lol::evil_lol: pozostało mi klonowanie :diabloti:
  9. niesamowity indyk!! :lol: tak z bliska nigdy nie widziałam w sumie....:oops: niebywałe ma te korale :cool3:
  10. Zenek na miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=104094[/url] jakie dane kontaktowe podać??
  11. i jak tam z Kropelką?? pojedzie? szczylki do góry!!
  12. a jest też przepis przecież na kurczaka w soli!! niech się cieszy,że takiego mu nie zrobiłaś!:diabloti: chociaż ja akurat bardzo lubię;)
  13. szkoda!! ale za Figę to byś się chętnie wzięła zapewniam. Sama grzecznie siedzi pod strumieniem mruczy.:lol: a przy wycieraniu to już pełny zachwyt:loveu:
  14. Rudzia, ja robię tek,że po napisaniu postu wysyłam go i potem od razu edytuję bo w edycji są normalnie emotki. żeby edytować - trzeba 2x szybko kliknąć bo jak raz to się nie uda. u mnie Górka ma ciągle obserwatorów!!:p
  15. a może polecisz mi jakiś szampon dla czarnego kota??:razz::lol: w sklepach widziałam tylko 1 rodzaj - z Trixi. nie testowałam jeszcze
  16. [QUOTE]Gdybym miała trzecią rękę, większe mieszkanie i była choć odrobinkę bogatsza... [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE]też tak sobie powtarzam :diabloti::diabloti::diabloti: będzie można Tumcia odwiedzić za tydzień?? :cool3::lol:
  17. wrzuciłam teraz na gumtree Wawa i alegratka
  18. no to koniecznie musi jej przejść!!!:multi: sesja 2 takich czarnych wariatów nie może przepaść!!:lol: Gass, bądź tak miła... i się ogarnij kobieto!! :diabloti::diabloti:
  19. ale to ten braciszek z Zakopca?? czy coś pomieszałam :lol:
  20. baaardzo groźny piesek:diabloti::diabloti: [url]http://img509.imageshack.us/i/tumcio2.jpg/[/url]
  21. oho ... jakoś mi to coś przypomina.... lata 50te...
  22. wrzuciłam Tumcia i Linke na gumtree Kraków. będę codziennie odnawiać. Gaga - jak możesz podaj link do tego zrobionego przez Ciebie allegro
  23. Sota jak szykujesz wyprawkę dla szczeniaka to zapraszam na bazarek - banerek w podpisie :-) na pewno coś dla siebie znajdziecie!!
  24. Rubinka - cudna sucz :-) zaraz usiądę do ogłoszeń bo mam trochę czasu
  25. jest TOZ - nie wiem czy założycielka wątku tam dzwoniła? fundacji nie ma. są prywatne osoby, które działają ponad siły. schron kielecki to umieralnia w której co jak co ale bezpieczeństwa nie znajdzie na pewno.... psów tam codziennie "na pęczki" można zbierać. założycielka wątku skoro go widuje mogłaby chociaż zdjęcia zrobić bo wołania typu : tam i tam błąka się pies - zgłaszane są codziennie ... zaglądnij na główny wątek Kielecki bo widzę,że osoby z Kielc tu nie zaglądają.
×
×
  • Create New...