Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Hasanek zbiera miód z wszystkich domowych serc!! chyba to złoty okres jego życia ;-) hehe no i dobrze, trzeba porozpuszczać czasem :-)
  2. tulimy i Góreczke :-) śliczny mądry nos!!
  3. zaglądnę do działu fotografia, może jest tam ktoś z Katowi i zrobił by ślicznocie piękne zdjęcia!
  4. labusiowy :-) podrzucę labko-lubom ;-)
  5. a chociaż sterylka suni?? są jakieś szanse na to??
  6. super :-) może coś pokażecie z Bellcią?? zabiorę szarpaczek ze sobą :-)
  7. Tumliniaki błagają o tymczas!! :-(
  8. Rudzinko, są pierwsze maile w sprawie małego. prześlę Ci na pw :-)
  9. zrobiłam mu allegro na małopolskie, jeszcze dorobię alegratkę i gumtree... choć tyle mogę pomóc...
  10. Rudzinko kochana najlepiej jakbyś go do siebie zabrała choć na tydzień , doprowadziła do ładu ... wiem,że to nie łatwe... mogę zrobić kilka ogłoszeń już teraz. przerobiłam mu jedno... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/820/20091118002.jpg[/IMG]
  11. [QUOTE]Tiaaa... zawsze mówiłam że w niej wróciła jakaś część Forsy ale akurat za tą demolacyjną nie tęsknię. [/QUOTE] chciała mieć pewność,że ją rozpoznasz.... :-)
  12. ariss dziękuję bardzo :-) :-) :-) ale wiesz przecież,że jakby trafił się sznupek w Kielcach to byłoby też dla niego ;-) na szczęście się nie trafia! oby tylko nie musiał
  13. ariss, może wygrzebiesz coś psiego na bazarek?? wystawiam w poniedziałek! na razie zbieram fanty ;-) BBeta możesz podać link do swojej galerii??
  14. znalazłam tylko stary [url]http://209.85.135.132/search?q=cache:UN5GdPOlVAMJ:www.dogomania.pl/forum/f28/mlodziutka-malenka-lisia-kolejna-bezdomna-z-mojej-wsi-172876/+m%C5%82odziutka+male%C5%84ka+lisia&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a[/url]
  15. nie udało mi się załatwić nic by wykorzystać jutrzejszy transport. kompletna porażka... :-(
  16. to jak już ustawisz sobie jakoś czas to daj znać. mam różne rzeczy poplanowane i muszę znać konkret a nie ogólnie - w weekend ;-) a może wybrałabyś się do rynku w sobotę ??na 13 jest jakaś impreza psia. będą pokazy różne itd. Idę na pewno bo to jakaś nowa fundacja powstaje i to organizuje. a jej obszar działań jest bliski moim pomysłom więc może się wciągnę :-) daj znać :-)
  17. jeszcze jedna Lineczka [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4493/linka3.jpg[/IMG] Tumcio,walczy o swoje :-)
  18. dziewczyny, czy z akcji szukania dt dla tych maluszków nie został wam jakiś awaryjny namiar na dt?? szukam pilnie dla takiej oto panienki jutro mogłaby być we Wrocku. [CENTER] [IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/823/74/31/823743152[/IMG] [/CENTER]
  19. różowa Lineczka do ogłoszeń [IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/823/74/31/823743152[/IMG] [IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/823/74/31/823743152_1[/IMG]
  20. tak zanurzyć się z słonecznych liściach też bym chciała :-) śliczna Bellcia a coś o terminie spacerowym masz do powiedzenia?? hym hym??
  21. fantastyczne zdjęcia!! i relacja przewodnika też :-) wprost niewiarygodne że to tuż obok. masz więcej??
  22. jak tam po nawale ogłoszeniowym?? są jakieś wieści??
  23. może jakieś zdjęcie na czas kryzysu by się znalazło??
  24. ja mam 2 ale takie cieniuteńkie to się jednym zębem przegryza ;-) mamy ołowiane hehe jak postępy z frisbee??????
  25. o matko... oby jej się nic nie stało!! co za ćwoczek... podaj jej moczoną karmę, będzie poślizg...
×
×
  • Create New...