-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hasanek zbiera miód z wszystkich domowych serc!! chyba to złoty okres jego życia ;-) hehe no i dobrze, trzeba porozpuszczać czasem :-) -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
tulimy i Góreczke :-) śliczny mądry nos!! -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
zaglądnę do działu fotografia, może jest tam ktoś z Katowi i zrobił by ślicznocie piękne zdjęcia! -
labusiowy :-) podrzucę labko-lubom ;-)
-
a chociaż sterylka suni?? są jakieś szanse na to??
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tumliniaki błagają o tymczas!! :-( -
Rudzinko, są pierwsze maile w sprawie małego. prześlę Ci na pw :-)
-
zrobiłam mu allegro na małopolskie, jeszcze dorobię alegratkę i gumtree... choć tyle mogę pomóc...
-
Rudzinko kochana najlepiej jakbyś go do siebie zabrała choć na tydzień , doprowadziła do ładu ... wiem,że to nie łatwe... mogę zrobić kilka ogłoszeń już teraz. przerobiłam mu jedno... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/820/20091118002.jpg[/IMG]
-
[QUOTE]Tiaaa... zawsze mówiłam że w niej wróciła jakaś część Forsy ale akurat za tą demolacyjną nie tęsknię. [/QUOTE] chciała mieć pewność,że ją rozpoznasz.... :-)
-
ariss dziękuję bardzo :-) :-) :-) ale wiesz przecież,że jakby trafił się sznupek w Kielcach to byłoby też dla niego ;-) na szczęście się nie trafia! oby tylko nie musiał
-
ariss, może wygrzebiesz coś psiego na bazarek?? wystawiam w poniedziałek! na razie zbieram fanty ;-) BBeta możesz podać link do swojej galerii??
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
znalazłam tylko stary [url]http://209.85.135.132/search?q=cache:UN5GdPOlVAMJ:www.dogomania.pl/forum/f28/mlodziutka-malenka-lisia-kolejna-bezdomna-z-mojej-wsi-172876/+m%C5%82odziutka+male%C5%84ka+lisia&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a[/url] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie udało mi się załatwić nic by wykorzystać jutrzejszy transport. kompletna porażka... :-( -
to jak już ustawisz sobie jakoś czas to daj znać. mam różne rzeczy poplanowane i muszę znać konkret a nie ogólnie - w weekend ;-) a może wybrałabyś się do rynku w sobotę ??na 13 jest jakaś impreza psia. będą pokazy różne itd. Idę na pewno bo to jakaś nowa fundacja powstaje i to organizuje. a jej obszar działań jest bliski moim pomysłom więc może się wciągnę :-) daj znać :-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedna Lineczka [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4493/linka3.jpg[/IMG] Tumcio,walczy o swoje :-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
różowa Lineczka do ogłoszeń [IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/823/74/31/823743152[/IMG] [IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/823/74/31/823743152_1[/IMG] -
tak zanurzyć się z słonecznych liściach też bym chciała :-) śliczna Bellcia a coś o terminie spacerowym masz do powiedzenia?? hym hym??
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
fantastyczne zdjęcia!! i relacja przewodnika też :-) wprost niewiarygodne że to tuż obok. masz więcej?? -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
jak tam po nawale ogłoszeniowym?? są jakieś wieści?? -
może jakieś zdjęcie na czas kryzysu by się znalazło??
-
ja mam 2 ale takie cieniuteńkie to się jednym zębem przegryza ;-) mamy ołowiane hehe jak postępy z frisbee??????
-
o matko... oby jej się nic nie stało!! co za ćwoczek... podaj jej moczoną karmę, będzie poślizg...