Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Mnie też to dziwi - jak takie fajne szczeniaki mogą tak długo siedzieć w DT? Ludzie oczu nie mają, czy co? :(
  2. Posłałam skromnego dziesiątaka na spłatę zadłużenia po Kreciku. Powodzenia!
  3. Śmieszna ta Maksi, ale i bardzo ładna :) hop!, jesteś wspaniała dziewczyna:loveu:
  4. Gratuluję czwartej rocznicy i życzę jeszcze wielu takich! Milunia zasłużyła na Was, a Wy zasłużyliście na Milę :)
  5. Kubusiu, czy znajdziesz dom jeszcze w Starym Roku? :(
  6. mysza, jesteście fantastyczni :) A nowa pani Krecika nie chciałaby choć trochę zmniejszyć jego długu?
  7. Co z psiakami z dworca? Czy ruda dzikuska dała się złapać?
  8. hop!, Ty im chyba drożdży do karmy dosypujesz! :evil_lol:
  9. Śmieszne czupiradełko z tej Kiku :) Nika nawet nieuczesana wygląda bardzo elegancko i dostojnie ;)
  10. Fajny ten Pako i wygląda na szlachetnego psa :) Mój Mocuś też musiał kiedyś chodzić przez dwa tygodnie w kołnierzu, brrr... To był koszmarny czas ;)
  11. Znalazłam takie wydarzenie na facebook'u: [url]http://www.facebook.com/events/155118981258827/[/url] "od 17.12.2011. we wsi Parcewo (ok. 4 km od Bielska Podlaskiego) błąka się strasznie zagłodzony bernardyn, próbowałam zrobić mu zdjęcia ale na widok człowieka pies zaczyna uciekać. Być może komuś uciekł, być może pochodzi z jakiejś pseudo hodowli badź ktoś go wywiózł i zostawił na trasie Bielsk Podlaski- Orla (dosyć często ludzie porzucają psy na tej trasie)."
  12. Podglądam wątki Kropki i Tiki - niezłe tarapaty :( Obie sunie są takie śliczne i kochane, wierzę, że wkrótce zadzwoni po nie telefon, jak nie jutro, to pojutrze...
  13. [quote name='kajak'][IMG]http://napaluchu.pl/foto/011103644_mini.jpg[/IMG] taki psiak jest na kwarantannie na Paluchu-tylko tyle wiem[/QUOTE] Wygląda na młodego i świeżo ostrzyżonego. Pewnie się zgubił. Zamiast szukać chętnych na adopcję najpierw przejrzyjcie ogłoszenia o zaginionych psach, ktoś go pewnie szuka.
  14. [quote name='hop!'][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8549/mal1i.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3265/mal2y.jpg[/IMG] [/QUOTE] Zarechotałam :megagrin:
  15. A to się hop! wzbogaciła ;) Piękne zdjęcia i piękny Pako :)
  16. Świetne szczeniaki :) hop!, a jak zareagowała na nie Nikusia?
  17. [quote name='Osa']Teraz? Jak on prawdopodobnie już widzi.[/QUOTE] To już faktycznie za późno :(
  18. Dziewczyny, a może zdążycie jeszcze uśpić szczeniaczka?
  19. Mógłby zagrać rolę Garfielda ;)
  20. Pako, nie trać nadziei, Twój domek na pewno już Cię szuka...
  21. Biedna chrumeczka... Malagos, współczuję straty :( Dożyła pięknego wieku jak na gryzonia, szkoda, że one tak szybko odchodzą... [quote name='malagos'] [URL=http://img408.imageshack.us/i/sdc12436q.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4080/sdc12436q.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] To zdjęcie jest boskie, po prostu :) Dwa pulpety i parówa ;)
  22. Nie dają mi spokoju te koty :( Czy któraś z Was będzie może jeszcze kiedyś w Wieńcu i mogłaby zrobić im zdjęcia? Albo może jest możliwość żeby któraś z osób na miejscu takie zdjęcia zrobiła i przesłała? Założę im wątek na miau, ale czarno to widzę, raczej mało prawdopodobne, żeby na forum był ktoś z tych okolic... :(
  23. A ja mam drobną sugestię - może zrobić w tym nowym wątku podział na suczki, psy, szczeniaki i staruszki? :smile:
  24. [quote name='nicolaczek']jakim nowym wątku? czy ja o czymś nie wiem? ;) no ja też mam mieszane uczucia i jedno nieznośne przeczucie: że nic się nie zmieni (tekst na koniec o "porozumieniu" jakoś nie napawa optymizmem)[/QUOTE] Nie, to ja żem głupotę napisała nie w tym wątku co chciałam, przepraszam:oops:
  25. A ja mam drobną sugestię - może zrobić w tym nowym wątku podział na suczki, psy, szczeniaki i staruszki? :)
×
×
  • Create New...