-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Gratuluję czwartej rocznicy i życzę jeszcze wielu takich! Milunia zasłużyła na Was, a Wy zasłużyliście na Milę :) -
KUBA w typie dobermana - desperacko szuka swojego człowieka (DS, DT)
Lemoniada replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
Kubusiu, czy znajdziesz dom jeszcze w Starym Roku? :( -
Śmieszne czupiradełko z tej Kiku :) Nika nawet nieuczesana wygląda bardzo elegancko i dostojnie ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajny ten Pako i wygląda na szlachetnego psa :) Mój Mocuś też musiał kiedyś chodzić przez dwa tygodnie w kołnierzu, brrr... To był koszmarny czas ;) -
Znalazłam takie wydarzenie na facebook'u: [url]http://www.facebook.com/events/155118981258827/[/url] "od 17.12.2011. we wsi Parcewo (ok. 4 km od Bielska Podlaskiego) błąka się strasznie zagłodzony bernardyn, próbowałam zrobić mu zdjęcia ale na widok człowieka pies zaczyna uciekać. Być może komuś uciekł, być może pochodzi z jakiejś pseudo hodowli badź ktoś go wywiózł i zostawił na trasie Bielsk Podlaski- Orla (dosyć często ludzie porzucają psy na tej trasie)."
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Lemoniada replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Podglądam wątki Kropki i Tiki - niezłe tarapaty :( Obie sunie są takie śliczne i kochane, wierzę, że wkrótce zadzwoni po nie telefon, jak nie jutro, to pojutrze... -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='kajak'][IMG]http://napaluchu.pl/foto/011103644_mini.jpg[/IMG] taki psiak jest na kwarantannie na Paluchu-tylko tyle wiem[/QUOTE] Wygląda na młodego i świeżo ostrzyżonego. Pewnie się zgubił. Zamiast szukać chętnych na adopcję najpierw przejrzyjcie ogłoszenia o zaginionych psach, ktoś go pewnie szuka.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to się hop! wzbogaciła ;) Piękne zdjęcia i piękny Pako :) -
[quote name='Osa']Teraz? Jak on prawdopodobnie już widzi.[/QUOTE] To już faktycznie za późno :(
-
Dziewczyny, a może zdążycie jeszcze uśpić szczeniaczka?
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Mógłby zagrać rolę Garfielda ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pako, nie trać nadziei, Twój domek na pewno już Cię szuka... -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Biedna chrumeczka... Malagos, współczuję straty :( Dożyła pięknego wieku jak na gryzonia, szkoda, że one tak szybko odchodzą... [quote name='malagos'] [URL=http://img408.imageshack.us/i/sdc12436q.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4080/sdc12436q.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] To zdjęcie jest boskie, po prostu :) Dwa pulpety i parówa ;) -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
Lemoniada replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Nie dają mi spokoju te koty :( Czy któraś z Was będzie może jeszcze kiedyś w Wieńcu i mogłaby zrobić im zdjęcia? Albo może jest możliwość żeby któraś z osób na miejscu takie zdjęcia zrobiła i przesłała? Założę im wątek na miau, ale czarno to widzę, raczej mało prawdopodobne, żeby na forum był ktoś z tych okolic... :( -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lemoniada replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
A ja mam drobną sugestię - może zrobić w tym nowym wątku podział na suczki, psy, szczeniaki i staruszki? :smile: -
[quote name='nicolaczek']jakim nowym wątku? czy ja o czymś nie wiem? ;) no ja też mam mieszane uczucia i jedno nieznośne przeczucie: że nic się nie zmieni (tekst na koniec o "porozumieniu" jakoś nie napawa optymizmem)[/QUOTE] Nie, to ja żem głupotę napisała nie w tym wątku co chciałam, przepraszam:oops: