-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja'] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/k53z.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3913/k53z.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Piękna para... -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Też bym sobie życzyła, żeby wkrótce był w DS...[/QUOTE] Będzie, gdzieś na świecie musi być amator krzywonogich wielkouchów :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
mysza, a tak właściwie to dlaczego żaden z Twoich psów nie ma bannerka? -
Bannerek jest super :) Tylko nie odsyła do wątku, co zrobić, żeby odsyłał?
-
[quote name='tamb']Lemoniada, jak to zrobiłaś, że pieniądze są już na koncie? Dostałam maila z wpłatami, żebym uzupełniła. Bardzo dziękuję. Aktualnie w lecznicy jest dług 231 zł.[/QUOTE] To pewnie sprawka dobrych fluidów, które przesłałam razem z pieniędzmi :) Niedobrze, czy ktoś jeszcze mógłby wpłacić coś dla Zuzi? Poza długiem w lecznicy na pewno są wydatki związane z karmą i oporządzeniem małej...
-
KUBA w typie dobermana - desperacko szuka swojego człowieka (DS, DT)
Lemoniada replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze! O Boże, jak cudnie!:multi: Czy to są już zdjęcia z nowego domu? Uwielbiam kiedy ludzie adoptują takie mało adopcyjne z wyglądu zwierzaki, od razu widać, że zależy im na przyjacielu i na udzieleniu pomocy psu, który naprawdę jej potrzebuje :) -
[quote name='hop!']Taboret nie rozwiąże problemu. Przecież nie będziesz z nim jechać pociągiem? :lol: Potrzebujesz czapki-niewidki. ;) Ja nie płaczę - smucę się na sucho. :p[/QUOTE] Czapka-niewidka w pociągu to nie jest dobry pomysł, ktoś mógłby pomyśleć, że to miejsce jest wolne i usiąść mi na kolanach ;) Z taboretem też wyglądałabym dziwnie, fakt :lol: Pozostaje mi za dużo nie myśleć i nie wspominać ;)
-
[quote name='hop!'] To była krótka chwila zasmucenia. Każdy ma w życiu takie chwile - dłuższe, krótsze...[/QUOTE] Ano ;) Mnie tak nieraz potrafi jakaś myśl/wspomnienie zasmucić gdy jadę np. pociągiem i zalewam się wtedy łzami na oczach nic nierozumiejących ludzi - to już wolałabym mieć taki swój taboret... ;)
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Śliczny pyszczek ma Pimpo, jakby umaczany w mleku :) Te zdjęcia jak leży z podwiniętymi łapkami są cudne :) -
To już wiemy, dlaczego ktoś się Zuzi pozbył... Zaraz przeleję drobną sumę dla Twoich zwierzaków, tamb. Trzymaj się, dzielna dziewczyno!
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Biedak, patrząc na datę w pierwszym poście, to on już chyba siedzi nawet dłużej niż 5 lat :( -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!'] A mnie ta poza powaliła, zwłaszcza tylne łapki "na foczkę" :lol: I jakie ma długie paluszki u stópek, piękny pies i tyle :) -
Nie wierzę! Tu: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6031/72732333.jpg[/IMG] Wygląda jak wcielenie niewinności i skromności :loveu:
-
[quote name='mysza 1']Byłam u Pimpka, śliczny ;) Sisi też oryginał, jak tu być optymistą ;) Same wielkie albo brzydkie, nie wiem kiedy domy znajdą.[/QUOTE] Brzydkie absolutnie nie są, może tylko pospolite. Ale to właśnie one, te pospolite są najbiedniejsze, bo nimi nikt się nie interesuje i latami czekają na adopcję, bywa, że nie doczekują. Chwała Ci za to, mysza, że takie psy otaczasz opieką :) Dla mnie te bure kundle, zwykłe i najzwyklejsze, są najpiękniejsze na świecie :) Rasowce są nie dla mnie, choć czasem zachwycą, ale mieć bym takiego nie chciała, kundle są naj ;)
-
Biedna Nika! Dystyngowana dama nie pasuje zupełnie do tak frywolnego towarzystwa :( ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pisz, my zawsze wiernie czytamy :) I zawsze chętnie obejrzymy nowe zdjęcia Pako w roli kanapowca ;) -
KUBA w typie dobermana - desperacko szuka swojego człowieka (DS, DT)
Lemoniada replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Kubusia, czy coś się u niego zmieniło na lepsze? Po awarii dogo przestały działać bannerki, może ktoś umiałby i mógł zrobić nowy? -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Po tej awarii dogo przestały działać bannerki - czy ktoś umiałby i mógł zrobić nowy bannerek dla Brutusa? A może on już w domku? -
bernardyn przejechany przez właścciela -WALCZY _POmóz mu !!!!
Lemoniada replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Cudowny pies :) Wózeczek wygląda na bardzo solidny i wygodny, widać, że Fiodor jeszcze niepewnie stawia kroczki, ale lada dzień będzie śmigać :) Nie pamiętam, czy on kontroluje wypróżnianie, czy zdarza mu się "gubić"?