Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. To moja Nikunia!:loveu:
  2. [quote name='groszek83']No i Tosiek [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9103/p6041124.jpg[/IMG] [/QUOTE] Poznałam go! Poznałam!:evil_lol: Groszku, jestem pewna, że w końcu znajdzie isę domek godny Tośka, nie trać ducha :)
  3. Piękny jest, o tak, urodę ma taką spanielowatą :)
  4. Biedna kura... :( Ja wiem, że to instynkt i natura, ale bardzo mnie boli za każdym razem, gdy moim kotom albo psom uda się upolować jakieś mniejsze stworzonko...
  5. [quote name='Tengusia'][B]mama Toska miala sterylke[/B] :grins: ... Tosiek nadal szuka nowego domku, po weekendzie moze beda nowe focie ;)[/QUOTE] To lubię!:evil_lol: Tosiek do nowego domu co sił w łapach marsz!
  6. [quote name='hop!'] Kiku jako jedyna lubi wygrzewać się na słońcu... [/QUOTE] Bo jako jedyna jest taka blada ;) Tak jak ludzkie blondynki średnio mi się podobają, tak Nika jest wystrzałowa :)
  7. [quote name='Mariat']Aniu, co jakiś czas wstawiaj listę piesków , które jeszcze szukają domków i wszystko będzie wiadome. Łatwiej prowadzić jeden watek niż kilka, a Ty już masz więcej niż jeden. Myślałam, myślałam i tylko tyle wymyśliłam:roll:[/QUOTE] Możesz też posegregować zdjęcia i opisy z pierwszej strony :) Widziałam tak w innych wątkach - w 1 poście zwierzaki, które aktualnie są u Ciebie do adopcji. W drugim - te, które już znalazły nowy dom. W trzecim (tfu, tfu!), te którym pomóc się nie udało. Możesz też poświęcić któryś post na zwierzaki, które mają dom, ale pomocy potrzebują, tak jak te od Pani Dorotki, a pod krótkim opisem wkleić link do wątku. Mi osobiście podoba się podobne rozmieszczenie, myślę, że wtedy wątek jest czytelniejszy :)
  8. [quote name='hop!'][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5959/4n1.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/886/4n2.jpg[/IMG] [/QUOTE] Umarłam z zachwytu!!!:loveu:
  9. [quote name='hop!']Tak jest! :lol: A mogę je nazywać paskudami? ;)[/QUOTE] Nie:obrazic:Nika jest najpiękniejsza, o. A Kiku jest urocza :)
  10. Proszę nie nazywać Nikuni i Kikuni brzydulami:mad: Joko jest jak zwykle rozczochrana i kosmata:evil_lol:
  11. hop!, niezła z Ciebie laska ;) [quote name='hop!'] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2161/66934739.jpg[/IMG][/QUOTE] Auć :roll:
  12. [quote name='Cudak']Te kupione na targu, to też ocalone...bo wiadomo, że też czeka je tylko talerz[/QUOTE] Jasne, jasne, mi chodzi o to żeby handlarzom kieszeni nie napychać :)
  13. [quote name='Cudak'] ..to tym bardziej jest urocza :loveu: [/QUOTE] Właśnie :lol: Jestem pewna, że znajdzie amatora swojej urody i temperamentu :) Długo już czeka na domek? Biedna Tasia [*]... Współczuję bardzo :( Kury, kaczki i inny drób też mi się marzą, ale nie kupione na targu, tylko ocalone, tak jak Twoja Tasieńka.
  14. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/smhair2.gif[/IMG] Miała być NIE-brzydula!:evil_lol:
  15. [quote name='Cudak']To tak jak ja ;)[/QUOTE] To już prawie jak fanklub! ;) [quote name='kaja69']Witam nową wielbicielke Xary :)[/QUOTE] Zostałam jeszcze wielbicielką koni :) Dziewczyny, Wy je tak przy domu trzymacie? Pewnie sporo kosztuje utrzymanie takiego dużego zwierzaka? Konia to może bym nie chciała, ale marzy mi się krowa, świnia, owca lub koza, uratowana z rzeźni:oops:
  16. A gdzie hop! nie-brzydula?:cool3:
  17. Witam się i zapisuję wątek :) Chyba zostałam cichą wielbicielką Xary:loveu:
  18. hop!, mogłaś oszczędzić Gabiemu zdjęć w tak intymnej sytuacji ;)
  19. Jaka ona jest śliczna! Nie wiem, co to za choroba, ale nie idź na odwyk, Agato :)
  20. [quote name='hop!'] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1153/3nkj.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/8181/3jkn.jpg[/IMG][/QUOTE] Najcudniejsza! :loveu:
  21. [quote name='malagos']Lemoniada, spójrz na 1 stronę watku, tak wygladał Borys........Jak do mnie przyjechał, był w strasznym stanie i czuc było kazdą kosteczkę. Teraz walczymy z nadwagą :oops:[/QUOTE] Pamiętam, śledziłam wtedy wątek i kibicowałam mu... No i wyrósł niesamowicie urodziwy kocurek z tego brzydkiego kaczątka :) Kciuki za walkę z nadwagą!
  22. [quote name='malagos']Borys często zaludnia kocyk psów - ku ich zgorszeniu :diabloti: [/QUOTE] Prędzej zakaca ;) Fajny ten Borys, a Szara jeszcze fajniejsza :)
  23. Biedak :( Psów jest tyle, że jest problem z adopcjami nawet młodych i zdrowych, ale wierzę, że gdzieś czeka Brutuskowy dom...
  24. Jaka ta Kiku jest śmieszna! Pyszczek ma trochę jak pekińczyk:lol:
×
×
  • Create New...