Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Czy to nie jest ten sam piesek co tu: [URL="http://zaginionepsy.pl/obiekt,14359,Zaginiony,Serock,bagi.html"]http://zaginionepsy.pl/obiekt,14359,...rock,bagi.html[/URL] ? Daty się nie zgadzają, ale mordki podobne... edit: Tu też ogłoszenie, że zaginął piesek w typie pekinka, w Tarnowie : [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,14387,Zaginiony,Tarnow,Puszek.html[/url] Jak ci ludzie pilnują swoje psy? :(
  2. Suszone rybki owinięte w płat suszonej piersi kurczaka. Mocuś dostaje świra na ich widok, koty zresztą też ;) [url]http://www.zooplus.pl/shop/koty/przysmaki_dla_kota/15599/141980[/url]
  3. A już jest pewne, że Bimek dziś pojedzie, czy to dopiero kolejny etap rozmowy przedadopcyjnej? :)
  4. [quote name='hop!']Dzisiaj ma przyjechać pan po Bima - trzymajcie kciuki! ;)[/QUOTE] Ten sam? Tak z rana do Ciebie zadzwonił? ;)
  5. A nie ma w umowie punktu, że w razie stwierdzenia niedotrzymania warunków pies może zostać odebrany?
  6. A ten chłopak ją odda tak bez niczego? Śliczna jest, dobrze chociaż, że o nią dbali.
  7. Piękne szczeniaki :) Co z Bimem, idzie do nowego domku?
  8. Brutusku, idź Ty już do domu, dzieciaku :(
  9. [quote name='mysza 1']Allegro zamyka wszystkie aukcje psów jeśli nie dotyczą sprzedaży. A sprzedawać wolno tylko z zarejstrowanych hodowli także koniec z ogłaszaniem psów na allegro. Kilka innych też mi wycofali, nawet wyróżnione :( i zapłacone. Dzisiaj zamówiłam nowe ogłoszenia dla Abi.[/QUOTE]Żarty sobie robią? Przecież nowa Ustawa mówi o zakazie rozmnażania psów dla pieniędzy :roll: Na szczęście są jeszcze inne portale, ale szkoda.
  10. Oj tam, każdemu się zdarza... ;) Mnie to do Pako nie zraża :)
  11. Psy nie lubią się stroić, zupełnie nie wiem dlaczego ;)
  12. Jestem :) Imię Pipi jest zdecydowanie ładniejsze i trafniejsze od Mamy G ;)
  13. Bardzo to przykre, ale słuszna decyzja, Moniu. Czy taka aukcja nie powinna być zgłoszona jako wprowadzająca w błąd? Zwęszył zarobek, buc jeden...
  14. O, właśnie miałąm wrzucać ogłoszenie o tej buldożce. [quote name='monia&nero']Ja z mężem myślimy o drugim psie i jak zobaczyliśmy dziś to ogloszenie to odrazu zadzwoniłam do tego faceta. On chce za tego psa 600 zl oprócz niego ma jeszcze kota i innego psa. Ciężko się z nim rozamwia probowalam go trochę pociagnąć za język ale powiedział, że wszystko powie tylko zdecydowanej osobie (dziwne) Przedyskutujemy to z mężem i jak się zdecydujemy to pojedziemy do tego gościa z naszym psem i zobaczymy jak na siebie zareagują.[/QUOTE] Skoro chce za nią 600zł, to jest to bardzo nie w porządku. Znudziła się facetowi zabawka (niby nie ma czasu na opiekę nad sunią, a chce ją wymienić na onka), sprzeda, a za kasę kupi nowego szczeniaka i tak w kółko.
  15. Nie, w zooplusie :) http://www.zooplus.pl/feedback/shop/koty/przysmaki_dla_kota/15599/141980 Dla moich psa i kotów to nieustanny szał i numer 1 ;)
  16. Suczka shih-tzu do oddania za darmo: [url]http://allegro.pl/oddam-piekna-suczke-shih-tzu-i2049486717.html[/url]
  17. U mnie absolutnym hitem są suszone rybki owinięte w płat suszonej piersi z kurczaka, Mocuś mi prawie rękę odgryza jak mu je podaję ;) Piękne są te portretowe zdjęcia Pako :)
  18. A one jeszcze urosną? Tak patrzę na te zdjęcia i stwierdzam, że Maślak wkrótce przegoni jednego z rodziców :)
  19. [quote name='Ania-tygrysiczka'] Baba olała całkiem sprawę. Napisała mi smsa, żebym jej nie straszyła i że ona idzie spać. Jesteśmy prawie pewni, że ona go wypuściła specjalnie.[/QUOTE]Postraszyć to my ją dopiero możemy. Bezczelna!
  20. Fantastyczne są :) Kolor muszli świadczy o wieku?
  21. Pracuję na Okęciu, będę się rozglądać, ale to dopiero od poniedziałku :(
  22. Widać, że na brak jedzenia chłopak nie narzeka, to i uśmiechnięty jest ;)
  23. [quote name='hop!']Znalazłam takie szelki - http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/skorzane/162903 za 69zł (przesyłka gratis). Założone dwa razy i wcale nie zniszczone. Dam na ten cel 19zł. Czy ktoś dorzuci parę złotych? Potrzeba 50zł i Pako będzie miał wymarzone szelki. ;) Dorzucam dwie dychy dla Pakusia, proszę o numer konta :)
  24. [quote name='Bonsai'] [IMG]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/002/c/c/js7h1259_by_frecklydog-d4l37p8.jpg[/IMG][/QUOTE] CUDO! :loveu:
  25. [quote name='sacred PIRANHA']tzn, ze moge sobie wystawic leki na recepte i nikt mi nic nie zrobi, bo to ja odpowiadam za zgodnosc aukcji z prawem?:-) albo moge bron zaczac sprzedawac na allegro? ludzi?:-)[/QUOTE] Niekoniecznie ;) Kilkakrotnie zgłaszałam do usunięcia aukcje, na których sprzedawano futra z psów i kotów - zawsze usuwali.
×
×
  • Create New...