Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Biedna, dzielna Misia, jak dobrze, że już bezpieczna... Brawo kaja69! :) A tak nieśmiało zapytam, co z kotami? Będziecie próbowały coś zrobić?
  2. Ja zaglądam zawsze, ale jakoś nie mam pomysłów... :(
  3. Wow, Maślak naprawdę urósł :) Ciekawe, jak to jest mieć dwóch ojców ;)
  4. Zakochałam się:loveu: Dlaczego wypłata jest tylko raz w miesiącu, a ludzie porzucają swoje psy? :(
  5. Jaki cudny! Skąd macie źrebaczka? :)
  6. Znalazłam taką aukcję na allegro. Niezbyt wiele ma ten piesek z pekińczyka, ale może komuś wpadnie w oko? [url]http://allegro.pl/oddam-w-dobre-rece-i1930913090.html[/url]
  7. Pewnie, że pamiętam i zaglądam, gdy tylko coś napiszesz :) Milunia ma szczęście, że trafiła na Ciebie, właściwy psiak we właściwym domku :)
  8. Milunia mi nieodmiennie przypomina jakiegoś szpica :) Jest piękna, trzymam kciuki, żeby wszystkie choróbska poszły sobie precz.
  9. Przyszłam robić sztuczny tłum ;) Fajny wielkouch z niego :)
  10. Ja też tu zawsze zaglądam, tylko nie mam nic mądrego do napisania ;)
  11. [quote name='Roszpunka']I tak w ciągu doby psinka zmieniła imię trzykrotnie ;)[/QUOTE] Pal licho imię, byle domku stałego nie zmieniała jak już go znajdzie :)
  12. W takim razie nic nie rozumiem, bo jest odnawiane systematycznie co jakiś czas. Chyba nikt sobie nie robi żartów? Temikotko, jeśli uda Ci się dodzwonić daj znać...
  13. [quote name='temikotka']2 suczki biewer do adopcji [URL="http://tablica.pl/oferta/biewer-suczka-oddam-w-dobre-rece-IDkSgf.html"]http://tablica.pl/oferta/biewer-sucz...ce-IDkSgf.html [/URL] wyglądają na zdjęciach na bardzo smutne :([/QUOTE] To ogłoszenie już dosyć długo wisi, pisałam tu o nim jakiś czas temu. Wysłałam tej kobiecie maila z pytaniami, ale nie odpisała. Może znajdzie się ktoś, kto mógłby je wziąć na DT, zadzwoni tam i je przejmie? Śliczne są i bardzo adopcyjne...
  14. Ja też tu zaglądam choć nie zawsze piszę :) Cymkowi gratuluję podjęcia męskiej i jedynie słusznej decyzji ;)
  15. [quote name='tripti'] czyli tak mniej więcej podsumowując koszt jednostkowy całego przedwsięziecia ok 400 zł ( w powyższym przypadku jest taniej ponieważ są w pakiecie dwóch).[/QUOTE] 400zł za suczkę... Sporo, choroba, ale co zrobić? Dużo jest w tym momencie suk z widoczną ciążą? Może choć te wysterylizować na początek, złożymy się jakoś i uzbieramy...
  16. To super, że bawiąc się potrafisz tworzyć takie cuda, mi brak pomysłów niestety :) Żyj z nimi, żyj, pomyśl, kto by je kochał takie niedobre, jeśli nie Ty? :)
  17. [quote name='tripti'] [B]Sterylki aborcyjne to jedno, ale bardzo drogie jest przetrzymanie psa po operacji, tu jest problem.[/B][/QUOTE] Czyli, podsumowując, jaki jest ostateczny koszt sterylki, łącznie z przetrzymaniem, ewentualnym odrobaczeniem/ podaniem leków, zdjęciem szwów i wyżywieniem? Czy jest jakaś różnica w cenie w zależności od wielkości suki? Dla mnie to porażka jeśli schronisko wydaje niewysterylizowane zwierzęta, ale rozumiem, że tu nie ma za wielu możliwości i współczuję Wam, że musicie na to wszystko z bezsilnością patrzeć...
  18. Masz rację - wydaje Ci się :p Tak pięknym suczkom to się nie przytrafia:loveu: Fajna Kamieńka, hop! masz duszę artystki :)
  19. Piękne sunie, jak dobrze, że są już bezpieczne :)
  20. Przepiękne są i koty, i psy :) A najpiękniejsza Nikunia!
  21. Melduję, że znów mam pełną kieszeń i proszę o numer konta :)
  22. Dziewczyny, jesteście po prostu niesamowite :) Dorzucę coś małej, ale po pierwszym.
×
×
  • Create New...