-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
Lemoniada replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Biedna, dzielna Misia, jak dobrze, że już bezpieczna... Brawo kaja69! :) A tak nieśmiało zapytam, co z kotami? Będziecie próbowały coś zrobić? -
Ja zaglądam zawsze, ale jakoś nie mam pomysłów... :(
-
Wow, Maślak naprawdę urósł :) Ciekawe, jak to jest mieć dwóch ojców ;)
-
Znalazłam taką aukcję na allegro. Niezbyt wiele ma ten piesek z pekińczyka, ale może komuś wpadnie w oko? [url]http://allegro.pl/oddam-w-dobre-rece-i1930913090.html[/url]
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że pamiętam i zaglądam, gdy tylko coś napiszesz :) Milunia ma szczęście, że trafiła na Ciebie, właściwy psiak we właściwym domku :) -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Milunia mi nieodmiennie przypomina jakiegoś szpica :) Jest piękna, trzymam kciuki, żeby wszystkie choróbska poszły sobie precz. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyszłam robić sztuczny tłum ;) Fajny wielkouch z niego :) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
W takim razie nic nie rozumiem, bo jest odnawiane systematycznie co jakiś czas. Chyba nikt sobie nie robi żartów? Temikotko, jeśli uda Ci się dodzwonić daj znać...- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='temikotka']2 suczki biewer do adopcji [URL="http://tablica.pl/oferta/biewer-suczka-oddam-w-dobre-rece-IDkSgf.html"]http://tablica.pl/oferta/biewer-sucz...ce-IDkSgf.html [/URL] wyglądają na zdjęciach na bardzo smutne :([/QUOTE] To ogłoszenie już dosyć długo wisi, pisałam tu o nim jakiś czas temu. Wysłałam tej kobiecie maila z pytaniami, ale nie odpisała. Może znajdzie się ktoś, kto mógłby je wziąć na DT, zadzwoni tam i je przejmie? Śliczne są i bardzo adopcyjne...- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Ja też tu zaglądam choć nie zawsze piszę :) Cymkowi gratuluję podjęcia męskiej i jedynie słusznej decyzji ;) -
[quote name='tripti'] czyli tak mniej więcej podsumowując koszt jednostkowy całego przedwsięziecia ok 400 zł ( w powyższym przypadku jest taniej ponieważ są w pakiecie dwóch).[/QUOTE] 400zł za suczkę... Sporo, choroba, ale co zrobić? Dużo jest w tym momencie suk z widoczną ciążą? Może choć te wysterylizować na początek, złożymy się jakoś i uzbieramy...
-
To super, że bawiąc się potrafisz tworzyć takie cuda, mi brak pomysłów niestety :) Żyj z nimi, żyj, pomyśl, kto by je kochał takie niedobre, jeśli nie Ty? :)
-
[quote name='tripti'] [B]Sterylki aborcyjne to jedno, ale bardzo drogie jest przetrzymanie psa po operacji, tu jest problem.[/B][/QUOTE] Czyli, podsumowując, jaki jest ostateczny koszt sterylki, łącznie z przetrzymaniem, ewentualnym odrobaczeniem/ podaniem leków, zdjęciem szwów i wyżywieniem? Czy jest jakaś różnica w cenie w zależności od wielkości suki? Dla mnie to porażka jeśli schronisko wydaje niewysterylizowane zwierzęta, ale rozumiem, że tu nie ma za wielu możliwości i współczuję Wam, że musicie na to wszystko z bezsilnością patrzeć...
-
Masz rację - wydaje Ci się :p Tak pięknym suczkom to się nie przytrafia:loveu: Fajna Kamieńka, hop! masz duszę artystki :)
-
Witam się późną porą, przesyłam Milce buziaka i zmykam spać :)
- 851 replies
-
- bianca pociechy agniechy
- chihuahua
- (and 3 more)
-
Piękne sunie, jak dobrze, że są już bezpieczne :)
-
Przepiękne są i koty, i psy :) A najpiękniejsza Nikunia!