Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Pod ogonem to Miś ma napęd jądrowy, nie atomowy:evil_lol:
  2. [quote name='MaDi']Może warto zrobić nowy wątek taki zaktualizowany?[/QUOTE] Albo zrobić porządek w pierwszych postach :) Podzielić psiaki na zaadoptowane i do adopcji Wydaje mi się, że batdzo przyda się pod każdym zdjęciem trochę więcej informacji o psie i koniecznie info, czy wysterylizowany, czy nie. No i mam taką wizję żeby składać się na steryli wszystkich suczek po kolei i wycinać je sukcesywnie jedna po drugiej. Tylko zmroziła mnie trochę ta infromacja, że nie ma ich potem gdzie przetrzymać...
  3. [quote name='tripti']może poprosić o pomoc sterylkową skarbonkę? a my zbierałybyśmy na doby w lecznicy? czy może znajdzie się ktoś kto mógłby przetrzymać?[/QUOTE] To jest dobry pomysł :) Choć najlepiej by było przetrzymać je gdzieś bezpłatnie, kwarantanna powinna chyba trwać 5 dni do tygodnia? Niech ktoś mądrzejszy mnie poprawi. Czy w schronisku są sunie w widocznej ciąży? Takie powinny zostać wysterylizowane jako pierwsze i Skarbonka też traktuje je jako priorytet.
  4. [quote name='tripti']jest jeszcze taki problem, poniżej jest suczka, która mieszka pod schroniskiem co prawda, czyli poza bramami z innym psem, niestety teraz prawdopodobnie jest w cieczce, spotkałam ją w poniedziałek wieczorem jak wracałam kilka km od schroniska z kilkoma psami prawdopodobnie ze wsi, zdjęcie jest z kwietnia tego roku, późniejszych nie mogę znaleźć. Czy ktoś może miałby pomysł jak uniknąć kolejnego niechcianego miotu? [/QUOTE] Pomysł może być tylko jeden - sterylizacja. Tripti, podpytaj weta ile by wziął za taką sunię i uzbieramy. Ja dam 30zł, kto się dołoży?
  5. Ona jest w ciąży czy taka wychudzona, że żebra jej wystają?
  6. [quote name='tripti']co do sterylek, to znalazłyśmy tanie w Żyrardowie, ale jak doliczy się koszt doby w szpitaliku to nie jest tak tanio, min 30 zł za dobę - tak ostatnio liczyli za jedną bezdomną sunię. Ze strony schroniska przeszkód nie było, ale to różnie może teraz być, dopóki nie sprawdzimy w praktyce nie będziemy wiedzieć.[/QUOTE] Czyli konkretnie - jaki byłby całościowy koszt za małą, średnią i dużą sunię, jaki za kastrację psa? 30zł za dobę to faktycznie dużo, nie dadzą upustu dla schroniska? W schronisku pewnie nie macie miejsca, by przetrzymywać suczki po zabiegach?
  7. Zaznaczam. Powiedzcie mi, dziewczyny, jak tam jest ze sterylkami? Rozumiem, że wet blisko i przechować po zabiegu jest gdzie, tylko pieniędzy nie ma? Czy są jeszcze inne przeszkody?
  8. [quote name='kaja69'] Tłamsiku Ty jakaś wróżka jesteś ,czy co??? A i owszem podoba mu sie Dafi,ale ona jakoś nie jest zainteresowana nowym chłopakiem,dziewczyna przeszła juz nie jeden zawód miłosny i jest bardzo ostrożna :) [/QUOTE] Może po prostu nie lubi brunetów ;)
  9. A to łobuz z tego Brutusa :( Upodobnić się chce do swojego imiennika, czy co? Bardzo się cieszę z uciętych klejnotów Krecika i umówionego zabiegu Dafi, niech żyje ten, kto wynalazł sterylizacje! :)
  10. A wet się pewnie nie zgadza na przetrzymanie suniek przez kilka dni gdzieś w lecznicy? Albo w domu u tej pani nie można wygospodarować jakiegoś kącika? Wybaczcie, jeśli o tym już było, ale dziś nie dam rady przeczytać wątku :)
  11. Przyszłam tu za wątkiem KrakVetowym :) Piszecie, że w azylu nie ma sterylizacji - problemem są pieniądze czy coś innego? Może jest tam w okolicy jakiś dobry wet, który spuści trochę z ceny za zabieg? Czy pani Olszewska ma też koty?
  12. Obejrzalam pieski z Tomaszowa, moj Boze, jaka Lusia jest sliczna!
  13. No pieknie. Zamiast ratowac corki skarpetke, Kaja stala i zdjecia cykala :evil_lol: Brutus jest cudowny, uwielbiam takie wlasnie kundlaste wielkopsy:oops: A moj kot mi popsul klawiature, nawciskala cos lapami i teraz klawiatura nie robi polskich znakow!:placz:
  14. [quote name='hop!']Sindy jest ładna, ale spojrzenie ma naprawdę dzikie. Fajną ma kropkę na pyszczku. [/QUOTE] Tam dzikie... Kocie, po prostu ;) Gabi jest cudny, ale faktycznie, widać, że to już dziadzio :(
  15. Bo ludzie wracają z wakacji i przygotowują dzieci do szkoły :) Lada dzień telefon na pewno się rozdzwoni.
  16. Tylne łapki obejmujące ogonek mnie rozczuliły :)
  17. Ależ z tej Kiku wdzięczny obiekt fotograficzny :) Ale Nikulinka i tak jest naj!
  18. [quote name='tłamsik']Ale super :D:D:D Fajnie widzieć Krecika.. ciekawe jakie laski wyrwie na swoją nową furę ;)[/QUOTE] Świetny pomysł! Krecik niech wyrywa wszystkie suczki w mieście, a Kaja je łaps! i na sterylkę :evil_lol:
  19. [quote name='hop!']Ja czekam na przesyłkę dwa lub trzy dni - czyli nie jest źle. Punkty wykorzystuję na bieżąco. :)[/QUOTE] Coś Ty! Ja najpierw czekam około tygodnia, aż skompletują przesyłkę, a potem drugie tyle, aż mi ją przyślą[URL="http://forum.miau.pl/posting.php?mode=reply&f=20&t=131722#"][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG][/URL] A punkty odkryłam niedawno, zbieram na drapak :)
  20. [quote name='kaja69']Mnie najgorzej zawsze dręcza te biedaki o których sie nigdy nie dowiemy i nigdy nikt nie pomoze :([/QUOTE] A mnie zwierzęta rzeźne i futerkowe, i to, jak wiele ich w każdej sekundzie umiera w męczarniach :( Ale chyba nie powinnyśmy myśleć w ten sposób, bo tylko się podłamiemy psychicznie, a sił, w tym psychicznych, potrzebujemy duużo...
  21. [quote name='hop!']Były zainteresowane zakupami z "zooplusa". Co chwilę pojawiała się inna paszcza, a czasem dwie. ;)[/QUOTE] I wszystko jasne, moje też już wiedzą, że jak zooplus, to dla nich ;) Lubię zooplusa (choć długo trzeba czekać na przesyłkę), mam nadzieję, że wkrótce uda mi się nazbierać punktów do wymiany na drapak :)
  22. Kogo one tak podglądały? ;)
  23. [quote name='emilia2280']widac ze byl piéknym i malutkim szczeniakiem. dorósl i papa. mysle ze po praniu bédzie piéknym i adopcyjnym psem.[/QUOTE] O tym samym pomyślałam :( Cudny psiak...
  24. Ten Dżekuś wygląda jakby miał owczarka collie w przodkach ;) A ja chciałabym znów zobaczyć Żabcię :D
  25. Tak sobie gdybam - może na terenie dworca jest jakiś mały budynek, do którego dałoby się psy zwabić na jedzenie, zamknąć drzwi, a potem łapać? Tylko nie wiadomo, jak by się zachowały w tej sytuacji, mogłyby zareagować agresją...
×
×
  • Create New...