Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Przepiękna zdjęcia :) Chciałabym kiedyś mieć żółwia, obserwowanie ich rośnięcia musi być fascynujące.
  2. Łiii, ale dobrze trafiłam! Uwielbiam niespodzianki:multi: Choć oczywiście wolę takie niezapowiedziane i zawsze się wściekam na TŻ-ta jak mi tydzień wcześniej zapowiada, że będzie miał dla mnie niespodziankę:evil_lol:
  3. [quote name='toyota'] Będę z nimi rozmawiać o sterylizacji kotek. Mam kontakt z lecznicą, która nawiązała współpracę z jakąś kocią fundacją, która zwraca 50 % kosztów sterylki, czyli trzeba zapłacić 70 zł za kotkę. Mogę im te kotki zawieźć i przywieźć z lecznicy. To drugi koniec miasta. Ale nie mam możliwości, żeby zapłacić za te sterylki. Nie wiem czy zechcą partycypować w kosztach. [/QUOTE] Toyota, ja się dorzucę, ale od listopada dopiero. Pogadaj z nimi, tak, może się zgodzą zapłacić choć część? A jeśli nie, to trudno, jakoś wspólnymi siłami uzbieramy. Tylko proszę, wysterylizuj je, niech choć one nie produkują kolejnych kociąt na zabicie :(
  4. Co za potwory, jak to dobrze, że dowiedziałaś się o tej suczce :( A co z kotami, mają jakieś? Żeby im znowu zaraz nie zaczęły przeszkadzać.... :(
  5. Piękna, biedna sunia. Trzymaj się, mestudio :(
  6. [quote name='tripti']onkowaty samiec, biegający na widok taczki z jedzeniem z miską, żeby tylko go nie pominąć: [IMG]http://images40.fotosik.pl/1143/a8d0ed02c011b5d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1161/073dca1296bdbc69med.jpg[/IMG][/QUOTE] Prawie się poryczałam :(
  7. [quote name='daga31081980']Pekińczyk sprzedany,Animalsi dzwonili>jakie warunki nie wiadomo.Babka nie chciała podpisać umowy i mieć psa za darmo.Wolała nic nie podpisywać i zapłacić. Co da jamniczki nie wiadomo.Też mówił że sprzedał,ale tam będą kontrole.Może''się znajdzie''.Koty możliwe że zwiały[/QUOTE] daga, a co się stało z lisem? Został u tego faceta? Wypuszczony?
  8. A to faktycznie istniejąca fundacja, czy fundacja-krzak?
  9. A lis? Skąd ten facet go ma? Przetrzymywanie dzikich zwierząt jest nielegalne, może od tej strony tez go zagiąć?
  10. Bardzo się cieszę, że koty już bezpieczne, jak one tam przeżyły, w takiej ciasnocie i stresie? :( Dziewczyny, a co z tym lisem? Przejmie go jakiś azyl dla dzikich zwierząt?
  11. Boże, biedna Sara, oby tylko nie było przerzutów... Gdzie są te sunie po zabiegach, czyżby któraś lecznica się zgodziła na przechowywanie?
  12. Pewnie usłyszała, że owoce w skórkach są zdrowsze i dobrze robią na cerę - i to dlatego ;)
  13. megi82, załóż jej wątek na Psach w Potrzebie, myślę, że prędzej się jakiś DT zgłosi :)
  14. [quote name='kaja69'] A to takie grupowe :) [URL="http://img600.imageshack.us/i/dsc7771m.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1346/dsc7771m.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Zwłaszcza tutaj Dafi wyszła wyjątkowo korzystnie ;)
  15. tripti, dziękuję bardzo :) Czytam, że dziewczyny wybierają się lada dzień do schroniska, liczę, że obfocą dużo psów, w tym wszystkie trzy "benki".
  16. Dziewczyny, proszę o więcej info na temat tego rudego wielkopsa, przypominającego benka. Proszą o to na wątku bernardynów w potrzebie. Nie działają linki do wątków z pierwszego postu :(
  17. A czy ktoś mógłby przechwycić od kobiety te suczki? Napisała, że "tylko do kochania", ale nic tam nie ma, że wysterylizowane, a mogą kogoś kusić :(
  18. Dziewczyny, widziałyście?? Babka kupiła od pseuducha dwie biewierki do "hodowli", teraz oddaje, bo wyrosły nie takie jak trzeba: [URL]http://tablica.pl/oferta/biewer-suczka-oddam-w-dobre-rece-IDkSgf.html[/URL]
  19. [quote name='tripti'][IMG]http://images38.fotosik.pl/1096/eac428b9b18d1f4dmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziewczyny, czy ten pies ma w sobie coś z bernardyna, czy to raczej inna rasa? Biedak przebywa w schronisku w Korabiewicach... :(
  20. Dziewczyny, a co z tą niebieskooką szczenną sunią, która błąka się w okolicach schroniska? Deklarowałam 30zł na sterylizację, podtrzymuję, jakby co...
  21. I bardziej kobieca ;)
  22. [quote name='2411magdalenka']a jaki jest koszt sterylki u Waszego weta? ktoś pisał też o zrobieniu "posterylkowego" kojca w Rachowie.. może spróbujmy złożyć się najpierw na zrobienie pomieszczenia dla suń po zabiegach????? bo koszty każdorazowego hotelowania będą 10x większe przy tej ilości suczek do zabiegów... jak będą jakieś postanowienia, to deklaruję rozsyłanie wątku.[/QUOTE] MaDi, dziewczyny, co Wy na to? Czy ten pomysł ma szansę na zrealizowanie? Mnie się on podoba, zbieranie pieniędzy i budowa pewnie potrwa, ale nie od razu Rzym zbudowano, choćby to pomieszczenie miało powstać za dwa lata, myślę, że warto. Napiszcie, co o tym sądzicie, Wy jesteście na miejscu i wiecie najlepiej :)
  23. Ale on jest bardziej Dropsowaty niż Neronowaty, gdzie taki czarny słodziak mógłby puścić Rzym z dymem?;) Aaa, byłam tu i tam, ale do Twojego wątku regularnie zaglądam, tylko nie zawsze piszę :) Nowe tymczaski super, ale Krecik ma to COŚ:loveu: Dawno też o Żabie nic nie było.
×
×
  • Create New...