[quote name='mysza 1']Jak w ogóle można oddać psa :( koszmar.
Teraz w ogóle ludzie wygodni, chcą psa idealnego, najlepiej przywiezionego do domu po drzwi, oczywiście za darmo.
I pewnie żeby zarabiał jeszcze ;)[/QUOTE]
Bośmy ich rozpieścili za bardzo. Uważam, że adopcje powinny być odpłatne, właśnie z tego względu, żeby było za co pomagać następnym. Tylko kto dziś weźmie zwykłego kundelka za pieniądze jak może dostać dziesięć młodszych i ładniejszych za darmo :(