Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Ile radości w tym pięknym, skrzywdzonym psie i jaka wola walki :) Cudownie się uśmiecha.
  2. Ja w marcu na pewno coś wpłacę na sterylizację sióstr. Pisałam to już dziś koło południa, nie wiem, czemu mój post zniknął.
  3. [quote name='mysza 1']Jak w ogóle można oddać psa :( koszmar. Teraz w ogóle ludzie wygodni, chcą psa idealnego, najlepiej przywiezionego do domu po drzwi, oczywiście za darmo. I pewnie żeby zarabiał jeszcze ;)[/QUOTE] Bośmy ich rozpieścili za bardzo. Uważam, że adopcje powinny być odpłatne, właśnie z tego względu, żeby było za co pomagać następnym. Tylko kto dziś weźmie zwykłego kundelka za pieniądze jak może dostać dziesięć młodszych i ładniejszych za darmo :(
  4. Biedne siostry :( Zwłaszcza ta ciężarna mnie gnębi, gruba jak beczka, lada dzień się posypie :( Co robić..?
  5. [quote name='mysza 1'] Tymczasem szukam sponsorów karmy dla Pako... Jestem bez kasy :( a karma się kończy. Może akurat ktoś będzie mógł się dorzucić albo kupić. Cuda się zdarzają ;) Pako je poniższą karmę, w tym sklepie jest najtaniej: http://www.petfood.pl/product.php?id_product=38 http://www.petfood.pl/product.php?id_product=17Przypominam, Pako czeka na karmę! Ktoś chętny na sponsoring cudu? :)
  6. Piękna sunieczka :) Czy ona była sterylizowana w schronisku?
  7. [quote name='dorota1']Tutaj widać głównie zimę w całej okazałości, bo Mila pokazała tą część ciała, którą najczęściej pokazuje przy fotografowaniu jej:;) [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5286/sdc12036h.jpg[/IMG] [/QUOTE] Być może uważa kitę za swoją największą ozdobę :) Wiewiórka jest super!
  8. [quote name='hop!'][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1016/57655669.jpg[/IMG] Dwa cudaki... ;) [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5243/10mi.jpg[/IMG][/QUOTE]Nie mogę z tej ośnieżonej mordy! :megagrin:
  9. Jaka ta Abi jest śmieszna! :) Cudne zdjęcia.
  10. Pojawiam się u Melby :) I przy okazji zapytam - nie ostał się jakiś mini-kalendarzyk z bazarku? :oops:
  11. O masz, teraz wychodzi, że to ja jestem niepedagogiczna, a nie Mocuś niegrzeczny ;)
  12. Ja przelałam na to, które jest podane w pierwszym poście :)
  13. Przelałam dla Pako 30zł żeby mysza miała co dopisywać :) Może być na długi albo na cokolwiekbądź ;)
  14. To się nazywa leżenie synchroniczne ;)
  15. [quote name='hop!']Trzy cudaki. ;) [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6079/sz3v.jpg[/IMG][/QUOTE] Już patrząc tylko na to zdjęcie można stwierdzić, kto jest w tym towarzystwie damą ;) Aż dziw, że Twoje psy grzecznieją na widok suszonych rybek - mój Mocuś dostaje wtedy ślinotoku, kręci się i wierci z obłedem w oczach :lol:
  16. Może lepiej nie pisać w ogłoszeniu, że nikt Abi nie chce? Nie wiedzieć czemu inni ludzie też często nie chcą czegoś, czego przed nimi nie chciał ktoś inny ;)
  17. Prześliczna sunia! Uwielbiam takie uśmiechnięte psie zdjęcia :)
  18. Śmieszny kosmaty cudak :)
  19. [quote name='Lobaria']Czy są jakieś nowe wieści z domku Krecika...[/QUOTE] I jak tam jego dług, zmniejszył się?
  20. Niedobrze, muszą prędko znaleźć dom póki są jeszcze małe, potem będzie już trudniej :( Ile jeszcze maluchów czeka na dom?
  21. Co za radość! O jednego bezdomniaka mniej!:multi:
  22. [quote name='Lotty']Na moje oko to ten sam pies. Zwróćcie uwagę na tę charakterystyczną ciemną pionową linię na głowie.[/QUOTE] Dziwią mnie tylko daty, w ogłoszeniu napisano, że zaginął 13 stycznia, a romenka wklejała zdjęcia już 11 stycznia...
×
×
  • Create New...