Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. tamb, ona jest prześliczna. Skoro taka zadbana i chyba domowa, to może jest też wysterylizowana? Przeglądam czasem ogłoszenia o zaginionych zwierzakach, będę mieć na uwadze.
  2. A gdzie trafiają uratowane psiaki z ubojni na Filipinach? Tam zjadanie psów jest powszechne i zakorzenione w umysłach mieszkańców, czy to jakiś niewielki procent patologii?
  3. [quote name='mysza 1']Już nawet na to nie liczę, jak psy szukają domu to malo kto pomaga a jak już w domach to temat pójdzie zupełnie w zapomnienie...[/QUOTE] A mogłabyś to jakoś rozpisać? Chodzi mi o coś takiego: dług u weta - tyle i tyle, dług w sklepie za karmę - tyle i tyle, dług u kogoś za pożyczkę - tyle i tyle, itp. Dałoby radę? :)
  4. Wspaniały psi happy end! Gratuluję i życzę kolejnych udanych adopcji :) Teraz pewnie trzeba jeszcze spłacić dług po dzieciakach?
  5. Jestem i po cichu kibicuję Loli :)
  6. Już ruszyło z Abi (tfu, tfu), tylko patrzeć jak zadzwoni ktoś po Pako :)
  7. Piękny! Oby jego uroda zrekompensowała przyszłym właścicielom charakter.
  8. [quote name='kizimizi']a ja sie powtorze bo nei widzialam odp.[/QUOTE] :bluepaw: [quote name='mysza 1']Ale masz śmieszne sny ;-) Wątek pomocowy jest [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211596-Pomocowy.PILNIE-potrzeba-og%C5%82osze%C5%84-transportu-jedzenia-pieni%C4%99dzy-nowe-zdj-str1[/URL][/QUOTE] ;)
  9. [quote name='mysza 1']Mówi, że powiedziała ale ja jestem wyjątkowo uczulona na słowo buda ;) i nie przypominam sobie. Jest druga sunia, o niej bardziej rozmawiałyśmy. Nawet do głowy mi nie przyszło, że taki maluch miałby mieszkać w budzie...[/QUOTE] A domek dobry tak poza tym? Na dogo na pewno znajdzie się psiak, dla którego buda byłaby idealnym wyjściem, może warto jakiegoś polecić?
  10. Chcę, ale nie mogę :( Ja Wam mówię, wiosna idzie, ludzie się zakochują i wnet rozdzwoni się telefon :)
  11. [quote name='tripti']gimna - to jakiś żart? narazie to wszystkie fundusze pochodzą od Vivy! właśnie z darowizn ludzi dobrej woli, dlatego tak bardzo potrzeba jest wszelka pomoc. Wygrana na krakvecie również bardzo ratowałaby sytuację, ale nie mogę znaleźć ankietki na dogo.[/QUOTE] O ja naiwna... :( KrakVetowy wątek jest tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203136-KrakVet-stycze%C5%84-%E2%80%93-wybieramy-kandydata!-Czy-rozszerzamy-koalicj%C4%99-dogo-miau-i-jak[/url]
  12. [quote name='ronja'] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/g112u.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4742/g112u.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Piękna, zadumana sunia :) I w moim typie, uwielbiam kundelki :)
  13. [quote name='tripti']stopniowo, teraz pilniejsze są te ciężarne, ale wszystko idzie do przodu. [/QUOTE] No to super, jestem spokojniejsza :) Fundusze daje gmina, tak?
  14. Rozpacz! :( Ta dziwna głowa to skutek wypadku, tak? Wygląda przez nią jakby był zagłodzony...
  15. Tu mnie jeszcze nie było, witam się u Soni :) Śliczna sunia, nie do uwierzenia, że tyle już czeka...
  16. Ja zaglądam :) Abi z wiekiem staje się blondynką, w tym kolorze też jej bardzo do pyszczka :)
  17. [quote name='malvaaa']jaaaaki pychol :) kurcze czemu nie było żadnego telefonu, martwi mnie ten zastój w adopcjach...[/QUOTE] Też się nie mogę nadziwić... Jak była zima i mrozy to jeszcze rozumiem, ale teraz?:shake:
  18. [quote name='mysza 1']Widziałam te jej ząbki, może kamienie nosiła albo gryzła. Nie wiem. I nie wiem dlaczego przestała być medialna ;) Ja po prostu jakoś ludzi nie przyciągam.[/QUOTE] Nie bądź taka skromna, a tam chętnie wchodzę na Wasze wątki ;)
  19. [quote name='Bonsai'] Na razie ogłosiłam 4 psiaki, jutro reszta (jeśli ktoś miałby ochotę pomóc w ogłaszaniu, to podeślę zdjęcia na maila). Podejrzycie, może coś dodacie/ujmiecie/zmienicie w opisach? [url]http://tablica.pl/oferta/dino-maly-kudlaty-do-kochania-IDOobr.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-ratlerek-do-adopcji-IDOnmb.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-jak-jack-russel-terrier-do-adopcji-IDOn9J.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/pinczerek-miniaturka-do-adopcji-IDOmOl.html[/url] (namiar podałam na siebie, po wstępnym sorcie (bo liczę, że po te pieski ustawi się kolejka) przekażę osobom decydującym o adopcji)[/QUOTE] Tak się nieśmiało zapytam, czy nie można wysterylizować tych suczek ZANIM opuszczą schronisko? Ktoś może podpisać zobowiązanie, a potem zapragnąć słodkich szczeniaczków, wiecie, jak to jest... :(
  20. Piękne psy, na swoje szczęście są bardzo adopcyjne. Ile ich tam w sumie może być, tak pi razy oko?
  21. [quote name='hop!']Uroczo szczerbata. Przysięgam, że to nie moja zasługa. ;)[/QUOTE] Wierzę, że nie Twoja :) Może zębów nie myła albo kamienie w pysku nosiła ;)
  22. Ale mu się zarosło na stare lata :) Fajny z niego dziadeczek.
×
×
  • Create New...