-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A kto powiedział,ze oddasz....;)[/QUOTE] A! No chyba, że tak :cool3: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Gemnialna jest ta Żabcia :) I jak Ty ją oddasz? :evil_lol: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Kaju, współczuję z całego serca koszmaru jaki przeżyłaś tej nocy :( Nienawidzę takiej bezsilności, nienawidzę, a Ty byłaś z nią sama... Oskarku... [*] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69'] I seria nadal trwa...zadzwoniła pani,która adoptowała szczeniorka Tropika...szczeniorek nie chce nic jeśc,tylko pije...biegunki nie ma,nie chce sie bawic ,tylo spi...sa bardzo zmartwieni...podsuwaja juz mu wszystkie mozliwe karmy i nic...umówiłam sie ,że damy mu czas do wtorku,czyli ,zeby minął tydzień jego pobytu tam i jak nie zacznie jeść zabiorę go...[/QUOTE] :( A może to dlatego, że one były niedawno szczepione? Może wciąż mają osłabioną odporność i stąd te biegunki i wymioty? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Jejuniu... Kocham takie staruszeczki, ona jest czarująca!:loveu: -
[quote name='Cheritka']Zjednej strony fajnie:) z drugiej szkoda :([/QUOTE] A co tam, groszek zaraz znajdzie z pięć takich Tośków:evil_lol:
-
Może po prostu zmieniła sierść na letnią? :) Ile Kiku ma lat?
-
To Nikulinka jest taką łobuziarą? :( I tak jest przeukochana, ale niech się ustatkuje i da Lulu żyć, no...:shake:
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam, gdy pojawiają się nowe wpisy, ale co ja mogę? :( -
Tajga,suczka,która straciła dom ZNALAZŁA NOWY DOM STAŁY!
Lemoniada replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014'] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc1043f.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5310/dsc1043f.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Ale laska, jakie ma nogi długie! -
Zaspany Gabi wali niesamowite miny :D Wszystkiego najlepszego!
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, niech idzie psiakom na zdrowie :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Mój przelew właśnie poszeł, wykorzystaj jak chcesz, może być na sterylkę jeśli uda się załatwić szczepienia :) A swoją drogą to działajcie z TOZ-em i naprawdę, ciągnijcie od władz ile się da! Niech w końcu zapłacą ci co powinni, a nie ci, co mają wrazliwe serca. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Dziewczyny,tak mi przyszło jeszcze do głowy,ze moze TOZ spróbuje w UG załatwić jeszcze te szczepienia,jutro pogadam ,a moze się uda...skoro dorosłe psy sa zaszczepione to może i maluchom zasponsorują,mysle ,że warto spróbować. A jak odmówią to dostaniecie dane do przelewu :)[/QUOTE] O, to by było super, dowiedz się, trzeba wyciągnąć od władz miasta ile się da :) Ale numer konta poproszę mimo to, widziałam na Akcji Sterylizacji, że potrzeba na sterylkę suni, a dla mnie to cel najsłuszniejszy ze słusznych :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
W takim razie Ty zadecyduj, którego z maluchów zaszczepić :) Poproszę o numer konta na PW. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
To ja chętnie zasponsoruję jednemu maluchowi szczepienie :) Na więcej chwilowo mnie nie stać:oops: Któryś ma już widoki na dom? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69'] Asia,to jest chłopczyk,ale książeczek to one nie mają i szczepień też,mnie niestety nie stać ,zeby je zaszczepić,jeszcze z długów nie wyszłam u p.wetki... One były tylko odrobaczane...[/QUOTE] A ile kosztuje zaszczepienie jednego pieska? -
A mi się najbardziej podoba w czarnej, wygląda jak gotycka dama :) Za nagrody pięknie dziękuję, teraz jestem usatysfakcjonowana:lol: A ślimaki faktycznie ogromne! Ile one żyją? To musi być niesamowite uczucie kiedy suną po ręce :)
-
Ja nie :oops: Chciałam wygrać kotka... :roll: Tylko broń Boże nie żywego!
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Dzisiaj rano,niby ogonki chodziły,ale tak niesmiało i już aż tak się nie chowały,ale moze dlatego,że były głodne...później wstawie zdjęcia...[/QUOTE] Głód to najlepszy przyjaciel oswajacza dzikich zwierząt ;) Na fotki czekam :) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Lemoniada replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jakie te psiaki są wzruszające, dwaj przyjaciele na dobre i złe... Będę tu zaglądać i kibicować! I mają świetne imiona, wszystkie Dropsy to fajne chłopaki :) -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
Lemoniada replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Jeszcze nic pewnego, ale jest to prawdopodobne :-) A teraz próbujemy łapać kolejną psią rodzinę. Dwa maluchy już złapane, zostały 2 i matka- wszystkie dzikie.[/QUOTE] I jak dzikuski, dały sobie pomóc? -
:placz: To ja chcę nagrodę pocieszenia ;)
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Oj jest, piękny pulpet z różowymi poduszeczkami :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Znalazło ta parke państwo,którzy mają tu niedaleko domek letni,szukali,pytali,bo mysleli,że komus sie zgubiły...pani doprowadziła do kultury oba psiaki,bo podobno strasznie brudne były zwłaszcza sunia,bo jest kudłata...Państwo dzisiaj wraca juz do Warszawy a psiaków zabrać nie mogą,a jak zaczęli pytać we wsi czy by kto nie wziął to ich od razu skierowali do mnie i tak mam o dwa psiaki więcej...[/QUOTE] Boszsz, nie znasz teraz dnia ani godziny :( Żeby tak jeszcze razem z psami ludzie kierowali do Ciebie pieniądze na ich utrzymanie :shake: Może jednak poszukać właścicieli tych psiaków? Może ktoś ich szuka? Może są zaczipowane? Wiem, wielka jest moja wiara w drugiego człowieka...:oops: A co do imion, dziewczynka wygląda mi na Lorkę albo Klarę, a chłopak na Tropka :)