Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19182
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Mam pytanie do kociarzy. Jak jest z chipowaniem kotów ? Domne rozumiem, że się chipuje, jak trafią do schronu to też się chipuje, wolnożyjące chipuje się o ile da się złapać i przy okazji sterylki. Tylko na kogo wtedy ? Z psami jest prościej, jak jest z kotami ?
  2. Straszny badziew, sorry. Ja wiek emerytalny prawie i ciężko mi się to słucha. Takie umpa, umpa.
  3. Ja też. Wizerunek na wsi dotyczy "nowych". Nigdy starych, niestety.
  4. Wizerunek na wsi ?
  5. Będzie suńka, będzie 5 tys. Tyle.
  6. Chyba dawno na wsi nie byłyście. Lepiej przejść na PW.
  7. Proszę nic już nie pisać. Proszę umieścić w ogłoszeniu moją ofertę. Ja też mieszkam na wsi. Długo. I proszę nie traktować mnie jak kretynkę : ) o wszystkim o czym pisze rozi i Poker wiem, ale to nie jest tak do końca.
  8. Ja też, dlatego proponuję spokojnie 5 koła.
  9. Tysiu, napisz proszę w ogłoszeniu, że prywatna osoba oferuje taką nagrodę.
  10. Spoko, suńka najważniejsza. Ważniejsza niż kasa. Jak ją ktoś przytarga to proszę o kontakt. Natychmiast.
  11. Nie wiem kto to czyta, ale jest 5 tys. nagrody. Ode mnie. Jeśli znajdzie się żywa i zdrowa.
  12. Ona na zdjęciach wychodzi spora, jest mniejsza w realu.
  13. Do zamojskiego kobieta przywiozła wczoraj dwa szczeniaki Przepiękne kluski.
  14. Bardzo dziękuję , jeśli możesz to przelej dla Pikusi na BDT u Moli, bo dziewczynka ma tylko złotówkę na koncie.
  15. Mam dwa ciernie w d..pie. Parówek i taki muśnięty huskym.
  16. Ta puchata ma urodę pluszowego zwierzątka. Ruda chuda, ale w realu nie wygląda aż tak tragicznie.
×
×
  • Create New...