-
Posts
19182 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Aska7 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
W piątek. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
['] -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trzymam -
Franula dziękuje : ) 01.12.22 – 30,00 – KrystynaS- grudzień 02.12.22 – 50,00 – limonka80 – grudzień 05.12.22 – 10,00 – mari23 – grudzień 05.12.22 – 10,00 – Nesiowata – grudzień 06.12.22 – 20,00 – Aldrumka – grudzień 12.12.22 – 20,00 Dulska – grudzień 12.12.22 – 30,00 – koja – grudzień 13.12.22 – 20,00 - konfirm31 – grudzień 15.12.22 – 20,00 – Agnieszka znajoma elik – grudzień 16.12.22 – 50,00 – gabim – świąteczny bonus ??? : )
-
Dziękujemy z Wiktorkiem za wpłaty : 29.11.22 – 20,00 – Mazowszanka – listopad, grudzień 02.12.22 – 20,00 – elficzkowa – grudzień 02.12.22 – 20,00 – kikou – grudzień 05.12.22 – 10,00 - Niesiowata – grudzień 06.12.22 – 40,00 – Aldrumka – grudzień 07.12.22 – 50,00 – Mruczka – grudzień 13.12.22 – 40,00 – agat21 – grudzień 22.12.22 – 10,00 – mdk8 - grudzień
-
Ja już bym zniosła to sprzątanie, gotowanie, NIK i najazd Hunów, byle takie cuda zdarzały się z raz na miesiąc chociaż
-
Uszy zajęcze to nie te święta : )))) Jak dobrze, że dobrze. On w takim stanie w jakim był, nie obchodziłby tych świąt.
-
To gdzie ja jadę i z kim ???
-
Coś z prawym okiem ?
-
Gdzie są ci ludzie ? Gdzie te psy dotąd żyły ? Przecież to jest worek bez dna
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Aska7 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Bierz, bierz, bierz -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Aska7 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
-
A gdzie ma jechać jeśli uzbiera ?
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A im człowiek starszy tym szybciej -
Małe dzieci, mały kłopot