Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19182
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nie, Bunia jest taka " olaboga", a Blanka to jednak mina lekko "zakapiora".
  2. Test na parwo ?
  3. Skoro była mowa, że czytają dogo to fb czytają tym bardziej.
  4. Nie ma psa na wsi, którego nie dałoby się "cudownie znaleźć" za 5 koła. Niestety : (
  5. Mi też. Jeśli pani ma dobre intencje to powinna bez problemu wskazać miejsce, w którym jest Łatka. Jeśli nie to powinno się to wymóc na pani i sprawdzić w obecności policji jak wyglądają te wspaniałe warunki. Czy sunia ma chip ? I czy tak naprawdę jeszcze żyje.
  6. A konkretnie gdzie i kto ? To nie w porządku tak generalizować.
  7. No tak, to Kiwi u mnie. Też nie mogę uwierzyć
  8. Z tymi oczami powinna mieć na imię "Blu"
  9. Byłam, zawiozłam, widziałam i wiedziałam, że tak będzie : ) Księżniczka : )
  10. No to kiepsko. To znaczy, że bezdomność jest o wiele większa. Nikt nie chipuje królisiów, świnek morskich, świnek miniaturowych, chomików, szynszyli, żółwi itd. Długo by wymieniać. O ptakach nie wspomnę . No masakra
  11. Chipowanie bez rejestracji jest bez sensu. Czy jak się ma dostęp do np. takiego safeanimal, to jest opłata za dostęp czy za każdego zwierzaka ?
×
×
  • Create New...