Mi też. Jeśli pani ma dobre intencje to powinna bez problemu wskazać miejsce, w którym jest Łatka. Jeśli nie to powinno się to wymóc na pani i sprawdzić w obecności policji jak wyglądają te wspaniałe warunki. Czy sunia ma chip ? I czy tak naprawdę jeszcze żyje.
No to kiepsko. To znaczy, że bezdomność jest o wiele większa. Nikt nie chipuje królisiów, świnek morskich, świnek miniaturowych, chomików, szynszyli, żółwi itd. Długo by wymieniać. O ptakach nie wspomnę . No masakra