Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19182
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Pamiętam aferę z Teletubisiami
  2. Dobrze, że to TVN, bo w TVP by nie przeszło
  3. Na pytanie jak Franio po pierwszej nocy Kasia dostała takiego SMS-a : "Super. Ostatni raz przed spaniem ok.22-giej poszedł się wysiusiać i spał jak ta lala aż nie wstałam. Pilnuje mnie, ale nie jest nachalny. Rano obszczekał z balkonu jakiegoś przechodnia, czyli pilnuje". Pozwoliłam sobie zacytować
  4. Franio dostał pieniążki 02.01.23 – 30,00 – KrystynaS- styczeń 02.01.23 – 50,00 – limonka80 – styczeń 04.01.23 – 10,00 – mari23 – styczeń 05.01.23 – 20,00 – Aldrumka – styczeń 05.01.23 – 100,00 – wiolhelm170 – grudzień, styczeń 10.01.23 – 10,00 – Nesiowata – styczeń 10.01.23 – 60,00 – koja – styczeń, luty
  5. Wiktorkowe wpłaty 28.12.22 – 50,00 – Alaskan Malamutte – od grudnia do kwietnia 03.01.23 – 20,00 – elficzkowa – styczeń 05.01.22 – 40,00 – Aldrumka – styczeń 10.01.23 – 10,00 - Niesiowata – styczeń 10.01.23 – 146,50 – Nadziejka – bazarek
  6. Leczy się pacjenta , a nie wyniki badań. Pacjent jak widać ma się nie najgorzej. Czasami mam wrażenie, że weci trochę lecą bez trzymanki.
  7. Ma. Daj to wywalone jako pierwsze, bo na tyle słabo widać, że może kogoś zaintryguje co to i o co chodzi.
  8. Też zauważyłam tę chudą dupkę.
×
×
  • Create New...