-
Posts
19182 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zimno będzie Gajce. -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
Aska7 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Będzie kawał psa. -
To cud, że pojechałam wczoraj. Dzisiaj w Łodzi i na A2 masakra. Petycja podpisana.
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
Aska7 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Był bardzo grzeczny i zainteresowany wszystkim. -
No i już nic nie napiszę o serach. Gdyby każdej kobiecie odbierano dziecko, a byłaby na laktatorze to nie do pomyślenia, a krowie, owcy, kozie się to robi. I zabiera się to dziecko po jakimś czasie. Dziewczynka zostaje, bo pożyteczna i rozrodcza, a chłopiec na jagnięcinę, cielęcinę lub koźlinę pieczoną na wesele. Ja mam coś takiego niedaleko. Jak te krowy ryczą, krzyczą i wołają za odebranymi dziećmi na śmierć, to mi się tylko z holokaustem kojarzy. Tylko zwierzętom wolno to zrobić.
-
Nie wiem czemu nie mogę edytować. Sorry, ale chłop pańszczyźniany, od którego większość z nas pochodzi nie słuchał organizmu, bo za przeproszeniem "wpierdalał" głównie ziemniaki. Bez skwarek, bez zsiadłego mleka, bo krowy nie było. I jakoś żył. Mięso było rarytasem przy okazji wesela itp. Wpieprzanie mięsa jest właśnie odreagowaniem (głównie u Chińczyów i jakiejś fawelskiej biedoty). To zawsze jest wybór, etyczny najzwyczajniej. Trzeba się poświęcić