Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Chipowanie bez rejestracji jest bez sensu. Czy jak się ma dostęp do np. takiego safeanimal, to jest opłata za dostęp czy za każdego zwierzaka ?
  2. Mam pytanie do kociarzy. Jak jest z chipowaniem kotów ? Domne rozumiem, że się chipuje, jak trafią do schronu to też się chipuje, wolnożyjące chipuje się o ile da się złapać i przy okazji sterylki. Tylko na kogo wtedy ? Z psami jest prościej, jak jest z kotami ?
  3. Straszny badziew, sorry. Ja wiek emerytalny prawie i ciężko mi się to słucha. Takie umpa, umpa.
  4. Ja też. Wizerunek na wsi dotyczy "nowych". Nigdy starych, niestety.
  5. Wizerunek na wsi ?
  6. Będzie suńka, będzie 5 tys. Tyle.
  7. Chyba dawno na wsi nie byłyście. Lepiej przejść na PW.
  8. Proszę nic już nie pisać. Proszę umieścić w ogłoszeniu moją ofertę. Ja też mieszkam na wsi. Długo. I proszę nie traktować mnie jak kretynkę : ) o wszystkim o czym pisze rozi i Poker wiem, ale to nie jest tak do końca.
  9. Ja też, dlatego proponuję spokojnie 5 koła.
  10. Tysiu, napisz proszę w ogłoszeniu, że prywatna osoba oferuje taką nagrodę.
  11. Spoko, suńka najważniejsza. Ważniejsza niż kasa. Jak ją ktoś przytarga to proszę o kontakt. Natychmiast.
  12. Nie wiem kto to czyta, ale jest 5 tys. nagrody. Ode mnie. Jeśli znajdzie się żywa i zdrowa.
  13. Ona na zdjęciach wychodzi spora, jest mniejsza w realu.
  14. Do zamojskiego kobieta przywiozła wczoraj dwa szczeniaki Przepiękne kluski.
  15. Bardzo dziękuję , jeśli możesz to przelej dla Pikusi na BDT u Moli, bo dziewczynka ma tylko złotówkę na koncie.
  16. Mam dwa ciernie w d..pie. Parówek i taki muśnięty huskym.
  17. Ta puchata ma urodę pluszowego zwierzątka. Ruda chuda, ale w realu nie wygląda aż tak tragicznie.
×
×
  • Create New...