Mam pytanie do kociarzy. Jak jest z chipowaniem kotów ? Domne rozumiem, że się chipuje, jak trafią do schronu to też się chipuje, wolnożyjące chipuje się o ile da się złapać i przy okazji sterylki. Tylko na kogo wtedy ? Z psami jest prościej, jak jest z kotami ?