Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='bonsai_88']Agucha, nie wiem czy ja kojarzysz ;). Szczenior jak na tą chwilę jest skazany na siedzenie w domu - nie można z nim wyjść na spacer, bo boi sie ludzi i może zwiać....[/QUOTE] A, kojarzę.
  2. Bez czarnowidztwa! Może kierownik nie chce z kim innym rozmawiać i nie odbiera nieznanych nrów ;)
  3. [quote name='bonsai_88']Z Krakowa przywiozłam.. w sobotę jedzie do DT w Rybniku [może Zerduszko odwiedze przy okazji ;)], bo dzisiaj nie miałam już czasu go zawieźć, jutro i pojutrze też nie mam jak :(. Fotki szczeniaka może zrobię, ale na pewno nie dzisiaj - jest zbyt zdenerwowany samym faktem, że się tutaj znalazł[/QUOTE] Odwiedzaj :multi: Powiedz mi lepiej kto u mnie na wsi daje dt, a ja o tym nie wiem :eviltong:
  4. Przeczytaj całość, a dopiero potem obrażaj innych. I zrozum czytany tekst.
  5. Ale ludzie też tam chodzą. Od kopalni odszkodowanie się nie nalezy?
  6. Podnoszę! Mój Lizkownik chory diabli wiedzą na co, naprawdę nie mogę go wziąć :(
  7. Nawet przebywanie w takim budynku jest niezdrowe. Dziwne, ze jeszcze nie kazali go wyburzyc. Mieszkałam kiedyś w Jastrzebiu, blok w końcu wyburzyli z tego samego powodu.
  8. No, obejrzałam - co ty chcesz, super Wam poszło :)
  9. Sa ogłoszenia, ale z marnymi zdjeciami, ze słabym tekstem. To mu nie pomaga - w tym czasie mógłby juz się znaleźć DS.
  10. A operacyjnie sie u psów nie leczy? Leczenie farmakologiczne jest bez sensu, bo nie uderza w przyczynę.
  11. Mojej Lzi tez nikt nie chciał :( A do starości jej brakuje kilkanaście lat! Teraz sie zastanówmy dlaczego naszi chopcy kręcom nosem na tymczasy?? ;)
  12. Może to być też uszkodzenie neurologiczne. Inochód jest zupełnie normalny, tylko rzadko u psów wystepuje.
  13. Masz... [url]http://ale.gratka.pl/kategoria/oddam_przygarne.html[/url] Gupi, ale na więcej mnie nie stać. Wiem jedno: ma być dramat! :P
  14. Też lbię nakolankowe mruczki, śpiące cały dzień. Mojego TŻa kocina..... całe miłosierdzie mi mijało przy tej besti, wrazliwosc jakoś cichła i jedyne o czym myślałam, to ukręć ten biało-bury łeb szatański :diabloti:
  15. [quote name='agamika']o nie nie, ja tu muszę wkroczyć w obronie BONUSIA jak go ciotki zabierzecie AMidze to będziecie dopiero mogły Jej Broka wciskać :][/QUOTE] Bonusia? Nic nie kumam ;)
  16. Rozumiem, ale jest mnóstwo osób, które po taki9m wpisie uznałyby to za dobry sposób na ułożenie relacji dziecko- pies... A tak nie jest. Ps. Dlaczego tylko moja suka po przejściach się nie boi :lol:
  17. Zależy jaka przyczyna.
  18. Kurcza, a na zdjęcia nie ma szans?? Moze znalazłby sie już DS...
  19. Ja Ci nie pomogę, wiesz jaki ja dałam :lol:
  20. Ale nie sugerujmy, że będzie grzeczny, jak się mu przyłoży....
  21. [quote name='AMIGA'][B]Agamika[/B] - czy ktoraś z cioteczek podpisala juz tę umowę adopcyjną, ze pokazałaś im to zdjęcie?[/QUOTE] Ja słyszałam, ze jakaś z Krakowa....
×
×
  • Create New...