[quote name='bonsai_88']Z Krakowa przywiozłam.. w sobotę jedzie do DT w Rybniku [może Zerduszko odwiedze przy okazji ;)], bo dzisiaj nie miałam już czasu go zawieźć, jutro i pojutrze też nie mam jak :(.
Fotki szczeniaka może zrobię, ale na pewno nie dzisiaj - jest zbyt zdenerwowany samym faktem, że się tutaj znalazł[/QUOTE]
Odwiedzaj :multi: Powiedz mi lepiej kto u mnie na wsi daje dt, a ja o tym nie wiem :eviltong: