Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Soema']Nie mamy jednej kwoty sterylki, wysłałam pytanie i czekam....[/QUOTE] Juz się zdenerwowałam :lol: Jak an pocz. prowadząca akcję spowalniała wszystko, tak teraz odwrotnie :/ Zagróź, że nie będzie zwrotu ;)
  2. Wiedziałam - wiesz co chce :eviltong:
  3. [quote name='malawaszka']no własnie kurcze znikły bo były chyba ze strony wstawione a stamtąd wszystko zniknęło :( chyba missieek musi zmienić serwer :( ta strona jest bardzo potrzebna[/QUOTE] A na twardym missieek nie ma? [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/e.jpg[/IMG]
  4. [quote name='leni356']Zgłosił się bardzo fajny domek dla Nel - pani w domu rodzinnym miała już sunię po urazie biodra wziętą ze schroniska (ON), teraz mieszka sama, mieszkanie wprawdzie w bloku, ale na parterze z 90-metrowym ogródkiem. Pani zgadza się na wizyty i może sama pojechać po Nel. Potrzebuję namiary na Czia żeby pani się już umawiały na konkretny termin - pani może w weekend. Pilnie potrzebna osoba która mogłaby sprawdzić domek - Warszawa Wilanów[/QUOTE] Byłoby super :) Zaciskam z całych sił :)
  5. [quote name='Nikki']Zapraszam na bazarek dla Buby http://www.dogomania.pl/threads/178152-w-budowie-Ciucholand-czAE-A-AE-I-KURTKI-na-hotelik-dla-Buby-do-31-stycznia?p=13935017#post13935017 http://www.dogomania.pl/threads/178166-w-budowie-Ciucholand-czAE-A-AE-III-SPA-DNICE-na-hotelik-dla-Buby-do-31-stycznia?p=13935760#post13935760 Ale świetne, szkoda że takie małe :(
  6. Nie błagaj, kup lepiej jakiś prezent przeprosinowy :D
  7. Pisałam Ci już na gg - niebo i ziemię poruszyłam... nic :(
  8. [quote name='Energy']Czyli oba psiaki z Tych potrzebują dość szybkiej pomocy:shake: [/QUOTE] Może z Tychów? ;)
  9. Oprócz tych, które Ty wstawiałaś, ściągnęłam tylko 1 z postu missieek, jak chłopak ma uszy nastroszone i wyglada normalnie (czyli nie jakby miał dostać zawału serca :P). Ale znikły!
  10. [quote name='malawaszka']kurde ty wiedźmo!!!! [/QUOTE] No i się obraziłam:obrazic:
  11. [quote name='malawaszka']Dostałam 25 zł od Grosziwo na allegro Bezyka - robię własnie, ale kurcze przekopałam cały wątek i nie mogę znaleźć zdjęć które zerduszko dawałaś do ogłoszeń - możesz je tu wstawić????????????? plizzzz :modla:[/QUOTE] Wstawię jak będę w domu.
  12. A mówiłam: wstaw ją na allegro ;)
  13. [quote name='AMIGA']Zdjęcie Broczka dostanie osoba, która podpisze w hotelu umowę adopcyjną :lol::cool3:[/QUOTE] Mi takie warunki nie odpowiadają... żeby psa przygarnać, mam coś podpisywać?? Moze jeszcze mi się obcy po domu kręcić będą.. phi!
  14. Kurcze, ja się już zadeklarować nie dam rady :(
  15. [quote name='coronaaj']Zerduszko a Twoj sie odnalazl???[/QUOTE] Miałam wrazenie, ze tak.. ale dziś już nie pamiętam, który mi zginął. Niezłą miałam zagwozdkę :lol:
  16. Ta mała kizia już tak urosła?? A szukasz jej jeszcze domu :lol: Ps. Ładna lodówka, podobna do mej :eviltong:
  17. [quote name='elik']Soema obiecała uwzględnić.[/QUOTE] Wiem, wiem ;) Tylko wiesz, najpierw muszą być faktury za dwie poprzednie sterylki, jednej ciagle chyba nie ma, druga dopiero się odbędzie. A nie dacie rady ją na "kreskę" wysterylizować? Czas się liczy... [quote name='enia']zerduszko ja nie jestem zapisana do skarbonki.....[/QUOTE] Szkoda, bo tam są fundusze.
  18. [quote name='AMIGA']Upsssssssssssss to wydałam agamikę. Nie wiem, czy ona to jeszcze ma na kompie[/QUOTE] Może sobie oprawiła i powiesiła na ścianie?
  19. [quote name='malawaszka'] :modla: o dzięki Ci - zauwazyłaś ich piękno????? [/QUOTE] Piękno psów, piękno PSICH zdjęć :loveu: Nic więcej nie napiszę, coby wilka z lasu nie wywoływać :eviltong:
  20. [quote name='APSA']Jeśli nie tak, to można dodać na zdjęciach imię psa albo imię i chociaż miasto. Ja w ogłoszeniach zbiorowych robiłam różnie, tak: [url]http://allegro.pl/item891275206_sa_dwa_swiaty_i_jedno_slosce_bezdomne_psy.html[/url] Albo tak: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=893540408[/url] Żeby mieć pewność, że wiadomo, o co chodzi.[/QUOTE] Ja już najłatwiejszą wersję zaproponowałam :lol: Takie są jeszcze lepsze, ale to już trzeba umieć i mieć czas ;)
×
×
  • Create New...