-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
[quote name='Soema']Nie mamy jednej kwoty sterylki, wysłałam pytanie i czekam....[/QUOTE] Juz się zdenerwowałam :lol: Jak an pocz. prowadząca akcję spowalniała wszystko, tak teraz odwrotnie :/ Zagróź, że nie będzie zwrotu ;)
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam - wiesz co chce :eviltong: -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no własnie kurcze znikły bo były chyba ze strony wstawione a stamtąd wszystko zniknęło :( chyba missieek musi zmienić serwer :( ta strona jest bardzo potrzebna[/QUOTE] A na twardym missieek nie ma? [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/e.jpg[/IMG] -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
zerduszko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Nie rób mi tego - znów :( -
[quote name='leni356']Zgłosił się bardzo fajny domek dla Nel - pani w domu rodzinnym miała już sunię po urazie biodra wziętą ze schroniska (ON), teraz mieszka sama, mieszkanie wprawdzie w bloku, ale na parterze z 90-metrowym ogródkiem. Pani zgadza się na wizyty i może sama pojechać po Nel. Potrzebuję namiary na Czia żeby pani się już umawiały na konkretny termin - pani może w weekend. Pilnie potrzebna osoba która mogłaby sprawdzić domek - Warszawa Wilanów[/QUOTE] Byłoby super :) Zaciskam z całych sił :)
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nikki']Zapraszam na bazarek dla Buby http://www.dogomania.pl/threads/178152-w-budowie-Ciucholand-czAE-A-AE-I-KURTKI-na-hotelik-dla-Buby-do-31-stycznia?p=13935017#post13935017 http://www.dogomania.pl/threads/178166-w-budowie-Ciucholand-czAE-A-AE-III-SPA-DNICE-na-hotelik-dla-Buby-do-31-stycznia?p=13935760#post13935760 Ale świetne, szkoda że takie małe :( -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie błagaj, kup lepiej jakiś prezent przeprosinowy :D -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pisałam Ci już na gg - niebo i ziemię poruszyłam... nic :( -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Czyli oba psiaki z Tych potrzebują dość szybkiej pomocy:shake: [/QUOTE] Może z Tychów? ;) -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oprócz tych, które Ty wstawiałaś, ściągnęłam tylko 1 z postu missieek, jak chłopak ma uszy nastroszone i wyglada normalnie (czyli nie jakby miał dostać zawału serca :P). Ale znikły! -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
iiiiiiiiiiiiiiiii.... już :D -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale sie tu dzieje! -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']kurde ty wiedźmo!!!! [/QUOTE] No i się obraziłam:obrazic: -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Dostałam 25 zł od Grosziwo na allegro Bezyka - robię własnie, ale kurcze przekopałam cały wątek i nie mogę znaleźć zdjęć które zerduszko dawałaś do ogłoszeń - możesz je tu wstawić????????????? plizzzz :modla:[/QUOTE] Wstawię jak będę w domu. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A mówiłam: wstaw ją na allegro ;) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Zdjęcie Broczka dostanie osoba, która podpisze w hotelu umowę adopcyjną :lol::cool3:[/QUOTE] Mi takie warunki nie odpowiadają... żeby psa przygarnać, mam coś podpisywać?? Moze jeszcze mi się obcy po domu kręcić będą.. phi! -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze, ja się już zadeklarować nie dam rady :( -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Zerduszko a Twoj sie odnalazl???[/QUOTE] Miałam wrazenie, ze tak.. ale dziś już nie pamiętam, który mi zginął. Niezłą miałam zagwozdkę :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ta mała kizia już tak urosła?? A szukasz jej jeszcze domu :lol: Ps. Ładna lodówka, podobna do mej :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='elik']Soema obiecała uwzględnić.[/QUOTE] Wiem, wiem ;) Tylko wiesz, najpierw muszą być faktury za dwie poprzednie sterylki, jednej ciagle chyba nie ma, druga dopiero się odbędzie. A nie dacie rady ją na "kreskę" wysterylizować? Czas się liczy... [quote name='enia']zerduszko ja nie jestem zapisana do skarbonki.....[/QUOTE] Szkoda, bo tam są fundusze.
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Upsssssssssssss to wydałam agamikę. Nie wiem, czy ona to jeszcze ma na kompie[/QUOTE] Może sobie oprawiła i powiesiła na ścianie? -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
też chcę zobaczyć :( -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wszystko przed Tobą :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] :modla: o dzięki Ci - zauwazyłaś ich piękno????? [/QUOTE] Piękno psów, piękno PSICH zdjęć :loveu: Nic więcej nie napiszę, coby wilka z lasu nie wywoływać :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Jeśli nie tak, to można dodać na zdjęciach imię psa albo imię i chociaż miasto. Ja w ogłoszeniach zbiorowych robiłam różnie, tak: [url]http://allegro.pl/item891275206_sa_dwa_swiaty_i_jedno_slosce_bezdomne_psy.html[/url] Albo tak: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=893540408[/url] Żeby mieć pewność, że wiadomo, o co chodzi.[/QUOTE] Ja już najłatwiejszą wersję zaproponowałam :lol: Takie są jeszcze lepsze, ale to już trzeba umieć i mieć czas ;)