-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Chester malutki kudłaczek W SWOIM DOMKU - za TM
zerduszko replied to leni356's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fantastyczne wieści :) -
Cudna relacja, wieści wspaniałe :multi:
-
Link nie działa. Poza tym prawdopodobnie nie ma już funduszy. Jesteś zapisana do skarbonki?
-
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
zerduszko replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Ja podziwiam... Kicia to mój pierwszy tymczas i chyba ostatni.[/QUOTE]Ja też, ja na moje 3 dorosłe tymczasy, wydałam jednego :lol: Jeden u mnie, ostatni za TM :( -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Podnosimy z rana - pilny DT! -
[quote name='Doginka']ja Cię rozumiem, bo mam tak samo:([/QUOTE] Ja na szczęście nie :multi: Ja pannica się sprawuje?
-
Wspaniale :) A Broka nie chcą do kompletu?
-
Ja tam nawet na przepychanki nie pozwalam :eviltong: [quote name='bonsai_88'][B]A posłuch u młodej mam taki, że na jedno krzyknięcie odpuszcza, nawet jak sama jest atakowana.[/QUOTE] Kiedyś mi się pudlica z Kluchą spięły, oczywiście właściciel wołał pieseczka... jak ładnie poprosiłam :diabloti: to obie się zmiarkowały, także nie posłuch to chyba jest. Jakbyś wysypała wór sztućców na podłogę, efekt byłby ten sam. Liz oczywiście stwierdził, że z debilami się nie zadaje, zawinął ogon i poszedł do dom :lol: Psychikę ma twardą jak stal :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czy ja się mogę dla odmiany suczydłami pozachwycać :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bonsai_88']Monia ja zawsze byłam zdania, że psy muszą same ustalić kto rządzi... Byleby tylko nie było krwawych potyczek, wtedy trzeba interweniować.[/QUOTE] A tym bardziej, jak jedno zaczyna dorastać... trochę dymu musi być, hihihi, aleja tam jestem za ustalaniem sobie w ciszy... bez awatnturnictwa, bo będą bęcki ;)
-
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
zerduszko replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@']Objawy tak jak już pisałam wcześniej: problemy z cofaniem się- nie cofa się, siada; przy podskakiwaniu- siada. To wygląda tak jakby miał strasznie słabe stawy w tylnych łapkach. No i ten chód ale to też nie jest taki wskaźnik, że to dys. Nie wiem czy to go boli- raczej nie, nie popiskuje, nie ma problemów z poruszaniem się. [/QUOTE]To ja stawiam, że to nie dysplazja. Dysplazja objawia się kulawizną i bólem. Podskakiwanie pozostawało raczej w sferze marzeń. Moze miał wypadek? -
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
zerduszko replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@'] Po kolei- na pierwszym miejscu koniecznie RTG aby wykluczyć/zatwierdzić dys. albo inną chorobę... :([/QUOTE] Napisz jakie są objawy, nie ma sensu robić RTG jesli nie ma podejrzenia. Najlepiej jakby wet ocenił. W schronie nei ma? -
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
zerduszko replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='m-madzia'] Dogo07 - dysplazji boję się najbardziej, wiem że operacje są bardzo kosztowne. 5 tys, za jedną nóżkę.[/QUOTE] Niekoniecznie. Nie ma jednego rodzaju operacji, znacznie różnią się cenami. Znajomy płacił kilkaset zł za dużą sukę owczarka, za cene jaką podajesz to się juz robi artroplastykę - a to nie zawsze jest konieczne. Napiszcie co on ma z tymi łapami. -
[quote name='Dogo07']DT dla Filcaka ma czas do wakacji. Z tego co pisze na wątku psiaka fajnie wygląda , ale co jeśli psiak nie znajdzie domu do tego czasu : ( ? To nie jest młody piesek i na dodatek ma coś z łapkami tylnymi, może początki dysplazji. Niełatwa sprawa.[/QUOTE] Moznaby spróbować zebrać na hotel w tym czasie. To młody pies.
-
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
zerduszko replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']On zawsze tak chodzi ?! Że stawia łapki tak jak napisałaś : "chodzi tak, że stawia z tej samej strony łapki do przodu np. prawa przednia- prawa tylna do przodu i lewa przednia i lewa tylna do tyłu".[/QUOTE] Czy to jest jedyny problem z łapami?? -
[quote name='Dogo07']Tak, ale ta osoba nie może dać dt na czas nieokreślony a nie chciałabym żeby psiak powrócił do schroniska po kilku miesiącach. Poza tym potrzebne są fundusze na karmę i leczenie, on ma coś z łapkami , innochód czy coś takiego. A na jego wątku pustki :(. [/QUOTE] Ciężka sprawa. A na ile jest pewny DT?
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam jej tamte ogłoszenia. Plus kilka nowych [url]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=8959&method=jobs[/url] [url]http://www.oglosze.pl/oferta28527_zaslubiona_plomieniom_tragedia_suni_janach.html[/url] [url]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23842156,Trojmiasto_Zwierzaki___Adopcja,151-192.html[/url] [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/52782[/url] -
Monia, co za atrakcje!!