Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Jak tam życie? Widzę, że ciężko pracujecie - brawo :) Nie ma to jak prawdziwi miłośnicy rasy :D
  2. Cieszę się, ze poszło wszystko ok.
  3. Waszka odcięta od świata, może renis13 coś napisze.
  4. Wspaniale :) Pięknota, wiadomo było, że szybko znajdzie dom.
  5. Boli ja biedulkę i boi sie dotyku? Ślicza trójca :D
  6. Pixel potrzebuje pomocy!
  7. Chciałam z tego Waszego transportu jutro skorzystać... ale suki nie wydadzą w schronie. Nosz! Supełkowi kilka dni temu też ktoś zrobił cafeanimal, moze pośmiertnie trafi również do metra :(
  8. 250 zł za taką trasę to dużo, bardzo. Moim zdaniem nie powinno wyjsc więcej niż 150 zł. Pytać inne osoby, które oferują taki transport czy nie ma sensu? Nie na jutro oczywiscie.
  9. [quote name='evl'] Sznupka musi być jeszcze na obserwacji przez kilka dni. Szacują jej wiek na ok.1,5 roku. [/QUOTE] A co jej jest?
  10. [quote name='ladySwallow']A z Warszawy...? Szukamy do Warszawy też transportu dla białej póki co, chyba że znajdzie DS...[/QUOTE] Z Warszawy jutro jest transport do Tychów. Już zapytałam czy jak znajdziemy do Wawy, to ją wezmą. W ogóle łatwiej będzie znaleźć transport Kielce-Kraków, Warszawa-Śląsk - tylko musiałby się znaleźć ktoś, kto mógłby ją podrzucić. Wątpię, że znajdzie się bezpośrednio :( To daleko.
  11. [quote name='ladySwallow'] Lublin - Kraków/Rybnik dla sznupki[/B][/QUOTE] Może udałoby się ją komuś do Warszawy podrzucić? [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-WAE-tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY?p=13956205#post13956205[/url]
  12. [quote name='AMIGA']Noc nie kumam - co jest daleko?Komu wątek? Sory, ale dopiero wstalam i jedyna myśl, która mi jasno po głowie lata to ta, że nie wiem jak ja w takie zimnisko pojadę do hotelu[/QUOTE] Nic dziwnego, ze nie kumasz :lol: Szukamy transportu dla "sznupeczki" czarniutkiej :loveu: z Nowodworu... im bliżej Śląska tym lepiej. Ale to jest strasznie daleko, ciężko znaleźć na juz. Zimno jest straszne :-( jak sobie pomyslę o pieskach w schronie :placz:
  13. [quote name='wikuwiku']Kochani pomóżcie i to jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!! Pixel musi opuścić tymczas. Dziewczyna dzwoni i esemesuje do mnie. żal jej Pixela i do teo te problemy z laniem. Powiedziała mi, że jej nie przeszkadza chodzenie ze szmatą i sprzątanie ale onpotrzebuje kogoś na stale kto poświęci mu czas i u dowodni, że znów go nie odda.[/QUOTE] Jak mu takiego kogoś znaleźć, jeśli ciągle nie ma dobrych zdjeć? Nikt czarodziejem nie jest.
  14. Dzieci mi dziś humor popsuły, a pasa nie wzięłam :lol: Szukam, szukam... dlaczemu to tak daleko? Ja, teraz wątek?
  15. Dzieci mi dziś humor popsuły, a pasa nie wzięłam :lol: Szukam, szukam... dlaczemu to tak daleko?
  16. Pisz mi dokładnie :lol: Nie znasz kogoś kto jeździ Kielce-Kraków :P To czekam, tylko mnie uprzedź wcześniej, żebym miała czas syf posprzątać ;)
  17. A to nie jest wersja przejsciowa.... :diabloti: Mam doła :-(, mam ochotę wsiąść jutro w samochód i przywieźć :eviltong:
  18. Może m-madzi będzie łatwiej podjąc decyzję, jeśli go wet obejrzy. Najlepiej niech się wypowie sama.
  19. kurrr..... dogo mi działa, jak chce, ale widzę, ze nie tylko mi.
  20. super, ze się udało tej maliźnie, taka mała, zimno.... a cudo.
  21. Kiedy u mnie będziesz :D Kiedy jedziesz z Krakowa do Gl. w najbliższym czasie?
×
×
  • Create New...